Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość DoMasowania

Masaż całego ciała a seks

Polecane posty

Gość DoMasowania

Witam serdecznie, mam pytanie, chyba głównie do masażystów. Noszę się z zamiarem wybrania na masaż całego ciała ale mam co do tego obawy jeśli chodzi o sferę seksualną. Czy zdarzały się przypadki, że masażysta traktował osobę masowaną jako obiekt seksualny? Tzn. czy wykorzystywał "dostęp" do ciała kobiety aby ją pobudzić iw taki sposób nakłonić do seksu? Nie chcę tego, chcę tego uniknąć. Pytam, ponieważ taka sytuacja jest szalenie niekomfortowa. Co robić w takiej sytuacji i jak rozpoznać, że masażysta przesadza? Pozdrawiam i proszę o poważne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest nieprzyjemne. Daj się ponieść i przeżyjesz coś niesamowitego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez tak uwazam , pozwol sobioe na super masaz az troche erotyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym roku na wieczorze panieńskim, gdzie dziewczyny zamówiły przyszłej pannie młodej masaż. facet robił to tak dobrze, że trakcie tego masażu, dziewczyna sama zdjęła bieliznę i poprosiła o masaż całego ciała. Oczywiście nie bylo żadnego seksu, ale widziałyśmy jak było jej dobrze. Aż się cała trzęsła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DoMasowania
Żadnych innych podpowiedzi? Przede wszystkim odpowiedzi na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrysia108
mam 47 lat, ja tez znalazłam super masażystę, dochodzę u Niego po kilka razy w ciagu godziny, od kilku seansów jest w stanie wywołać u mnie niemalże ciągły orgazm trwający kilka minut, kiedy pierwsze uniesienie zaczyna mijać, wkłada palce i draż moją łechtuniętak, że po prostu te orgazmy są wstrząsajace, po takim czymś muszę poleżeć z pół godziny, bo nie jestem w stanie ustać na nogach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalblondi1
dobry seks to tylko taki poprzedzony dogłębnym masażem !!! kupilismy nawet specjalny stół do masażu razem z moim partnerem, mam orgazm za orgazmem (mój facet ma cudownie sprawne dłonie), taki seans raz na tydzień zaspokaja mnie kompletnie, facet uwielbia jak masuję mu członka podczas kiedy on masuje moje ciało, muszę zawsze poleżeć z godzinę po takim masażu, bo nie mam po prostu siły chodzić, polecam wszystkim, oczywiscie obydwoje jesteśmy wydepilowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olakwiatkowska14033
Hejka polecam urządzenia do masażów, są bardzo relaksujące i pomagają w różnych bólach, ja zamawiam z tej strony https://kredos.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarówno seks jak i masaż ciała jest bardzo przyjemny i rozluzniajacy. Polecam jak najczęściej a zimowa chandra odejdzie w zapomnienie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Guttoff
Chętnie udzieliłbym masażu Pani w dowolnym wieku (bez żadnych opłat). Po prostu chciałbym dostrzec jej zadowolenie z moich starań. Umiałbym się dostosować do jej próśb. okolice Warszawy. Osobie zainteresowanej podam namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×