Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość korek*

nivea czy garnier.. a moze innne balsamy na celluit pomocy !

Polecane posty

Gość korek*

mam zamiar kupic sobie balsam na cellulitis tylko nie wiem ktory jest skuteczny zastanawiam sie nad nivea googbay cellulite i jakims z garniera ... chodzi mi o to zeby był nie drogi a skuteczny . pomozcie mi prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oootojaaa
osobiscie nic mi z nich nie pomogło, nawet stosowałam z vichy - zero efektu podobno z avonu jest dobry, ale to nie moja opinia tylko koleżanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVELINE - Slim Extreme 3D :] Poza tym wogoogluj sobie obrazy cellulitis i cellulit:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
Hmm... no własnie sie tez zastanawiałam nad tym ale watpie ze eveline znajde w sklepach takich jak sa u mnie bd. musiala do miasta jechac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
Do persymona no pomyliłam sie w nazwie zdaza sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że się zdarza :D tylko czasem lepiej zwrócić uwagę, bo inni powtarzają ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
heh :P wiem wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo matko
garnier jest do kitu, nivea nie stosowalam, bo mam eveline i jestem zachwycona :) Do biustu rozowy(naprawde ujedrnia) a na brzuszek rozne...zalezy od tego na co jest promocja :D. Celluitu nie mam,ale jakies rozstepy kiedys sie pojawily...a te preparaty troche mi wygladzily skore i rozstepy zbladly i malo je widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oootojaaa
CELLULIT i wyszczuplenie nóg i pupy wymieszac: 2 lyzeczki imbiru, 2 lyzeczki kawy rozpuszczalnej, 1-2 lyzeczki kakao gorzkiego, 2 lyzeczki cynamonu, calosc zalac 2-3 lyzeczkami spirytusu (lub wodki) i 2 lyzeczkami oliwy z oliwek (lub olejem z domieszka oliwy lub oliwa z pestek winogron lub oliwka dla dzieci) jesli jest zbyt geste mozna dodac wody lub jakiegos balsamu do ciala (jesli stosujemy na wieksze partie ciala to trzeba odpowiednio zwiekszyc proporcje) i owinac cialo folia spozywcza stosowac ok 30-40 min 2-3 razy w tygodniu podobno efekty widac juz po pierwszym zastosowaniu!!! wklejone z innego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
Hmm.. ciekawe tylko skad ja imbir wezme :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego zaraz
ze spożywczego, w proszku. to jest normalna znana przyprawa. Potwierdzam jakość eveline serum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, na mnie eveline nie działało, nic a nic, i tylko się wymarzłam po tym. Najbardziej działał na mnie własnie ten żółty garnier, i Lirene żel taki pomarańczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
żeby kupić bd. musiała jechac do miasta bo patrzylam u mnie w skalepie nie ma zadnych na cellulit tylko same ujedrniajace.. i oczywiscie wyprubuje ten przepis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek skąd Ty mieszkasz
na marsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
nie jestem ze wsi a tam raczej takich zeczy nie ma !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
rzeczy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek skąd Ty mieszkasz
ja też mieszkam na wsi, tylko że u nas wybór jest!!!! Polecam AVON!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi84
Ja już mam piątą tubkę Nivea Goodbye :) Przetestowałam różne dopiero przy nim zauważyłam poprawę, choć muszę powiedzieć, że jak przestaję się smarować to problem wraca, ale to dlatego, że mam skłonności hormonalne (usuwa skutek a nie przyczynę, czyli usuwa stary cellulit a robi się nowy). Pomogło też codzienne masowanie przez kilkanaście sekund takim masażerem-rolką (jak do malowania sufitu, tylko że małe, z gumy-plastiku i z kolcami). Kupiłam w Rossmanie za 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
no własnie a u nas wyboru nie ma ... teraz to juz nie wiem co mam kupic czy avon czy eveline czy cos jeszcze pomieszało mi sie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
jednak sobie kupie eveline :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się własnie nad tym kolczastym wałkiem z Rosmana zastanawiałam. Mówisz Sylwia że starczy kilkanaście sekund dziennie? Może minut????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spiąca Królewna89
A ja polecam kremy z perfekty an cellulit rozstepy biust itp.. tanie i dobre... zreszta z perfekty to polecam wsyztsko... i z ziaji... sa super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi84
Nie raczej nie kilka minut :) bo ja jak się zapędzę albo za mocno przycisnę to się siniaki robią :D generalnie to kilkanaście sekund na każdą połowę ciała (udo/pośladek/boczek) (tak żeby każde miejsce przejechać z góry na dół ze dwa razy) i zaraz potem wsmarować krem. poprawia ukrwienie i krem lepiej działa. rolka jest super, łatwa do mycia, jeśli się zakurzy albo coś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwi84
aha i mam takie miejsce, jakieś 4 cm kwadratowe na udzie, gdzie powiekszone komorki tluszczowe widac golym okiem - 1 cm wielkosci kazda :/ i ten masażer trochę rozbija te giganty i one robią się wtedy bardziej równomiernie "rozlane". to miejsce traktuje ze szczegolna sila przy masowaniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
a i mam jeszcze jedno takie pytanie do tego przepisu wyżej... czy musi byc rozpuszczalna kawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
ta cała maseczka gow.... daje .. jednak kupie to eveline..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przetestowałam już chyba każde eveline, garnier, linere... teraz mam w łazience 3 kremu (linere na noc, slim coś i jeszcze jakieś dziwne). Tylko, że nie smarowałam się 2x dziennie i może dlatego nie było efektów. Dobry był jakiś za ok. 11zł taki biało-czerwony Slim coś chyba w Rossmanie kupuje. od tygodnia smaruję się 2x dziennie więc skora jest trochę lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×