Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MYSZAMYSZKA

Odchudzam się sportem!!!

Polecane posty

Gość MYSZAMYSZKA

Hej! Skoro nie mogę opanować obżerania się może środkiem zaradczym na 10 dodakowych kg będą ćwiczenia. Jestem gotowa. Plam mój: -bieganie 4 razy w tyg 1 h -skakanka codziennie 30 min -wieczorem przy tv jakieś ćwiczenia z płytek np C.Crawford -od czasu do czasu pogram w nogę (umiarkowanie) i rolki -aha od pon do czw jeżdżę na wykłady rowerkirm czasem to wychodzi 1,5 godz dziennie i nieżle się spocę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZAMYSZKA
Ktoś chętny na ruszenie się?/ Kibicujcie mi proszę.... Mam czas do końca czerwca na wyrobienie cudnej figurki :)] Trochę się boję bo próbuję schudnąć od 2 lat ale nic mi nie wychodzi bo polegam wieczorami Kiedyś biegałam codziennie wieczorem to tak się wymęczałam że jak wróciłam do domu nie mogłam patrzeć na jedzenie bo w żąłądku wirowało. Mam jednak kilka pytań do Was: 1 co zrobić żeby biust mi się bardzo nie zmniejszył już jest mały i taki nie jędrny 2 mam żylaki czy mogęuprawiać te sporty? 3 macie może jakąś fajną energiczną muzykę do biegania i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZAMYSZKA
Będę pisać codziennie z rana i wieczorkiem jak się dorwę do kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie odchudzisz się sportem
jeśli będziesz się obżerać, wyrzeźbisz mięśnie i sylwetka będzie może troche lepiej wyglądać, ale na wadze będzie ciągle tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYSZAMYSZKA
MAm nadzieję (cichą ) że np po całym dniu trzymania się diety i ćwiczeń będzie żal mi potu i zmęczenia po ćwiczeniach i powsztymam się od banana i inn. poza tym czytałam że jak ssie po ćwiczeniach to trzebacoś biakowego zjeść np jogurt ser chudy Coś muszę zrobić... Zmienić... Ps : KToś odpowie na pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o pytania: - kup sobie porządny, dość zabudowany stanik z ciasnym obwodem i regulowanymi ramiączkami żeby nic nie wisiało, zamortyzujesz podskoki ;) I rób ćwiczenia na klatkę piersiową, ujędrnisz go, choćby pompki. Niestety nie da się schudnąć np. tylko z nóg, tkanka tłuszczowa chudnie po całości... - na żylakach się nie znam - ja ćwiczę do power metalu, starego rocka i muzyki irlandzkiej ale to już zależy co Ty lubisz. Pewnie przy dance i techno też nieźle się ćwiczy. Dokładnie, po ćwiczeniach dobrze zjeść jakieś białko, może być też kurczak czy inny tuńczyk. I nie to, że jak ssie, tylko zawsze. Do tego polecane są węgle proste, np. jakiś owoc. Przed ćwiczeniami też białeczko i jakieś węglowodany złożone - ciemny ryż, kasza, bułka pełnoziarnista - żeby mieć energię na ćwiczenia i nie spalać mięśni. No chyba, że chcesz je spalać. Mówię tu o długotrwałym wysiłku jak te godzinne biegi. A może warto przystopować z obżarstwem? Albo chociaż jeść zdrowe rzeczy? od razu będą lepsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspieram Cie z calego serca, Myszo. Tez uwazam, ze jesli to obzarstwo jest naprawde obzarstwem, warto by to zmienic, ale jesli to tylko nieumiejetnosc przejscia na diete, mysle, ze Ci sie uda. Tylko sie nie przeforsuj na poczatek, bo Ci sie odechce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze podniosę Ci topik, Myszo ;) Zmotywowalas mnie do ruszenia tylka wreszcie, moze mi sie to jakos utrwali, i nie przestanę po 2 dniach. Będę do Ciebie zaglądać w ramach motywacji. [W sumie to się nie odchudzam, ale cośtam do spalenia, ukształtowania czy ujędrnienia zawsze się znajdzie ;)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszamysz
Hej DZięki za wsparcie i odpowiedzi :) Ja uwielbiam to uczucie zmęczenia po biegu i ćwiczeniach , taka pozytywna energia strasznie rozbudza :) czasami tak mam że biegne i się sama do siebie smieję a ludzie się patrzą jak na idiotkę :))) ale zimą miałam jakąś chandrę nie wiem ( może się nudzę wieczorami ... ) poza tym mam okropne przyzwyczajenie szamania przy filmie, a później narzekam że gruba .Dzięki jeszcze raz za rady. W sumie nie jest tak źle wziełam się za siebie w porę ( na szczęście ) Moje wymiary: 165cm- 58kg udo57 pas70 biodra 89 łydka 36 nie jest źle ale trzeba popracować... właśnie ociekam potem po ćwiczeiach z płytki ( 35 min) - kick and burn takie boksowate na ramiona i nogi ćwiczyłam z cięzarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcia63
