Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fitgość

Masa mięśniowa, tkanka tłuszczowa

Polecane posty

Gość fitgość

Pochwalcie się dziewczyny jak u Was to się procentowo rozkłada. I co robiłyście, zeby na taki wynik zapracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zakupić suplement largomass na wzrost masy mięśniowej. Mój trener personalny doradził mi przy intensywnych treningach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Joanna
Mój chłopak brał przy ćwiczeniach na siłowni Largomass. Efekt rewelacyjny. Teraz je też postanowiłam spróbowac. Zobaczymy jak to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Piotr
Po tym jak zastosowałem Largomass to ja bym oceniał na jakieś 98%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Karolina
Po roku ćwiczeń na siłowni, z czego od dwóch miesięcy stosuję Largomass, tkanka tłuszczowa to 17% masy, patrząc na tabele dla mojego wieku, to obecnie mam nawet lekką niedowagę, graniczącą z dolnym poziomem wagi normalnej. W każdym razie teraz będę pracowała nad poprawieniem czystej masy mięśniowej. Stąd zastosowanie Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Adam
Ja przxy ćwiczeniach na siłowni w celu poprawienia właśnie masy mięśniowej zastosowałem Largomass i jak się okazało było to bardzo dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marek
Ja aby poprawić masę mięśniową przy intensywnym treningu na siłowni stosowałem Largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dominik
U mnie po tym jak zastosowałem Largomass to jeżeli chodzi o masę mięśniową jest rewelacyjnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Szymon
U mnie po tym, ja regularnie chodzę na siłownie i dodatkowo zastosowałem Largomass, to praktycznie tkanki tłuszczowej nie ma praktycznie w ogóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruch systematyczne jedzenie bez fast foodów słodyczy i efekt murowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Grzegorz T
U mnie masa mięśniowa nabrała odpoweidniego kształtu po zastosowaniu largomass

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Michał
Po tym jak zastosowałem Largomass to 99% mięśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×