Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudi106

Nie moge schudnac...

Polecane posty

Gość klaudi106

Witam, jestem na diecie juz od tygodnia, nie jem wgl zadnych slodyczy, cwicze codziennie, chodze na spacery, pije 3 litry wody dziennie, jem bardzo zdrowo, zadnego pieczywa..jestem zalamana, juz niedlugo wakacje a tu nic:( dodam ze mam 15 lat, waze az 90kg przy wzroscie 169cm, pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka_28_28
Podstawowe pytanie od kiedy ćwiczysz, jak ćwiczysz i od kiedy jesteś na diecie. Jak ćwiczysz to powinnaś się zmierzyć w różnych miejscach i co jakiś czas sprawdzać wymiary. Najlepszym wyznacznikiem są ciuchy. Jak się ćwiczy to tworzą się mięśnie które ważą więcej niż tłuszcz i dlatego u osób ćwiczących najlepiej wagi nie brać w ogóle pod uwagę. Ja ćwiczę od 2 miesięcy i z wagi mi zeszło niewiele ale centymetrów ubywa cały czas. Czasami nawet centymetr pokazuje tyle samo, bo mierzę w najgrubszych miejscach a po ciuchach widzę że są luźniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hummel
Może rozwiązaniem będzie zakup jakiegoś suplementu, takiego bardziej naturalnego, żeby nie obciążył twojego organizmu. Sprawdziłam i np therm speed extreme olimpu http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/47927 jest w miarę bezpieczny. Ale pamiętaj, ze dieta i trening to dalej podstawa twojego treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puszkełe
dużo zależy do tego co rozumiesz przez bycie na diecie i 3 litry wody to trochę dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś na diecie od tygodnia, a ty byś chciała mieć już 10 kg mniej? Niestety nabieranie wagi trwa dużo szybciej niż zrzucanie i trzeba się nastawić na dłuższy proces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdemotywowana2727
Dziewczyny,pomóżcie mam ten sam problem od 3 miesięcy chodzę regularnie (2,3 razy w tygodniu) na siłownie na 1,5-2h i zero efektów ani wagowo ani obwodowo.Nie jem dużo,czasami ok 16 ostatni posiłek,staram się jeść regularnie co 2-3 godziny.Śniadanie obowiązkowo.Powiedzcie mi co mam dalej robić będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyżejj
na początek zbadaj sobie hormony, może coś jest nie tak. Poza tym mniej jedzenia nie zawsze znaczy lepiej i więcej ruchu tez nie zawsze znaczy lepiej. Jeśli chodzisz na siłownię 2, 3 razy w tygodniu to wystarczy jak poćwiczysz tam maksymalnie 1,5 h a z kolei dodaj sobie w dni w które nie jesteś na siłowni jakieś ćwiczenia w domu, nawet te pół godzinki jak dasz radę to będzie dobrze. "Nie jem dużo" nie wiem ile to nie dużo, ale jeśli to nie dużo, to za mało, a do tego uprawiasz sport, to mogłaś wprowadzić organizm w tryb oszczędny i broni się przed utrata tkanki tłuszczowej i odkłada wszystko co dostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tam wyżej podpisana
rozumiem,że trzeba czasu ale 3 miesiace to troche czasu już jest,może faktycznie to sprawa hormonów ale tak czy inaczej coś już powinno być widać chyba,że źle ćwiczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka sobie ona
Zastanowiłabym się po pierwsze ile i jak jadasz, a po drugie jak ćwiczysz... Bo jak czasem widzę kobiety na siłowni, to jak ćwiczą, to aż żal ich się robi... Bo to zmarnowany czas. Poczytaj w internecie na temat ćwiczeń aerobowych (te są najodpowiedniejsze na spalanie tkanki tłuszczowej), jak układać sobie odpowiedni trening, ćwicz interwałami, i ułóż dietę! Tylko zestawienie posiłek-trening-posiłek da zamierzone rezultaty. Poczytaj jak powinien wyglądać posiłek przed i po treningu i nie możesz się głodzić! Jeżeli jadasz ostatni posiłek 16 a kładziesz się spać o 22 to głodzisz organizm, który każdą dostarczoną mu później kcal magazynuje w Twojej oponce na brzuchu, udach i wszystkich innych miejscach!Bo boi się kolejnego okresu głodzenia. Najważniejsze to zdrowo się odżywiać! Jedząc zdrowe, niskokaloryczne posiłki możesz na prawdę najadać się do syta i jeść kolację o normalnej porze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co nie może schudnąć
