Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość Muśka

Nadwaga

Polecane posty

Gość gość Muśka

Jak skutecznie pozbyć się nadwagi. Koleżanka proponuje mi Slimunox, czy to dobry sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie nie musisz zrzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Beata D
Każdy sposób jak skuteczny jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość M2
Pamiętajcie, ze nadwaga to jedno, ale warto też nie przesadzac w tę druga stronę... anorekcja moim zdaniem jest gorsza od nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Matylda G
Slimunox czy nie Slimunox... ja zgodzę się z Beatą, każdy skuteczny i nie grożący w nasze zdrowie jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz już dość swojego ciała? Za każdym razem jak stajesz przy lustrze, to mówisz, że musisz zmienić swoją sylwetkę? Mam tutaj dla ciebie, jak i każdego świetny sposób i oczywiście sprawdzony na poprawienie sylwetki, tak żeby twoje ciało nie było twoim obciążeniem, tylko czymś, czym możesz się pochwalić i być zadowolony/a z niego! Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj: WWW.IGORTRENERONLINE.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kuracja trwała trzy miesiące w tym czasie trwale zmieniłam nawyki żywieniowe,schudłam.Na prawdę trzy miesiące to wystarczająco dużo czasu na to aby zmienić swoją wagę i swoje nawyki.A Slimunox w tym pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja gdyby nie tabletki Slimunox pewnie nadal męczyłabym się na diecie i może bym chudła ale na pewno nie tyle i nie tak szybko.A dzięki temu że brałam te tabletki cały proces odchudzania był o dużo łatwiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta007
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowane tak dla Slimunox.Według mnie to rewolucja jeżeli chodzi o odchudzanie.Jeszcze nigdy moje odchudzanie nie przebiegało aż tak dobrze.Wagę zrzuciłam w przeciągu niecałych trzech miesięcy i to z jakim wynikiem.Dla mnie rewelacja polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta007
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może wczasy odchudzające, tam przy okazji doradza jak zachować sylwetkę i co jeść by nie tyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćNataloa TYB
Ja stosowałam akurat Foreverslim i jestem bardzo zadowolona, nie mniej uważam, ze jeżeli już chce sie stosować suplementy, to warto się zainteresować się sposobem ich dzialania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie dobre okazały się tabletki Slimunox, można je kupić na allegro. Już 2 miesiące je stosuję i 8 kilogramów mniej. Do tego zdrowa dieta i dużo spacerów z dzieciakami którymi się opiekuję. Tyle energii co teraz to nie miałam chyba przez całe życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Paulina V
Moim zdaniem nie ma skuteczniejszego sposobu jak zastosowanie Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Slimunox na prawdą nie jest trudne.Przede wszystkim trzymanie się zasad kuracji i wprowadzanie zmian rozłożone w czasie.To jest klucz do sukcesu.Jeżeli tylu osoba się udało to tobie też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KimOP
Myślę, że najlepszym sposobem na schudnięcie jest wysiłek fizyczny :) Dobrze wybrany sport i do tego jeszcze fajna, zbilansowana dieta. To wszystko musi iść w parze. Fajnie też ogarnąć jakiegoś trenera personalnego bo wtedy jednak te wyniki mogą być o wiele lepsze. Ja osatnio znalazłem coś takiego - https://stacjanowagdynia.pl/instruktorzy/trenerzy-personalni . U mnie wszystko powolutku idzie w bardzo dobrym kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bydgoszcz nova
W Nova centrum edukacyjne w Bydgoszczy mamy same dobre rozwiązania! Kursy i szkoły! - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie wiele innych Sprawdź nas a nie będziesz żałować! 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam diete, zwyczajnie sama sobie zaplanowałam. Wspomagam się tabletkami Slimunox. Powodują one szybszą przemianę materii dlatego utrzymanie diety nie jest w ogóle trudne. Pomagają mi one w znacznie szybszym tempie spalać nagromadzony tłuszcz..Dla mnie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim świetnie się sprawdza. Mój metabolizm funkcjonuje z nim całkowicie inaczej. Nie dość, że dużo łatwiej udało mi się schudnąć i to ponad 12 kg, to mam dużo więcej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnąć do wakacji? Wejdź na stronę http://www.igortreneronline.pl i oddaj się w ręce profesjonalisty! Tylko teraz do wygrania 10.000 zł! Sprawdź, nie czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi właśnie dzięki Slimunox udało się zrzucić nadmiar kilogramów.Wcześniej żadne inne specyfiki o podobnym działaniu nie przyniosły takich efektów jak Slimunox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mass Extreme polecił mi kumpel z siłki. Nie byłem przekonany, ponieważ w przeszłości rozczarowałem się stosowaniem kilku popularnych produktów, ale gdy pogadałem z bardziej przypakowanymi chłopakami, uznałem, że to ma sens. Gdy się tyle ćwiczy, trzeba mieć produkt, który będzie wspomagał budowanie masy mięśniowej, dlatego też zdecydowałem się na Mass Extreme. I był to strzał w dziesiątkę! Już po kilku tygodniach od rozpoczęcia stosowania produktu zauważyłem znaczny przyrost masy mięśniowej. Zdecydowanie polecam. Zdjęcie na stronie http://nplink.net/AZTE4gUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najprzyjemniej jeśli ma się partnera to starać się seks uprawiać i masaże sobie robić częściej. Chyba najprzyjemniejsze sposoby na zrzucenie wagi. Zarówno dobrze wpływa na ciało jak i umysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam masaż i seks dwa razy w tygodniu. Chyba najlepszy i najprzyjemniejszy sposób na utrzymanie zgrabnego i jednego ciała. Zarówno poprawia wygląd ciała jak i hormony szczęścia w dużej ilości się wydzielają podczas tego miłego treningu oraz kondycja psychiczną staje się dużo lepsza i pozwala pozbyć się stresów i napięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna rzecz która w realny sposób pomogła mi uporać się z niechcianymi kilogramami to tabletki Slimunox.Dla mnie te tabletki dały radę a efekty utrzymują się do dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie z Foreverslimem dobiegło końca.Nie mówię że było różowa bo raz było gorzej raz lepiej ale ogólnie udało mi się schudnąć 11kg.Teraz przyszła pora na zakupy ciuchów w nowym rozmiarze bo naprawdę nie mam co na siebie włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Technik masażysta z fizjoterapią i rehabilitacją sportową, Opiekun medyczny z organizacją opieki dzieci i osób starszych oraz geriatrią, Asystentka stomatologiczna z ortodoncją -za DARMO w ROK lub dwa lata! Zapraszamy do Bydgoszczy ul. Krasińskiego 2 NOVA Centrum Edukacyjne 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata 32

Ja też stosowałąm Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się osiągnac. Wrescie nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×