Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wenus90

młoda, szczupła, zgrabna ale z celulitem!

Polecane posty

Gość Wenus90

mam 19 lat, jestem szczupla, wysoka i mam okropny problem z celulitem na udach i posladkach! co z tym zrobić?! czy znacie jakieś skuteczne ćwiczenia? Siłownia nie wchodzi w gre bo i tak mam duzo innych wydatkow... prosze o rade. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprzestań picia kawy, o ile pijesz. Poza tym, bieganie jest dobre. Ale z cellulitem najlepiej walczyć masażami, rollowaniem i kremami. To jest zdecydowanie najszybsza metoda. Możesz też zakupić sobie taki płyn http://mmo.pl/plyn-do-bandazowania-cellulitu-na-cieplo-p-228.html nakładasz go, owijasz się bandażem lub folią i potem wmasowujesz jakiś krem. Takie metody są najlepsze. ten płyn jest bardzo skuteczny. Mnie cellulit się zmniejszył. jest też wersja tego płynu na zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieganie i bieganie... a ja polecam krem z biedronki (!) body desinger produkowany przez torf corporation - ten torf od kosmetyków tołpy. krem antycellulitowy za ok 8 zł a ździałał cuda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celulit w niewielkich ilościach jest podniecający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawdę nie można kawy
???? Ja własnie zaczęlam walkę z cellulitem. Ćwiczę i wmasowuję specyfik Tołpy, ale... jak do niedawna piłam jedną słabiutką kawę rozpuszczalną, tak teraz w ciągu dnia, robię sobie 2 (a nawet pijam 3, jak jestem w gościach) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zamiast kawy - yerba albo zielona, w sumie jak kto lubi, no ale kawa jest zakazana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termoaktywne serum wyszczuplające + folia spożywcza Taki zabieg w dumu jest tani i baardzo efektywny. Widoczna redukcja cellulitu. Ja wypróbowałam - 4 cm w udach po miesiącu Warunek regularne stosowanie poprzedzone pellingiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabyś była
tak młoda szczupła i zgrabna to byś nie miała celulitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aja jak byłam młoda
chodziłam na siłownię i wcześniej miałam jakieś tam kompleksy, że trochę za gruba jestem, że uda, że tyłek... Jak zobaczyłamszczuplejsze dziewczyny, dużo szczuplejsze, chude wręcz z cellulitem na tyłku, udach to nie mogłam uwierzyć. Ja przy165kg ważyłam 62kg, wcale nie mało, ale byłam wysportowana, miałam ładnie umięśnione nogi i pośladki, po kilka godz, dziennie jeździłam na rowerze, szybkie spacery. Wg mnie ruch, ruch i jeszcze raz ruch, biegi, rower i odpowiednia dieta.Zdrowa!!! Kremy, balsamy, masaże jako dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka..22
tak naprawde wszystkie te kremy, mydła specjalne itd działają na zasadzie masazu. Nie znajdziesz nic lepszego niż szorstka gąbka albo roller. tak naprawde i siłownia nie zawsze coś daje. Masuj tylko badź w tym systematyczna a powinno pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiuuuufiuuu
A nie bierzesz czasami tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbngvnhfgh
jesli masz celulit od od tłuszczu to sie mozesz go pozbyc, ale czesto dziewczyny maja celulit od wody i ni chooja sie tego nie pozbedziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfgvdfgfdh
od tabletek, czy od zle krazacej limfy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą, jak to jest, że kawa wpływa rewelacyjnie na kondycję skóry, jeśli stosuje się ją od zewnątrz, natomiast picie jej jest kategorycznie zakazane? zawsze mnie to ciekawiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee....
też mnie zastanawia ta kawa:) pić nie można, ale smarować się owszem. Czy ktoś nam to wyjaśni, hę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic trudnego
kawa odwadnia więc jeśli się ją pije organizm wydala zbyt dużo płynu wraz z rozpuszczonymi mikrelementami i witaminami stosowana na skórę likwiduje obrzeki limfatyczne czyli nadmiar zgromadzonych w skórze płynów, przyspiesza metabolizm skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasss
ja przestałam pić definitywnie kawe, jem 3posiłki dziennie, zero słodyczy, pieczywa, mieso jedynie na obiad. nie jestem gruba. zobaczymy co z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam że kawa ma wiele pozytywnych właściwości. ale może rzeczywiście na cellulit nie bardzo... kurde ja pije sporo kawy i napojów energetyzujących, chyba juz sie uzalezniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytałam że kawa ma wiele pozytywnych właściwości. ale może rzeczywiście na cellulit nie bardzo... kurde ja pije sporo kawy i napojów energetyzujących, chyba juz sie uzalezniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×