powodzenia!!!!!! ja brałam tabletki odchudzające,przyznaję że mi silnej woli nie starczyło i przy diecie nie wytrwałam, ale tabletki pomogły i biegałam!! biegałam trzy razy w tygodniu rano od 5:30,to było męczące, ale wytrwałam tak dwa miesiące!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arina
Bardzo dobrze, że stawiasz na sport, ale przy tym faktycznie musisz ograniczyc jedzenie. Tak na prawde to wystarczy Ci wyłaczyć z menu slodycze i tłuszcze. Reszte wcinaj... tylko z głowa. A, i nie bierz sie za żadne tabletki, to nic nie pomoże a tylko niepotrzebnie wydasz pieniądze. po tabletkach efekt jojo gwarantowany. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciemna ciemność
a ja po swoich tabletkach jakoś jo jo nie zauważyłam. niestety jest taki mit, że zaraz po odstawieniu się tyje. Dla mnie była to jedyna opcja, bo bardzo dużo pracuję. Łykałam formoline od czasu do czasu, piłam przy tym dużo wody. Fakt starałam się jeść mnie, ale nie zawsze wychodziło. Efekt, 10 kg mniej, odstawiłam miesiąc temu i nic nie przytyłam. Bo nadal o siebie dbam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadutka
Jak łykacie Formoline to mniej więcej ile wody dziennie wypijacie? Ja własnie się zaczynam odchudzać i tak się zastanawiam czy jedna butelka 1,5 litrowa wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszamysz
Hej u mnie jakoś idzie ale idzie ...:) ćwiczę ile się da ( tzn przed tv jak jakiś film oglądam, na powietrzu ) ostatnio ostro pograłam w noę tera z mam lekkie zakwasy... Wczoraj biegałam 1 h w umiarkowanym tempie,spacerowałam szybko przez 1,5 h,i na rowerku 0,5 h po tygodniu muszęstwierdzić że jakaś bardziej umięśniona jestem ..:) szczególnie łydki i uda mi sę bardzie mniej się trzęsą jak chodzę-to na plus niestety nie potrafię sę powstrzymać przed podjadaniem ( ale będę dalej próbowała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAEee
mysza, ale biodra masz szczupłe! 89cm to ladnie. Jedynie uda i łydeczki minimalnie. Myslałam, ze jestes gruba, ale dalej jak zobaczylam wymiary to spoko :) Ja mam podobne wymiary oprócz bioder, bo mam aż 97cm ;/ i 170cm, w łydkach tez mam 36cm ale uważam, ze są ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam, że do końca nie o wagę powinno chodzić, a o wygląd. Ale wiadomo liczby są wymierne i można w ten sposób kontrolowac sowje jedzenie. Ja polecam zabawę w drużyny, mozna dostać suplement diety i osiągnąć szybsze efekty: http://www.schudnijmy.pl/konkurs-druzyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1993148
no jak ktoś dużo ćwiczy i jest w ruchu to trochę więcej jedzenia mu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszamysz
Hej _ schudłam już troszkę jest - 1kg i mięśnie mam bardziej na brzuchu zarysowane :)) wiem nie chodzi o wagę tylko o wygląd w liceum ważyłam 60 kg a wchodziłam w rozmiar 36 teraz no jak się uprę to też wejde ...:) Wczoraj 30 min grania w nogę 40 min truchtu 100 brzuszków 10 min na skakance i nie zjadłam za dużo , to najważniejsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszamysz
jak się ustabilizuję i pozbieram to przejdę na jakąś dietę ale na razie to chcę skonczyć z obżeraniem się i jesc normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiamysz
nic mi nie idzie jestem beznadziejna i tak już chyba zostanie nie potrafie sie do niczego zmuić a ponoć człowiek ma silną wolę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biegam poltora miesiaca godzine dziennie do tego nie jem kolacji slodyczy i nie pije gazowanego. schudlam trzy kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysia mysz
fajnie ci jak się zmuszasz do tego próbowałam już każdej motywacji nie działa na mnie nic jak zaczynam biegać to 3 dni potem 4 dni wolne potem znowu sobie przypomnę i biegam taka niekonsekwentna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×