Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fumka29

NA JAKIM URZADZENIU NAJSZYBCIEJ SCHUDNE???

Polecane posty

Gość fumka29

JAKIE SA WASZE DOSWIADCZENIA JESLI CHODZI O BIEZNIE, ORBITREK, ROWEREK STACJONARNY?? NA CZYM NAJSZYBCIEJ SIE CHUDNIE??? CZEKAM NA WASZE OPINIE I REZULTATY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASMALWILENA
ja proponuje kupic wygodne bty i zaczac bieganie to moim zdaniem odchudza najszybciej wszystkie czesci ciala.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uprock
10 kg na orbitreku. Przez pierwsze 3 m-cy nic. A potem jak ruszylo, to w cigu miesciaca 10 kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fumka29
czekam na dalsze doswiadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polipolipop
Na zadnym urzadzeniu nie schudniesz jesli nie bedziesz stosowala diety.Tylko cwiczenia polaczone z dieta maja sens.Ja osobiscie polecam orbitreka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziakl
Ja polecam bieżnię. Kupiłam sobie 2 miesiące temu i systematycznie (codziennie) na niej biegam. Po tych dwóch miesiącach ku mojemu zdziwieniu straciłam około 5 kg. Oczywiście do tego odpowiednia dieta i można zdziałać cuda. Jeżeli chodzi o kasę to ja zakupiłam jeden z tańszych modeli, lecz nie mam powodów do narzekania. Wszystko świetnie działa. Za bieżnie zapłaciłam 799zl w sklepie presto. Teraz to nawet pogoda się mnie nie ima (chyba, że alarm przeciwpożarowy:D ) Dla ciekawskich daję linka do bieżni: http://www.sklep-presto.pl/product-pol-6355-Bieznia-magnetyczna-Imir-84687.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pączekw maśle
ja próbowałam biegania w parku, ale jakoś marnie się czuje gdy czerwienię się jak burak i pot ze mnie spływa na oczach przechodniów... może powinnam spróbowac pobiegac w domu na bieżni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za glupia
:D tak wyglada, ale wpisz w google trening interwalowy i znajdziesz duzo interesujacych informacji :D powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×