Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Werus5511

Miesnie

Polecane posty

Gość Werus5511

Mam pytanie, jestem na diecie 700, 800 kcal, i jezdze na rowerze po jakos godzine codziennie czy przy takiej kalorycznosci rozbuduja mi sie miesnie, dodam ze przez ten czas nie ejm wogole miesa. I co trzeba jesc zeby miesnie sie rozbudowywaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
przykladowy jadlospis: platki z mlekiem 0,5 % jogurt bulka no i po treningu juz nic nie jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
Nikt mi nie odp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z całą pewnością nie! jesz stanowczo za mało kalorii i pewnie niespecjalnie dostarczasz organizmowi białka (niejedząc mięsa) - z czego chcesz, aby te mięsnie powstały...? przy podwyższonym wysiłku fizycznym trzeba zwiększyć też ilość dostarczanych kalorii i jeść białko - budulec mięśni! to podstawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
Czyli w taki sposob nie rozbuduje miesni, a jedynie pozbede sie tych co mam czy jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
a dlugo takie zjadanie miesni trwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja moja
O rany dziewczyno czy ty oszalalas!?Taka dieta restrykcyjna jest zaprzeczeniem tego co chcesz osiagnac.Miesnie wlasnie zeby sie wyksztaltowaly potrzebuja budulca czyli bialka czyli miesa!Zwieksz kalorie do 1200 i przede wszystkim jedz mieso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość budowa mięśni
Wymaga dodatniego bilansu energetycznego. Czyli nie 700 kcal a jakieś 2500. I 1,5 g białka na każdy kilogram masy ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
Ale mi wlasnie chodzi o to, zeby zmniejszyc mase miesniowa, bo mam bardzo umiesnione nogi zwlaszcza lytki i chcesie tych miesni w jakims stopniu pozbyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalisz mięsnie
a potem będziesz tyła w zastraszającym tempie gdzy zaczniesz jeść "normalnie" nie wiesz że to właśnie ilość mięśni wpływa na tempo metabolizmu i naszą wagę ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat spalisz tylko te mięsnie łydek i ud, a reszta tylko minimalnie ucierpi.. dziewczyno! nie można tak robić, masz wyzej wymienione, czym grozi spalanie tkanki mięsniowej.. szczerze mówiąc, jak ktoś ma genetycznie spore mięsnie łydek, to żeby je 3 godziny dziennie rozciągał, to one będą masywne, poczytajcie jakieś bardziej \"fachowe\" fora.. jedni mają szczupłe łydki za to coś innego nie takie, jakie powszechnie uważa się za super, a inni nie.. musi być róznorodność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werus5511
Kiedys mialam wrecz chude nogi i lytki.. a teraz sa bardzo umiesnione, kiedys skakalam po 2h na skakance biagalam i jezdzilam na rowerze do tego rolki.. Dlatego zalezy mi zeby pozbyc sie wlasnie miesni z nog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiiiii
matko boska jeszcze troche kalorii w dol i bedziesz jadla jak jakis astronauta!! MIESNIE W ZADNYM WYPADKU CI SIE NIE ROZBUDUJA NIE JEDZAC BIALKA PELNOWARTOSCIOWEGO!!!!!!!!tj w miesie serach bialych jajkach itp.nie masz nawet skad go czerpac na normalne funkcjonowanie!! taka dieta doprowadzasz swoj organizm do wrecz odwrotnego procesu.jedz mieso warzywa owoce,pij duzo wody. lepsza juz dieta bialkowo-tluszczowa niz zywienie sie salata!!wyeliminuj kompletnie chleb,makaron,ziemniaki,slodycze,cukier z herbaty i kawy.ale jedz mieso!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megiiiiiiiiiiii
co do miesni nog.jesli ci nie odpowada ta dysproporcja-ROZWIN MIESNIE OBRECZY BARKOWEJ KONCZYN GORNYCH BRZUCHA I KLATKI!!! ALE JEDZ BIALKO!bo tylko jeszcze bardziej zwiekszysz ta nieproporcjonalnosc,wyniszczysz sie z omdleniami wlacznie,oslabieniem nie wspominajac o wiekszej podatnosci na infekcje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to są MIESNIE OBRECZY BARKOWEJ KONCZYN GORNYCH BRZUCHA I KLATKI??? Czy to jakiś efekt mutacji? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" Laura Diaz Co to są MIESNIE OBRECZY BARKOWEJ KONCZYN GORNYCH BRZUCHA I KLATKI??? Czy to jakiś efekt mutacji? \" to sa mięśnie znajdujace sie w obrebie wymienionych stref, ciemnoto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a raz rozbudowane łydki i tak zostaną " bzdury opowiadasz :P wystarczy nie chodzic i efekt zaniku miesni po paru tygodniach masz jak w banku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciemnota to ty jesteś:-P Wstawiaj przecinki, może w ten sposób ktoś się domyśli o co chodzi. Aha, a pisanie z Capslocka oznacza krzyk, a my tu nie lubimy jak ktoś krzyczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niechodzenie i zanik mięsni to zdecydowanie bardziej rozsądne rozwiązanie niż głodowa dieta :P enjoy! :o pomyśleć, że są ludzie, którzy robią sobie implanty łydek bo nie mogą ich wypracować heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no fakt najlepiej jeśli autork
założy sobie na kilka miesięcy gips na obie łydki, gwarantowane że dojdzie do zaniku mięśni....tylko potem niech się nie dziwi jeśli będzie musiała na nowo uczyć się chodzić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Werus5511: 1) dieta poniżej 1200 kcal nie jest dobrym rozwiązaniem. Wydaje ci się, że tracisz na wadze, talia zmniejsza swój obwód, ale nie wiesz jednego - tkanka tłuszczowa waży mniej niż tkanka mięśniowa. Tobie wydaje się, że chudnięcie jest równoznaczne ze zmniejszeniem tkanki tłuszczowej - to też nic bardziej mylnego - moja droga, twój organizm "trawi i pożera" tkankę mięśniową, a nie tkankę tłuszczową. Takie odżywianie może doprowadzić cię nawet do otyłości (chociaż może wydać ci się to śmieszne i niedorzeczne). 2) w twojej diecie jak najbardziej powinno znaleźć się miejsce na mięso. Organizm to sprawnego funkcjonowania potrzebuje zarówno węglowodanów, tłuszczy, jak i białka. 3) daruj sobie jogurty kupione w sklepach. Obróbka chemiczna przez jaką przeszedł jogurt wcale nie jest zdrowa. Lepiej kup kefir, truskawki i sama przyrządź jogurt. W twoim jadłospisie brakuje owoców i warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×