Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

odzywki i suplementy diety

Polecane posty

Gość gość

moj chlopak od 8 lat systematycznie cwiczy na silowni do tego bierze jakies odzywki bialka (nie sterydy) od 2 miesiecy staramy sie o dziecko czy ma to wplyw na jakosc jego spermy? i to ze moze iec jakies zaburzenia? i mam jeszcze jedno pytanie glownie do mezczyzn jak to jest z doswiadczenia czy facet cwiczacy i spozywajacy jakiegokolwiek suplementy czy ma to wplyw na to ze nie ma juz az takiej ochoty na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Wręcz przeciwnie. Ruch + odpowiednia dieta mają korzystny wpływ na libido oraz jakość spermy. Problemy mogą pojawić się tylko przy sporcie wyczynowym (np. przetrenowanie) oraz braniu zakazanych substancji. Suplementy to raczej placebo, niektóre odżywki mają raptem 50% tego, co deklaruje producent na etykiecie - ich wpływ na ludzki organizm jest znikomy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z poprzednikiem. Samo białko nie wpływa na problemy hormonalne, a aktywność fizyczna pozytywnie wpływa na libido. Myślę, że nie masz się o co martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz pamiętać, tak jak to napisały dziewczyny wcześniej, że ważna jest również dieta, i ćwiczenia. Poczytaj sobie: http://wiecznaplaneta.pl/ znajdziesz tam informacje na temat suplementów diety i ogólnie o zdrowym odżywianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSelenna
Ja dopiero niedawno zdecydowałam się na zakup Foreverslim.Z efektów jakie już uzyskałam jestem bardzo zadowolona.Z nadwagą walczyłam pięć lat z bardzo marnym skutkiem.Żałuję że tak późno znalazłam Foreverslim zaoszczędziła bym pieniądze i przede wszystkim czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czyzby nadgodziny, czy to sam prezes wypisuje te brednie? IQLAB, ul. Złota 61, 00-819 Warszawa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
padło pytanie o wpływ odżywek na spermę, wiesz co nie wiem jak to jest, na pewno sterydy wpływają na spermę. Sprawdź tutaj: http://witchking.pl/ albo po prostu i chyba tak będzie lepiej zgłoście się do jakiegoś specjalisty na konsultacje, albo na innych forach bardziej tematycznych. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuję Foreverslim od ponad półtora miesiąca spadek wagi rewelacja 8 kg.Jeżeli uda mi się utrzymać takie tempo odchudzania to będzie mój największy sukces.Jedynego czego żałuję to tego że tak późno odkryłam Foreverslim zaoszczędziła bym sobie rozczarowań związanych z nietrafionymi dietami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam szybko w momencie jak kupiłam tabletki Foreverslim. Włączyłąm je do diety. Bardzo w niej pomogły bo hamowały łaknienie więc samo utrzymanie diety stało się banalne. Ruszyła dodatkowo moja przemiana materii. Szybko zaczął spadać mój rozepchany brzuch. Schudłam 14kg przez 3 miesiące kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odżywki w sporcie to tylko 10 % sukcesu reszta to 60 dieta i 30% ćwiczenia. Stalowa zasada :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam dietę która było mi ciężko utrzymać. To już kwestii braku silnej woli. Jak stosuje Slimcea to jest zupełnie inaczej bo to suplement Slimcea blokuje głód i udaje mi się przejść przez każdą dietę i osiągnąć każdy możliwy rezultat w odchudzaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam Foreversli i okazało się to świetną decyzją. Wcześniej byłam na diecie kopenhaskiej po której miałam efekt jojo i się załamałam. Ostatnią próbą było właśnie spróbowanie tabletek Foreverslim na szczęście mi pomógły schudnąć 11 kg. Jestem już miesiąc po kuracji bez efektu jojo. Warto pochwalić ten produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcześniej próbowałam już różnych metod aby w końcu pozbyć się niechcianych kilogramów.I nie przynosiło to u mnie jakis wielkich efektów.Byłam pewna że już mi nic nie pomorze ale trafiłam na Foreverslim i wszystko się zmieniło.Efekty które było można zauważyć gołym okiem były po około miesiącu.Wystarczyły trzy miesiące abym na nowo wyglądała jak człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomału zaczynam wierzyć w to że dam radę schudnąć na Foreverslimie.Trzeci tydzień brania waga spada pomału bo na razie tylko schudłam 2 kg.Ale może teraz jak wprowadziłam większe zmiany w swoim jedzeniu to efekty będą lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wewnątrz do tabletki ze skrzypem polecam i krzem (na paznokcie). A od zewnątrz dobre szampony i odzywki, np. L'biotica professonal:) Ja używam tej odżywki w żółtym opakowaniu i daje radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wrzesnia stosuje suplementację z Royal Collagen, aby wzmocnić skórę, paznokcie i włosy.. zauważyłam, że jest już lepiej.. mam bardziej lśniące i mocniejsze włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie tabletek na odchudzanie zdecfydowanie slimcea to mój faworyt. Pomógł mi i mojej siostrze dojść do wagi której wcześniej nie pamietam kiedy miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćTonga
Jak większość tego typu preparatów Foreverslim ma wspomóc odchudzanie.Jeżeli choć trochę sami się nie postaramy to żadne tabletki nic nam nie dadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMajeranek
Dla mnie ważne jest aby preparat jaki zażywam był skuteczny i zdrowy (tzn nie szkodził zdrowiu). Sądząc po wynikach widzianych u znajomej Foreverslim spełnia te warunki i jestem coraz bliżej decyzji o zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBaggi
Mile jestem zaskoczona tym że Foreverslim spełnia swoje zadanie.Po prawie miesiącu waga wskazuje 5 kg mniej.Teraz jestem pewna że warto było w niego zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz zabronił mi branie forever. Powiedział, że to jest trucizna. Sanepid to bada. Koleżanka cierpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed końcem roku chciałam wyglądać dobrze, z myślą o sylwestrze ponieważ mam uraz po zeszłorocznym na którym wyglądałam fatalnie i czułam się przez to zła na siebie że tak się zaniedbałam. W tym roku dlatego po wakacjach sięgnełam po Slimcea. Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg. Wyglądam teraz jeszcze lepiej niż kilka lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahah padłam! "Stosowałam 3 miesiące i udało mi się zrzucić sporo wagi. Około 14kg." chyba zrzuciłaś wagę, ale w rozumie! hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się każdy ma inne tempo odchudzania. Jednym wystarczy sama dieta inni niestety potrzebują wsparcia w postaci tabletek.Dla mnie ogromnym wsparciem okazały się tabletki Foreverslim.Dzięki nim udało mi się pozbyć nadmiaru kilogramów w sposób bezpieczny dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem problem z niskim testosteronem. Zaopatrzyłem się w prohormony w www.swiatsupli.pl. Ich cena za odblokowanie testosteronu była do zaakceptowania. Naprawdę długo ich szukałem, ale się opłaciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygass33
Ciekawe promocje na suplementy ma sklep Bodypak. Na pewno jeden z tańszych i lepiej zaopatrzonych sklepów tego typu w necie jakie znalazłem. Można tutaj chyba wszystkie wiodące marki odżywek dla kulturystów i nie tylko znaleźć, plus bardzo fajną sportową odzież od B-Wear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do zakupu Foreverslimu przekonały te wszystkie pozytywne opinie.Przecież tyle osób nie może się mylić.I całe szczęście nie zawiodłam się na niem.Gorąco polecam warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×