liczę,że mi ktoś tu pomoże bo na moich opiekunach siłowni raczej nie mogę polegać ale nie zmienię jej bo jest w miar w przystępnej cenie i najważniejsze to siłownia tylko dla kobiet.Z racji tego w si łowni tej jest przewaga sprzętów aerobowych i ćwiczę tak 20 min orbitrek,20 bieżnia,20 rowerek to taki standard staram się oczywiście pilnować tego ok 65-75% tętna max ale słabo mi coś wychodzi nie umiem tego kontrolować i mam wrażenie,że te urządzenia też to trochę przekłamują.Do tego dochodzi steper oraz ćwiczenia na brzuszki w 4 seriach po 15 powtórzeń i ćwiczenia na atlasie.Mam budowę gruszki więc chciałam też wyrównać trochę dysproporcję w budowie ciała.Ponad to koleżanka ostatnio zaproponowała mi zabiegi presoterapii w okazyjnej cenie więc zastanawiałam się,czy nie skorzystać może to mi trochę bujnie organizm a nawet nie tyle organizm co tłuszcz może w końcu zacznie schodzić.Jeżeli chodzi o jedzenie to nie ukrywam,że mam z tym problem.Pracuję w niefortunnych godz od 9 do 17 i czasami ciężko przygotować mi normalny ciepły posilek więc wielokrotnie wcześniej zdarzało mi się w pracy żywić produktami gotowymi.Nie wiem co mam jeść naprawdę.Możecie mnie objechać liczę na konstruktywna krytykę.Aha pracę mam za biurkiem więc poza siłownią praktycznie u mnie zero ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja skakalam na skakance 6000 skokow na godzine interwalowo przez 4 tyg -efekty w stopce :) Teraz testuje stepper :) Diete mam zbilansowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bt-7
A próbowałaś się wspomóc suplementami? Niektórzy ludzie przed tym przestrzegają, a niestety nie mają żadnej wiedzy na ten temat. Ja korzystałam z http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/102291 olimp thermo speed - dobry, bo skuteczny i z naturalnych składników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semsyt
spadajcie z tymi suplementami, jakas badzioewna reklame tutaj serwujecie, zadne suplementy nie pomoga jak ktos zle sie bedzie odzywial i nie cwiczyl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Może spróbuj ćwiczeń na hoola-hopie. Brzmi śmiesznie, ale mi pomogło to w zrzuceniu kilku kg, a wcale nie byłam gruba. Tylko musisz być na diecie i jednocześnie regularnie ćwiczyć, mniej intensywnie, ale dłużej, najlepiej około godziny dziennie. Uważaj tylko na obciążenie stawów kolanowych - najlepsze na to są regenerujące kąpiele w soli bocheńskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajla8989
hej dziewczyny! ja to dopiero doje***am! zawsze ważyłam 45kg wzrost 162cm masakra;-( typowy wieszak!!!nie mogłam przytyć przez lata!ponad rok temu polazłam na siłownie zaczelam cwiczyć na mase, nooo przytyłam (biorąc pod uwage że miesień jest cieższy od tłuszczu na wadze przybrało, ale tłuszcz sie nie spalił)... tłuszcz+miesień = 5cm wiecej w udach!!!!!!!!przesadziłam !!!! ważyłam 60kg!!!! teraz już 56 zeszło po 2,3 cm z obwodów i teraz zastój!!!!;-( ja juz nie wiem! może rzeczywiście za mało jem w stosunku do tego ile spalam kalorii na siłke chodze dalej, ale już nie ćwicze cieżarami i nie katuje nóg na sównicy(brałam 150kg 4 serie po 30 razy!!!!!!!) teraz tylko steper i aeroby (dieta: duzo warzyw, ryż, mieso gotowane, musli, jogurty naturalne,woda, owoce mniej bo fruktoza,zero cukru i słodyczy, 5 posiłków dziennie) i stoje w miejscu...chce zejść do 52kg ;-/ tylko jak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Women-Collection_pl
ja własnie nie dawno zaczęłam odchudzanie. Nie stosuję żadnych, specjalnych diet, tylko tak sama sobie ustalam co mogę jeść. I tak jem 3 posiłki dziennie, zawsze o tej samej porze, ostatni o 18 i każdy popijamy czerwoną herbatą. Oczywiście zero słodyczy, cukru i innych takich. A dodatkowo kupiłam sobie jeszcze tabletki odchudzające. No i oczywiście dużo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babby
