Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gugunia

Modelowanie sylwetki - ktoś dołącza? :)

Polecane posty

Powiedzcie mi jak sądzicie ile muszę schudnąć i co jeszcze ze Sb zrobić. Obecnie waże 57,5 kg przy wzrosiće 168 cm. Biust C75/D75 zależy od marki stanika, tyłek średni, jak to chłopak określa, ze mieści sie do ręki i brzuszek mi lekko wystaję. Chce dojść do wagi 55 kg, poprawić jędrność pupy oraz "podnieść" biust. W tygodniu chodzę na 3 h karate, nie mam za wiele czasu na ćwiczenia/tańce/aerobiki. Znacie moze jakąś dietę? Lub ciekawy zestaw ćwiczeń? + moze ktoś się chce dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FactoryBody
Dodałam jednak chociaż trochę treningu silowego, ładnie modeluje sylwetkę i sprawia, że więcej spalamy kalorii. 5 zdrowych posiłków, mniej więcej co trzy godziny. www.factorybody.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iZKA1728
OO to dzięki Gosiu za podpowiedź - musze do nich zadzwonić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszam na mój kanał na yt https://youtu.be/qBiN5qOZYLk . Jest też filmik na małą mobilizacje ! Możesz dać suba żeby nic Cie nie ominęło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętnie dołączę : ) Co prawda ja z wagi 65 chce dojść do 55, ale myślę, że damy radę! Nie myślałaś też o jakimś zabiegu w klinice medycyny estetycznej? Moja koleżanka była i bardzo sobie chwaliła, więc zastanawiam się, czy tego odchudzania sobie nie "ułatwić" : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja akurat od kilku lat biegam i co staram się regularnie chodzić na zajęcia typu fitness (jeżeli chodzi o dietę to po prostu jem mniej i piję dużo wody) ale niestety brzuch cały czas wystawał, przez co zdecydowałam się na zabieg karboksyterapii i po około 5 zabiegach tłuszczu zaczęło ubywać, ja nie wiem jak oni to robię ale jestem niezmiernie szczęśliwa, że istnieją takie sposoby usuwania tłuszczu, bo nie zawsze domowe sposoby pomagają i trzeba sobie radzić innymi sposobami jak np ja w klinice u dr Michajłowskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczek1000
O proszę, a ja dopiero niedawno trafiłam na takie pojęcie jak modelowanie sylwetki - wcześniej nie miałam potrzeby zagłębiania się w ten temat ale po drugiej ciąży brzuszek a raczej nie znikający tłuszcz zaczął mnie niepokoić ... ale widzę, że są nowoczesne metody radzenia sobie z takimi sprawami.. co możecie polecić na początek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurka92
Cukiereczku, ja bym poleciła Endermologię LPG :) na mnie zadziałało super. Po 10 zabiegach widziałam realne efekty ! Zabieg polega na masażu, który ułatwia wydostać się tłuszczowi z tkanek, super sprawa! Ja byłam w klinice dr Michajłowskiego w Gdańsku. Naprawdę fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszyta
ciekawe. ja mam niemiłe doświadczenia z klinikami :( a ta klinika Cosmetologica? Jak traktują pacjentów? Mi zależy na empatii, bo już wiele wycierpiałam z powodu swojej nadwagi przez różne jednostki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artystka399
hmm też mnie zastanawia ta cała klinika Cosmetologica. Ktoś tam był jeszcze??? Ja akurat jestem w Elbląga ale dla dobrej kliniki mogłabym zrobić sobie wycieczkę... szukam opinii o klinikach w trójmieście. Macie jakieś swoje ulubione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyszka09
moja "ulubiona" klinika to ta dr Michajłowskiego. Fajna atmosfera i wszystko się odbyło jak należy. Ulubiona to za dużo powiedziane, wolałabym nie poprawiać sobie za często swoich mankamentów ale zdecydowanie polecam to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAtharina_mala
ostatnio w pracy rozmawiałyśmy o godnych polecenia klinikach w 3mieście i jedna koleżanka powiedziała, że robiła zabieg na brzuch po ciąży w klinice koło uniwersytetu gdańskiego u dr Michajłowskiego.... teraz sama się zastanawiam czy by tam nie iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adka303
chyba raczej koło GUMedu :) chyba pomyliłaś uniwersytety. Ja tam chodzę na endermologię, najpierw samej twarzy, teraz ciała i można powiedzieć, że się trochę uzależniłam, chociaż niedługo czeka mnie ostatni zabieg z serii. Zabieg jest przyjemny, bo przypomina bardziej masaż a efekty są nieziemskie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×