Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara-M

moj chlopak wstydzi sie swojej kondycji przy mnie

Polecane posty

Gość Sara-M

zrobilo sie cieplej, dluzsze dni - postanowilam z chlopakiem jezdzic rekreacyjnie na rowerze. na poczatku bylo milo, ale z czasem okazalo sie, ze nie dotrzymuje mi tempa. czesto przystaje (niby sznurowka sie rozwiazala) albo skraca nasze wypady (bo cos mu sie przypomnialo), ale widze po nim, ze ledwie zipie. i ostatnio wykreca sie od wypadow. czy znacie cos bezpiecznego na poprawe kondycji? nie chce zeby mi zrobil sie z niego leniwiec. napoje enrgetyzujace to za malo, potrzebny jakis dobry specyfik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy
przestań z nim rywalizowac , dostosuj tempo do slabszego , bo po pierwsze obrzydzisz mu sport , a po drugie zniechecisz go do siebie . Z czasem nabierze wiatru w zagle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeń szeń
może jakiś suplement diety mu kup żeby polepszyła mu się kondycja? Podobno żeń szeń dobrze wpływa na te sprawy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razerha
zostaw go, pojeździmy razem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
..a ile on ma lat? może jeszcze rośnie? i wysiłek go wykańcza? biolca się kłANIA KOLDEZANKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kondycja? Nic lepszego niz regularne cwiczenia nie wymyslono. Moja rada: 2 razy w tygodniu jakis sport (bieganie, basen, silka) + spacery + odstawienie ew. fast foodow i innego badziewia. Mozna tez jak juz sie zacznie cwiczyc zaczac brac Bodymax Sport, to juz bedzie optymalnie (w skladzie zen szen, witaminy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
ja go wcale nie poganiam, to lekki fitness rowerowy razem. ma 24 lata a to wiek 'mlodych bogow' przeciez, powinien kipiec energia i jeszcze mnie na ramie rowerowej wozic ;) . dzieki za rade z bodymaxem, nie znam sie na skladzie, ale wlasnie jakis taki uniwersalny zestaw by mi sie przydal. poszukam i pomysle jak tam skusic chlopaka zeby zaczal lykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamorka
Nie powinnas miec problemow, jak ma zaciecie sportowe. Wiesz, pomysli sobie, ze powera dostanie, to jeszcze bedziesz musiala pilnowac zeby nie lykal za duzo ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
ha ha, chyba faktycznie bede musiala pilnowac ;) . szykowalam sie na wyklad o tym jak to chce o niego dbac, a chyba mu podpasowalo, ze ja zajelam sie jego problemem. pierwszy etap za nami ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
dzisiaj kupuje chlopakowi drugie pudelko Bodymaxa. nie bylo naglego magicznego przyplywu energii, ale zgodnie z zapowiedziami z ulotki pod koniec drugiego tygodnia dawkowania zauwazylismy, ze nie tylko na rowerze razem jezdzimy juz rowno i dluzej, ale jeszcze po rowerze chlopak jest zwawy. czyli bylo warto, popilnuje jeszcze troche i zobacze czy sam bedzie dalej kupowac zeby dotrzymac mi kroku na rowerze. humor mu sie poprawil i naprawde teraz mamy radoche ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yamorka
A jak tam "romantyczne uboczne" ;) skutki zen szenia ? Inne chemiczne specyfiki oslabiaja mezczyzne, a zen szen chyba "wzmacnia"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje ten cały Bodymax, i co on tak naprawdę daje? Ma się po nim większego powera do ćwiczeń, lepszy nastrój i takie tam? Niestety mój głupi antywirus nie pozwala mi wejść na stronę producenta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doriv
no Bodymax Sport kosztuje ok 25-30 zl (przynajmniej w mojej aptece). No i poprawia kondycje, ogólnie dodaje sił, jest bogaty w żeń szeń i bialą herbatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
hihi, czyzbys yamorka miala na mysli wplyw zen szenia na potencje? ;) w ytm temacie nie potrzebujemy wsparcia, ale jak szukasz jakiegos dobrego zrodla to w bodymaxie jest tego chyba najwiecej na tabletke :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mad_le_lenka
nie wiedziałam, ze zeń szeń też na inne rzeczy wpływa... owszem słyszałam, że Bodymax sport na kondycje wpływa. Zresztą sama coś o tym wiem, bo mąż łyka. Ale na coś innego to chyba nie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicha_duza
zenszen z tego co wiem faktycznie wplywa na to i owo u facetow ale chyba to nie jest skutek glowny bodymaxa??? ale dawka zenszenia w "sport" jest fakt duza wiec poza wzrostem sil fizycznych moze i twoj facet znajdzie te inne "sily":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że tak właśnie wpływa żeń-szeń :) Pozdrawiam i życzę wiele radochy i ogólnie sił do treningów, Bodymax ma dużo żeń szenia więc myślę,że może być dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boonis
I jak razem Wam się układa jazda? Wytrwał czy wymiękł? Czy zrozumiał, że ma dbać o siebie dla Ciebie czy jeszcze pilnujesz jak małe dziecko? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara-M
juz nie musze go na sile wyciagac - na tym polu pelen sukces, jezdzimy regularnie jak chialam. nie ma tez juz powodow do humorow - dotrzymuje mi kroku i po prostu jest swietnie tak razem teraz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erikkaa
a mój się swojej kondycji nie wstydzi bo razem ćwiczymy. jeździmy na rowerze, biegamy. On jeszcze dodatkowo bodymaxa sport łyka i dużo wody pije. suplementy to bardzo pozytywna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaszka
Na co tak super wpływa ten Bodymax? To są jakieś witaminy w pigułce czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veniwid
żeń szeń w pigułce :) brzmi super, a na powaznie to suplement diety z witaminami minerałami i w wersji "sport" z dużą dawką pobudzającego wyciągu z żeń szenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfaibeta
w wersji sport to chyba Bodymax jest? dla aktywnych i osób, które mają problemy z kondycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka1984
moj tez lyka tego Bodymaxa sport, oboje jestesmy zadowoleni wiec z czystym sumieniem moge Ci te tabletki polecic. Ja od razu kupilam mojemu mezczyznie duze opakowanie, na 2 miesiace starcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arianek82
Dziewczyna mi Bodymaxa kupiła i kazała łykać. Działa, słuchajcie bardzo mi się kondycja poprawila i już widzę to po moim wyglądzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piasek_0_0
arianek to chyba dobrze, że dziewczyna się o Ciebie troszczy ;) też bym tak chciał, a niestety sam sobie musiałem Bodymaxa kupić, nikt inny się o mnie nie zatroszczy jak nie zrobię tego sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evellinna02
Nie rozumiem jak można się czegoś wstydzić przy bliskiej osobie. Trzeba sobie pomagać! Ja o mojego Tygryska dbam, wyciągnęłam go na basen, na rower. Jak trzeba było to kupiłam mu suplementy, witaminki itd. znaczy wszystko w jednej pigułce. I chłopaka mam jak nowo narodzonego! Żeń szeń jest bardzo potrzebny jeżeli chcesz mu pomóc odzyskać kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość król kier
Ja też się kiedyś wstydziłem... ale już jest ok, kupiłem sobie ten suplement, zaryzykowałem. I jest dobrze, a nawet lepiej niż dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genek_j
Aj tam, przesadzacie. Skorzystajcie sobie z jakiejś diety, kupcie witaminy, coś na pobudzenie i głowa do góry! Każdy jak poćwiczy to sobie może wyrobić kondycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×