Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

odzywki i suplementy diety dla kobiet

Polecane posty

Gość gość

chcialabym zaczac brac na wspomaganie odchudzanie jednak rzecz ktora mnie wstrzymuje to chec bycia matka . mam juz jedna corke jakis czas temu staralismy sie o drugie jednak chyba za duza presje sami sobie nacisnalismy na siebie i postanowilismy narazie odpuscic . wzielam sie za siebie zeby skupic sie na czyms innym codziennie chodze na silownie i rozwazam czy nie pomoc sobie troszke jakimis suplementami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co Ci się truć tymi pseudo wspomagaczami? Zamiast siedzieć przed kompem, rusz 4 litery i weź się za ćwiczenia. Żadna tabletka nie spali za Ciebie tłuszczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pytam o tabletki na odchudzanie tylko o suplementy diety,to ile czasu i kiedy spedzamprzed komputerem a kiedy trenuje wlasne cialo to moja indywidualna sprawa. i ba nawet smie podejrzewac ze dziennie nie przecwiczysz tego samego co ja. a na pytania jezeli chcesz udzielic odpowiedzi toczytaj ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej po prostu zdrowo się odżywiać? zbilansować odpowiednio dietę? wtedy sztuczne witaminy już Ci niepotrzebne. ja mam 20 letnie doświadczenie w sporcie i masz racje dziennie nie cwicze tyle co ty tylko co najmniej 2 x tyle. nigdy nie siegnalem po zadna chemie. zdrowy tryb zycia + zdrowie odzywianie, a nie zdrowy tryb zycia + chemiczna suplementacja. gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wiecej..... kiedys ludzie biednie, ale zdrowo sie odzywiali i byli zdrowi jak byki, jedno co to na pewno ciezej pracowali. jednak mowi sie o niezatapialnych pokoleniach, tak to te pokolenia co nigdy w ustach nie mialy zadnej chemii. a teraz lobby farmaceutyczne wpycha w glowy siano, a potem pisza ludzie ze zastanawiaja sie nad sztuczna suplementacja... to moze zywnosc tez kupuj plastikowa, a zwiazki odzywcze ładuj w kroplówkę do snu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..... aby patrzec jak niebawem rowniez w tym watku przyssaja sie spamerskie trole wynajete przez koncerny, ktore robia ludziom wode z mozgu i pisza denne teksty typu "jakis czas temu sprobowalam xxxx i daje super efekty". rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobietko super ze masz takie doswiadczenie ale co Ty wiesz o mnie i skad mozesz wiedziec ze nie stosuje zadnej diety. czy zakladajac temat na tym forum mam najpierw pzedstawic swoje c i zyciorys? otoz dobrze jezeli mam sie tlumaczyc przed Toba to wraz z moim partnerem odzywiamy sie zdrowo od 8 lat on mnie tym zarazil i siownia z tym ze przy malym dziecku nie mialam czasu robic tak czesto i systematycznie jak on, acz kolwiek kiedy nasz corka szla spac ja chodzilam biegac po 16-20-25 km w zaleznosci od tego jakim czasem dysponowalam. teraz ze wzgledu na warunki pogodowe przeioslam sie na silownie nie 3 razy w tyg a codziennie oprocz niedzieli. waze 62kg przy 168 rozmiar miseczki 75D czy zyczy sobie pani jeszcze jakis informacji na moj temat zanim zaczenisz sie wymadrzac i udawac ze zjadasz wszystkie rozumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten4ia
Najlepszym suplementem do odchudzania jest sport, to jedna z najlepszych dostępnych na rynku metod do odchudzania jaka istnieje. Dzięki temu pupa, uda i brzuszek wyglądają fantastycznie. Niema więcej potrzebnych rzeczy jak siłownia i czas który trzeba tylko poświęcić na ćwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez ćwiczeń i ruchu nie ma mowy o utracie wagi. Te wszystkie cudowne tabletki jeżeli są naturalne tylko wspomagają spalanie tłuszczu. Chrom przyczynia się do szybszego spalania, dlatego jest obecny w wielu suplementach. Bez aktywnego życia, czasu na pływanie, spacer, bieganie, siłownie nie utrzymamy odpowiedniej wagi. A czy kolagen zawarty w pożywieniu może zwiększyć metabolizm? http://kolagendlakobiet.pl/kolagen-w-jedzeniu/ Trzeba się ruszać. Sama tabletka nie załatwi sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że bez ruchy nie można stracić wagi bo niby jak. Samego siebie zjeść nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnie5ka
Istnieje kilka trików dzięki którym można zrzucić wagą nic nie robiąc :) Ale są to sposoby bardzo czasochłonne , lepiej spędzić trochę czasu na zajęciach fitnessu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolela
jasne, że są suplementy które pomagają. jak połączysz dietę i działanie dobrego suplementu lub suplement i ćwiczenia, to wtedy zobaczysz że szybciej chudniesz. Z tego co moge polecić to ostatnio uzywałam mojito slim. To taki koktajl na bazie róznych ziół, ma dobry wpływ na trawienie i oczyszcza organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suplementy są dobre jeśli faktycznie mamy dietę która może coś działać. Ja tak stosowałam slimcea i jakbym miała problem z nadwagą dalej bym stosowała. Dobry suplement.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie suplementy są prochami z chemią. Są też całkowicie naturalne suplementy i ogólnie ideą tej nazwy jest że to mają być w nich skoncentrowane wyciągi z roślin(błonnik, witaminy, minerały) lub organizmów żywych np. tran, kolagen czy niektóre enzymy. Wielka farmaceutyka zaczęła produkować pseudosuplementy łącząc chemię z jakimś jednym witaminowym czy organicznym składnikiem i za kilka sztuk takiego preparatu robią kasę. Poszukaj dobrze to znajdziesz takie naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mullka
