Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylvia_wicinska

Odchudzanie z głową

Polecane posty

Gość sylvia_wicinska

Hej nazywam się Sylwia jestem psychologiem klinicznym oraz coachem odżywiania :) Chciałabym pomóc Ci sprawić byś była szczęśliwa z samą sobą. Odchudzania jest w głowie coś o tym wiem bo przetestowałam to na swoim przykładzie. Jestem na tak dla kompleksowej zmiany a nie tylko za krótkotrwałą dietą efektem jojo. Chętnie pomogę ci zdrowo zmienić twoje życia i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Oferuje moje wsparcie, specjalnie przygotowany pod Ciebie jadłospis, ćwiczenia, grupę wsparcia na fb osób, które podjęły wyzwanie. Płacisz jedynie za swoje produkty żywieniowe i odżywcze. Zmiana nie jest taka trudna ale twoja decyzja musi paść dziś :) Czekam na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
są takie sytuacje, takie organizmy że nieraz nie ma opcji schudnąć bez pomocy suplementów. Wiem po sobie i w pełni stoje murem za tego typu rozwiązaniami. Mi Slimcea bardzo pomogły, bez nich na prawdę dalej bym męczyła się najróżniejszymi dietami z mizernym efektem. Dzięki Slimcea schudłam i problem minął a czuje się o wiele lepiej dzięki temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta musi isc zawsze w parze z cwiczeniami, sama dieta duzo sie nie zrobi, wystarczy 1 godz dziennie jakiegokolwiek ruchu i zibaczysz jak Ci ruszy spalanie. Ja mam ulozony plan dietetyczny i plan treningowy w Body Sense, mam tez trenera osobistego tylko dla siebie na 3 godziny w tygodniu i efekt jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Slimunox jest dla tego tak dobry ponieważ ma idealny skład który pozwala na szybkie rozprawienie się z nadwaga.Jestem prawie pewna że inne tabletki nie maja takiego składu dlatego ich skuteczność jest taka słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama stosowałam Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W 3 miesiące pozbyłam się 17 kilo nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, odchudzanie nie tylko powinno być skuteczne, co przede wszystkim zdrowe. Dlatego warto sięgać po sprawdzone sposoby i czasem, zasięgnąć porady u specjalistów. Dlatego warto zdecydować się na http://medicalsensus.pl/oferta/oferta-medyczna/pakiety/pakiet-zdrowe-odchudzanie.html gdzie dzięki poradom specjalistów, można nie tylko osiągnąć swój cel ale przede wszystkim, zadbać o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, odchudzanie nie tylko powinno być skuteczne, co przede wszystkim zdrowe. Dlatego warto sięgać po sprawdzone sposoby i czasem, zasięgnąć porady u specjalistów. Dlatego warto zdecydować się na http://medicalsensus.pl/oferta/oferta-medyczna/pakiety/pakiet-zdrowe-odchudzanie.html gdzie dzięki poradom specjalistów, można nie tylko osiągnąć swój cel ale przede wszystkim, zadbać o własne zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Anita
Trzeba po prostu nabrać zdrowych nawyków żywieniowych. Ja całkiem przypadkiem zmieniłam swoją dietę bo od siostry dostałam stara wyciskarkę do warzyw. Świeżo wyciskane soki są bardzo pożywne i szybko schudłam, oczywiście poza sokami jadłam posiłki normalne tylko mniejsze bo nie byłam głodna. No i teraz już nawet drobiłam się nowej wyciskarki kalorik bo tamtą strasznie ciężko się czyściło. Ja wybrałam nawet taki model do którego mogę wrzucać całe warzywa i już kroić nie muszę. Więc osobiście polecam kupić dobrą wyciskarkę wolnoobrotową i pozbyc się wszystkich słodkich batoników z domu. To już da widoczne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina20945
Ja się w tamtym roku odchudzałam z dietetykiem zrzuciłam ok 10 kg i naprawdę było ciężko ale efekty są. Zdrowe odżywianie i wysiłek fizyczny do droga do sukcesu. Zresztą możecie sobie poczytać na portalu adamed.expert masę fajnych artykułów na ten temat śledzę ten portal już od dłuższego czasu polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze efekty po Slimunox można zauważyć po paru dniach brania.Chociażby zmniejszony apetyt,zero chęć na słodycze.Ja pierwszy raz zważyłam się po dwóch tygodniach brania Slimunox i oczom nie wierzyłam bo ubyło mi 3 kg,myślałam że mam wagę zepsutą.Jeżeli jeszcze dołożycie do tego dietę to nie ma siły abyście nie schudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Slimunox ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mogę się pochwalić swoim sukcesem.W końcu dałam radę i jestem chudsza o 12 kg i to wszystko dzięki pomocy Slimunox.Teraz tylko muszę się starać aby utrzymać tę wagę a przede mną święta i te wszystkie pyszności.Ale mam nadzieję że wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi został miesiąc do końca odchudzania z Slimunox i jeszcze 5 kg do zrzucenia.Od jutra postanowiła wydłużyć czas ćwiczeń.dwa razy po godzinie dziennie powinnam dać radę.Bardzo mi zależy na tym aby mi się udało.Jedno co mnie martwi to nadmiar skóry który mam na brzuchy ale mam nadzieję że z czasem to też zniknie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi kilkanaście kilo nadwagi udało się zrzucić dzięki tabletką Slimunox.Slimunox pozwolił mi pozbyć się nadwagi a dzięki ćwiczenia wymodelowała swoją sylwetkę.Dzięki temu że sporo ćwiczyłam nie miałam również problemów z obwisłą skórą.Bo co to za przyjemność schudnąć a nie móc założyć tego co się chce bo przeszkadzają zwała za luźnej skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też stosowałam Slimunox i jestem zadowolona z efektu jaki udało mi się uzyskać. W ciągu trzech miesięcy gdy stosowałam te tabletki moja waga spadłą o 14 kilogramów. Dla mnie to bardzo dużo, bo do tej pory miałąm 13 kilo nadwagi, więc schudłam nawet o kilogram więcej jak w sumie musiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem wspomagałam się Slimunox ale oprócz tego byłam na diecie i chodziłam na zumbę.W okresie trzech miesięcy schudłam 13 kg dla mnie ten wynik to mistrzostwo świata nigdy wcześniej nie udało mi się tyle schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia8798
Kupiłam ostatnio z koleżanką pakiet dla kobiet na stronie www.igortreneronline.pl (na stronce jest taka możliwość zakupienia bezpośrednio) jestem zachwycona efektami. Co tu dużo mówić – ujędrniłam biust, pośladki i przede wszystkim zrzuciłam tłuszczyk z brzucha!!! Koleżanka już schudła 10 kg w ciągu miesiąca. Już się nie mogę doczekać wakacji i wyjścia na plaże aby się pokazac z nową sylwetką ;) Możliwość zakupieni planów bezpośrednio przez stronę. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Balbina
Pamiętaj, ze suplementacja wspomaga, sama stosowałam SLimuniox i jestem bardzo zadowolona z efketu, ale to, ze brałam suplement nie zwalniało mnie z diety i ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.igortreneronliZajrzyj na www.igortreneronline.pl polecam zdecydowanie!ne.pl polecam zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×