Odpowiedz na ten temat

Masaz nago

• KrótkaRefleksja 2018.02.11 [13:31]
    Tak sobie poczytałem tutaj dyskusję i kilka wniosków można wyciągnąć. Wypowiadające się tu panie chodzą po prostu najzwyczajniej w świecie na łajdactwo, tak jak panowie odwiedzają przedstawicielki najstarszego zawodu. Po prostu chodzą na ku..y. Najciekawsze jednak są sposoby racjonalizacji tego faktu. To jest masaż, nie ma seksu, wszak obsłużył/yła mnie tylko rękoma. Nie wsadził mi kutangi, nie wylizał, a to przecież co innego usmiech.gif . To masaż tylko jest. Chodzą na te masaże, gdyż potrzebują dreszczyku emocji.
    Obraz kobiety po przeczytaniu całej tej dyskusji sprawia, iż ja przedstawiciel płci brzydkiej straciłem resztę szacunku do kobiet. To świetny sposób na legalizację łajdackiego usposobienia. Wszak byłam na masażu, społecznie akceptowalne co innego jakby poszła do męskiej prostytutki. Różnica żadna, robią tu i tam to samo dokładnie, na tych samych częściach ciała. Ale to masaż tylko jest.
    Myślę, że dodatkowym elementem jest tu ten dreszczyk, że masażysta podotykać sobie może, ale już kija nie zamoczy. Nie zamoczył jestem porządna, d**y mu nie dałam. To znaczy dałam, ale społecznie nie dałam usmiech.gif .
    Później się dziwią, że faceci je puszczają bokami. Swoją drogą to trochę żenujące płacić komuś żeby mnie podotykał, pewnie najlepiej jeszcze za kasę starego.
    Patrząc z ewolucyjnego punktu widzenia, kobieta jest przeznaczona do łajdactwa, wszak jej obojętne kto ją zapłodni, aby zapłodnił. Np wśród zwierząt terytorialnych(np lamparty), samica d******py samcom z przylegającymi terytoriami, aby oba samce myślały, że potomstwo jest ich, więc nie zabiją tego potomstwa jak się napatoczą na nie (bo jeden i drugi będzie myślał, że to jego).
    Internet to jednak super wynalazek, gdzie ludzie czując anonimowość piszą to co myślą naprawdę. Wiedza to wolność. Im dłużej żyję i więcej wiedzy zdobywam, tym bardziej utwierdzam się w wyborze drogi życiowej singla. Matko boska wiązać się z takimi zakamuflowanymi puszczalskimi toż to tragedia i dramat.
  • Zobacz także:

• gośćJulita12q 2018.02.13 [11:56]
    Witam polecam doskonały masaż relaksacyjny warszawa https://relaxmindandbody.pl bardzo fajny salon. Miła obsługa i wszystko na najwyższym poziomie
  • gość 2018.02.16 [19:46]
    Masaż nago mogę polecić.Relaksuje i daje odprężenie. Ja uwielbiam gdy moja kobieta masuje,ale lubię tak samo i ja go robić.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...