Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nulla26

orbitrek

Polecane posty

Ja mam takiego, inny kolorek ale firma ta sama. Mam go od ponad roku, ćwiczę codziennie i sprawuje się super. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla, jest cichy, piętro niżej nie słychać w ogóle że ćwiczę. Właściwie to jest zupełnie bezgłośny:) Ostatnio kupiłam twister, i ten to chodzi jak sieczkarnia, w porównaniu z moim orbi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co, efektów trochę jest. Lepsza kondycja, lepsze samopoczucie, łatwiejsze zasypianie, koniec problemów z kręgosłupem (a pracę mam przed komputerem), ładnie ukształtowane pośladki, nogi i ramiona, mniejsze sadełko na brzuchu, ogólnie ćwicząc na nim codziennie po pół godzinki traciłam 1 kg tygodniowo. Startowałam z 66 kg, a zatrzymałam się na 57-58 kg (mam 166 cm). Potem zaczęłam chodzić na basen i dobiłam do 55 kg w jeden miesiąc:) Teraz już ćwiczę na nim rzadziej, bo wolę pływać czy biegać, ale ilekroć poczuję spadek formy czy chcę się poruszać, to wskakuję i jadę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Iza
Witam Was dziewczyny i mam pytanie do Ciebie nulla26 czy kupiłaś sobie tego orbitreka a jeśli tak to jak Ci się on sprawuje. Powiem szczerze że ja śledziłam inne forum gdzie były wpisy Laury Diaz bo bardzo zachwalała swojego orbitreka, i bardzo chciałbym sobie kupić takiego samego. Mnie nie jest stac na1000 ani nawet na 600. Więc taki byłby dla mnie idealny. Proszę Was moje drogie napiszcie czy rzeczywiście wszystko z nim ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotis_666_
Hej dziewczyny:) Mam orbitreka już jakiś czas,ale nie ćwiczyłam na nim systematycznie(jakoś brakowało mi zapału)/ale od dzisiaj chcę ten mój słomiany zapał zmienić/mam takie pytanie do was/czy ćwicząc systematycznie przez załóżmy 2 miesiące czasu zauważyłyście jakieś efekty?jeśli tak to napiszcie jakie/moją zmorą są zbędne kg na brzuchu udach i ramionach- czy orbitrek pomógłby pozbyć się nadmiaru tłuszczu właśnie z tych okolic? pozdrawiam Was serdecznie i czekam na opinie i odpowiedzi =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×