twoja dieta wydaje sie spoko ale z 2 str ilez mozna tak wytrzymac? predzej czy pozniej rzucimy sie na ukochane jedzonko szczegolnie ze gwiazdka niebawem. ja zapisalam sie do dr wnek w fizjomedzie w krk i ona mi ulozyla diete na podst tego co lubie bo wszystko da sie zrobic w zdrowy sposob albo zastosowac jakies zamienniki ;] a ze organizuje swieta w tym roku to mam zamiar przygotowac kolacje wigilijna w wersji fit ;d ryby to bez problemu, beda pieczone albo grillowane zamiast smazone, pierożki tez pieczone z roznymi warzywnymi dodatkami, salatki z jogurtowym sosem zamiast majonezem ;d wszyscy beda w szoku ze tak sie smacznie najedli a tyle kcali zaoszczędzili ;) bo dieta to sposob zywienia ktora powinna obowiazywac cale zycie a nie kilka mscy meczarni. tylko trzeba trafic na dobrego nauczyciela, ja mialam szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, Ty nie odchudzaj się. W wieku dojrzewania nie można, pij dużo herbat zielonych, ćwicz sobie, jedz regularne posiłki, poczytaj na temat odchudzania, ale nie głódź się tylko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kannola
Mnie jak na razie udało się stracić 7 kg, o dziwo na tabletkach - foreverslim. Koleżanka mnie namawiała, ja z niej się śmiałam, ale okazało się, że jakimś cudem to działa i efekty się pojawiają. W tym momencie brakuje mi 2 kg do normalnej wagi i i dziwo zrobiłam to bez głodówki. Jestem w ciężkim szoku, ale suplementy diety naprawdę działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do dietetyka, nie rób nic na własną rękę, ja zaufałam i nie żałuję, ważę 28kg mniej, http://dietetykkliniczny-torun.pl/ - najlepszy dietetyk, układa też diety online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego tyle czasu zwlekałam z zakupem Foreverslim.W końcu efekty widziałam u mojej przyjaciólki.Ale w końcu się zdecydowałam i z tygodnia na tydzień podziwiam efekty.Na prawdę duża w tym zasługa Foreverslimu.Moim celem jest jeszcze 12 kg uda mi sie jestem tego pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nie mogłam, zawsze wszystko tłumaczyłam tym, ze mam niedoczynność. Ale od momentu kiedy zmieniłam nawyki żywieniowe, jem zdrowo, ćwiczę i pije duzo wody to widzę różnice. Pije codziennie po 2l Veroni Hydration.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babbinka
To może miałaś po prostu tendencje do zatrzymywania się wody w organizmie. Tak się dzieje, kiedy pije się za mało wody. A tej wody moze byc ładnych kilka kilogramów... Veroni Hydration jest ok, jesli chodzi o nawodnienie, bo ma ph takie jak nasza krew, dzieki czemu lepiej ją przyswajamy i organizm nie musi nic magazynować na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to,że zastosowałam Forverslim okaząło sie idelanym wyjściem, w końcu dzięki jakiemuś wspomaganiu udało mi się poznbyc nadwagi.Skutecznym sposobem okazało się zablokowanie chęci na słodycze, a w tej roli idealnie spisały się te tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igus927
Ja również miałam dużo wody w organizmie a to dlatego że ja mało piłam wody czy jakichkolwiek płynów... Odkąd się odchudzam piję 1,5-2l wody dziennie plus jakaś herbatka czy kawka jeszcze w ciągu dnia;) ale dużo też się ruszam samochód zamieniłam na rower i wszędzie gdzie podjeżdżałam samochodem teraz rowerem;) do tego jumping na trampolinach i basen;) ale nie tylko sport bo również dieta i suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiriis
Picie wody jest ważne, ale mówisz, ze pijesz też herbate i kawe, która niestety odwadnia. Za każdą filiżankę kawy powinnaś wypić dodatkową szklankę wody. Ja się ostatnio przestawiłam na wodę z kofeiną, też pobudza, nie odwadnia, nie wypłukuje minerałów, więc jest o wiele zdrowsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×