Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-dietowiczka-

Mini Trampolina Fitness! Ktoś posiada i skacze?

Polecane posty

Zastanawiam się nad kupnem mini trampoliny taką o średnicy ok metra, wydaje mi się że to świetna alternatywa dla skakanki a nie obciąża tak stawów. Na all widziałam takie już od 120zł więc nie tak źle na dodatek można jej używać w domu przed tv lub w ogrodzie. Czy jest tu ktoś kto ma taką i skacze? Przeczytałam że godzina na takiej trampolinie to spalone 1000 kalorii! pewnie to zależy od wagi ale dla mnie brzmi kusząco! Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolodianka
u mnie się nie sprawdzi taka mini bo moja 1,5roczna córka chciałaby skakać ze mną lub sama i by mogła zlecieć. polecam takie większe z siatką ochronną. z resztą próbowalaś na takiej małej ćwiczyć? na ciut większej masz więcej frajdy bo nie musisz się bać że orła wiwiniesz :) a tak przy okazji ...znalazłam taką stronę gdzie robią nadruki na bluzkach czy bluzach ale i nie tylko www.reflect.pl/koszulki_na_silownie_z_nadrukiem.html Świetna polska firma reflect . Co o tym myślicie? Chciałabym się wyróżnić ale nie lansować się za bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym chciała do ogrodu to bym po prostu kupiła, a ja chcę małą do domu co mi po dużej trampolinie jak większość roku jest zimno i pada. Weź z tymi reklamami spadaj na każdym temacie to wklejasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arja
Trampolina fitness to strasznie fajna sprawa. Można korzystać z niej w domu, a w lato w ogrodzie. Oprócz samego skakania można na niej wykonywać wiele ćwiczeń. Na youtubie oglądałam ostatnio fajne filmiki pokazujące fitness na trampolinie. Nie dość, że można schudnąć, to jeszcze dzieci mają z tego dużą frajdę (jeśli ktoś ma) Aż sama zastanawiam się nad zakupem takim zakupem do mieszkania: http://trampoliny.pl/trampoliny-dla-dzieci/331-athletic24-100-cm-trampolina-domowa.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając trampoliny dla swoich dzieci trafiłam na http://www.springfree.pl/ Ich trampoliny są zupełnie innowacyjne i o wiele bardziej bezpieczne niż inne – przynajmniej oni tak twierdzą. Wygląda to dość przekonująco? Ktoś miał z nimi jakąś styczność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najtalia
Ja mam trampolinę od Springfree i zdecydowanie polecam! Jest dobrej jakości i łatwo się ją przechowuje. Regularnie z niej korzystam, nie dość, że poprawia moją kondycję i spala kalorie (zgubiłam 5 kilo! ;) ) , to jeszcze poprawia humor. Trampolina w domu to świetna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam trampolinę ogrodzić siatką ochronną. My zamawialiśmy w transnet i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polski producent duży wybór dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również skaczę na trampolinach. schudłam już ponad 10 kilo, zastanawiam się nawet nad zakupem trampoliny Fit and Jump do domu moja koleżanka bardzo sobie chwali zajęcia w domowym zaciszu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.czy ktos posiada programy treningowe fit and jum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linoskoczka
Mam w domu mini trampolinę, jest formą zastępczą dla zajęć, na które już niestety nie mam czasu. Ogólnie jest spoko. Plusem jest to, że nie dostają tak piersi od skakania, jak byłam na dużych trampolinach używałam super trzymającego stanika od YajLee, teraz właściwie też go noszę, ale już nie mam takiej spiny. Mała trampolina jest ok, ale lepsza duża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam trampolinę NEO-SPORT. Kupiłam niedawno, w cenie promocyjnej. Korzystam codziennie i bardzo sobie chwalę. Duży plus za łatwość montażu. Poradziłam sobie sama, nie musiałam angażować swojego mężczyzny. Ja używam do ćwiczeń, a moje dzieci do super zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha! Ja chodzę na takie zajęcia fitness w Gliwicach https://cto-taniec.pl/ Bardzo dobra zabawa, nie spodziewałam się, ze w wieku prawie 30 lat będę skakać na trampolinie! :d no i najważniejsze, ze efekt jest, bo chudnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trampolinę z https://www.hop-sport.pl/trampoliny-ogrodowe/ mamy taką większą w ogrodzie, latem całą rodziną możemy na niej skakać, bardzo fajne rozwiązanie. Jak masz jednak miejsce w domu to mini trampolina to bardzo fajny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzza o
tak, ja ćwiczę, kupowałam tu https://e-candy.pl/product/2504325-malatec-trampolina-z-uchwytem-do-fitnessu bo mają spory wybór i głównie ze względu na super program partnerski i cashback. Warto ich sprawdzić bo ja jestem usatysfakcjonowana. Ćwiczenia na trampolinie wbrew pozorom to jest na prawde spory wysiłek jak sumiennie podejdzie się do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam skakać na trampolinie!Chodzę na zajęcia grupowe dwa razy w tygodniu.Najwygodniej skacze mi się w legginsach i staniku sportowym z rough radical!Super oddychają te ciuchy i bardzo szybko schną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×