ja wlaśnie sie odchudzam i się wspomagam żeń szeniem - gold żeń szeń complex - super sprawa, bardzo fajnie się czuję, mam dużo energii. myślę ze podczas odchudzania suplementy diety są wskazane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSoki
Na mnie idealnie zadziałał Foreverslim, i to właśnie skłania mnie do polecenia go wam nie wiem jak działają inne produkty bo nie stosowałam, za to działanie Foreverslimu mogę potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rembaczysko
Rozmawiałem z wieloma osobami które brały i nie brały, wspomagaczy i suplementów. I powiem jedno opinie są bardzo podzielone :) Nie każdy je lubi ale jest jadna sprawa kiedy wszystko zrobisz naturalnie, to masz większe wrażenie spełnienia :) Kiedy wyglądasz świetnie bez spalaczy. Tylko ciężkie ćwiczenia, to wszystko składa się na wielką siłę która zaczyna w nas rosnąć i nie uda się jej nikomu pokonać. Radzę zacząć robić wszystko naturalnie, wielu ludzi w saturm fitness miało wyzwania przed sobą ale podołali i teraz cieszą się z pięknego ciała. http://www.saturn-fitness.pl/moja-historia/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie mam takie same zdanie. Stosowałam Slimcea, znany produkt i dawał mi z dietą świetne rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz rację, dieta to podstawa. a wspomagacze są ZŁE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćklodia
Próbowałam najpierw diet i same w sobie nie były złe, niektóre dawały jakiś efekt. Jednak zrozumiałam po dłuższym czasie że problem leży w mojej słabej przemianie materii. Dopiero tabletki na odchudzanie Foreverslim pomogły mi z tym problemem. Przyśpieszyły przemianę materii i dodatkowo pomogły w pohamowaniu głodu. Dzięki nim schudłam o wiele więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzzik
dla kobitek polecam Chela Ferr Forte...szczególnie dla kobiet w ciąży ale po też spokojnie można. ja też to brałam i dobrze się czułam! no i widziałam ze nie będę miała żadnych niedoborów, a co za tym idzie maleństwo też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kali18
Nie znam lekarstwa na wspomaganie odchudzania :) sa tylko te niezdrowe ,a wydaje mi sie ze korzystanie z takich rzeczy to słaby pomysł. Magnez i Potas - to jedyne co moge polecić... Podczas cwiczen traci sie to wraz z potem, dlatego powinno sie to uzupełniać samodzielnie (pastylki, płyn, cokolwiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszym wspomagaczem na utratę wagi są ćwiczenia. Suplementy diety stosuje się jako dodatek. Sama kupuję suplementy diety od www.elitesportfood.pl, ale pod bacznym okiem specjalistów, którzy tam pracują dobieram je we właściwy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie wybór również padł na slimcea. Zdecydowanie najlepszy wybór z dostępnych na rynku suplementów na odchudzanie. Szybko pohamował łaknienie i zwiększył moją przemianę materii. Efekty same przyszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinnn
no a ja się nie odchudzam, ale biorę chela ferr z żelazem bo karmię dziecko ...no i jednak z tym żelazem nie zawsze łatwo utrzymać odpowiedni poziom. a te tabletki jednak znacząco pomagają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasddd
Dobrze, że pytasz, bo akurat mogę coś polecić. Otóż CHEWING C 500 to naprawdę fantastyczna witamina C naturalna i zapewniająca organizmowi odpowiednią ilość witaminy - nie tylko C. Plusem jest też to, że to tabletka do ssania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuza72052
Chętnie odpowiem na to pytanie, bo akurat interesuje się trochę tą tematyką. Wyszukałam w Internecie opinii na temat suplementów diety, podaje jedną z wielu stron z których korzystałam http://princi.pl/ i takim sposobem zaczęłam stosowanie suplementów, waga od razu zaczęła spadać, a ja znów odzyskałam motywację, do ćwiczeń. Jest wiele suplementów dla kobiet, green coffee k5, afrykańskie mango, i wiele innych, które są dostępne na polskim rynku. Tak więc masz w czym wybierać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zuza72052 dlaczego spamujesz? Interes nie idzie, że podszywasz się pod innych użytkowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko ćwiczenia, nie tylko dieta i nie tylko suplementy. Znaczenie ma również produkcja hormonów w ciele. Czy organizm produkuje hormony spalające tłuszczu czy magazynujące tłuszcz. W 30 dni można przestawić organizm tak, że zamiast magazynować komórki tłuszczowe będzie automatycznie się ich pozbywał i to bez żadnych tabletek. Wystarczy odpowiednie odżywianie. Bardzo, bardzo w skrócie mówiąc trzeba jeść dużo zielonych warzyw i ta metoda jest rewelacyjna. Codziennie jedz kilka liści sałaty i do tego jakiś ogórek czy kalafior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×