Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

suri88

pasy odchudzajace

Polecane posty

Czy ktos uzywal moze Pasa do elektrostymulacji Gymform Abs&Core ??? Jestem troche sceptycznie nastawiona do tego typu urzadzen ale byc moze ktos to ma i uzywa? są jakies efekty? pytam z ciekawosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxksjcnkjxcnkxcmvk
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmkok
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie ...
jesli myslisz o stracie cm to nie kupuj ... te pasy jedynie ujedrniaja skore :) ale gdy skonczysz je uzywac skora nie jest juz jedrna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaona
ja mam ten pas i jestem bardzo zadowolona. Podobno ten z mango jest najlepszy. ćwiczę na 2 poziomie - spalanie tłuszczu po 20 min na brzuch,pupę, uda. Mam zakwasy następnego dnia jak po normalnych ćwiczeniach. Przez dwa tygodnie mam 5 cm mniej w talii i 3 cm mniej w biodrach. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surii88.
ciekawe czemu jest taka rozbieznosc w opini na temat tych pasow , jedni mówią że to totalne gówno i szkoda kasy a inni zachwlają.... i badz tu mądry :P nadal nie wiem czy kupic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ii ach
skoro nie umiesz odróznić zwykłej reklamy od prawdziwych opinii, to kup. Najlepiej ten z Mango :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zespółempiro
Kobietki, uważajcie !!bo te pasy są bardzo niebezpieczne dla kobiet częstotliwość i siła wibracji może powodować upośledzenie pracy jajników i, może to doprowadzić do bezpłodności pozdrawiam Masażysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gol
Tak tak lepiej na nie uważać, i stosować je z głową, rozsądnie. Jach chce się zmniejszyć i wyszczuplić talie, to znacznie lepiej postać na prostsze i znacznie tańsze urządzenia. Okazuje się, ze bardzo dobrym rozwiązaniem jest codzienna gimnastyka z kółkiem hula - hop. Ćwicząc regularnie przez parę tygodni można faktycznie zeszczupleć i wymodelować talię. Co więcej - nogi też można mieć w dobrym stanie. Polecam zatem taką prostą gimnastykę, bo warto. Można ją wykonywać w dowolnej chwili, tylko systematycznie. A jak kręcić takim „prostym urządzonkiem, by mieć naprawdę doskonałe rezultaty? O tym można przeczytać na stronie http://hgh.edu.pl/2011/04/02/hula-hop-na-smuklejsza-sylwetke/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś nie mam zaufania do takich pasów, ja preferuję racjonalną dietę, ćwiczenia wysmuklająco rozciągające, w domu peelingi i raz na parę miesięcy wizytę w dobrym spa :) W Głęboczku mają winoterapię, którą ubóstwiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fineska
jakoś trudno mi się zgodzić z tym artykułem, ja używam pasa już ponad 1,5 miesiąca i jestem zadowolona, skóra ja delikatniejsza i jędrniejsza, w moim wypadku cellulit jest też mniej widoczny, na moje to zależy od rodzaju używanego pasa, ja akurat mam jeden z lepszych: http://www.matymasujace.net/pasy-wibrujaco-odchudzajace/107--pas-wibracyjno-wyszczuplajacy-hsm-200-5010777133165.html a także od osoby, podstawą sukcesu jest regularne używanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daruj to sobie. Stracisz tylko pieniądze. Podstawą jest ruch (najlepsze jest bieganie 2-3 razy w tygodniu, dobry jest też rower), dodaj do tego ćwiczenia w domu też 2-3 razy w tygodniu. Jeśli nie będziesz się objadała to efekty przyjdą wcześniej niż Ci się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleczka 12
Ja też jestem sceptycznie nastawiona do tego rodzaju urządzeń. Na odchudzanie lepiej jest prowadzić dietę oraz systematyczną aktywność sportową. Ja sama mam dietę od dietetyka, a oprócz tego pływam i biegam co dzień. Dodatkowo zdecydowałam się na użycie preparatów wspomagających odchudzanie. Kupiłam sobie dokładnie takie tabletki http://www.vitalab.pl/356,african-mango.html . Dzisiaj moja waga zmniejszyła się. Już mi ubyło sześć kilo w kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Przed ciaza duzo cwiczylam i mialam ładna figure. w ciazy przytylam prawie 20kg, ale 2 mce po porodzie nie bylo po nich sladu. zaczelam znowu regularnie cwiczyc, a pas zaczelam stosowac w 6-tym miesiacu po porodzie, zeby doprowadzic moj brzuch do porządku. Pas jest fajny, nie przeszkadza w codziennych czynnosciach i jestem z niego zadowolona. Po 3 miesiacach regularnego stosowania (6dni/tyg. programy 2,3,4,6-ok 40min/dziennie) moje miesnie brzucha nabraly na prawde ładnego zarysu, nie jest to absolutnie żaden kaloryfer, ale bardzo ladnie wyglada. Jednak, jesli brzuch jest obrośniety tłuszczem, to nie ma sensu uzywac pasa, bo on wyrobi miesnie, ale i tak nie beda widoczne. Ja oprocz pasa, biegam 5xtyg. I zdrowo sie odzywiam. Jescze troche tluszczyku na brzuchu zostalo, ale jak juz go spale, to bedzie na prawde super. Generalnie polecam pas, ale tylko dla wytrwalych i jako dodatek do normalnego wysilku fizycznego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdal 1
Ja też nie jestem zwolenniczką tego rodzaju urządzeń. Na odchudzanie zdecydowanie lepiej nadaje się dobra dieta i systematyczne ćwiczenia. Ja sama ostatnio odchudzam się ćwicząc aerobic i stosując dietę od dietetyka. Do tego łykam jeszcze tabletki wspomagające odchudzanie (dokładnie takie http://www.nuvialab.pl/odchudzanie/acai-berry/slimette/ ) i już schudłam 9, 5 kilograma. Dodam tylko, że odchudzam się kilka tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabielakrysiakate
Czesc. Jatez mam problem czy go kupic czy nie.ale chyba go kupie bo 150 to nie majatek.mysle .ze ten pas mi pomoze.mam problem z udami u brzuszkiem(dolna partia).jeszcze dzisiaj go zamowie. Kobiety trzymam za Was kciuki a Wy trzymajcie za mnie .powodzwnia.ja biore sie do solidnej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian_marchel
Ciekawym wynalazkiem, jeśli chodzi o takie sprzęty wibracyjne jest Power Board. W sumie dość niewielka platforma, można ją sobie łatwo ustawić w dowolnym miejscu w małym mieszkaniu. Stajesz na tym, włączasz odpowiedni program i ćwiczysz;-) Raz, że pozwala szybciej spala tłuszcz, a dwa przyśpiesza przemianę materii. Na początku się bałam, że takie wibracje będą miały zły wpływ na stawy, ale jest odwrotnie – stawy się wzmacniają. Co do sklepu, to ja kupowałam przez serwis www.casada.pl/Products/33/Power-board . Mają markowy, solidny sprzęt. Zresztą Casada to niemiecka firma, więc nie może być inaczej. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam pasa do elektrostymulacji tylko elektrostymulator MyoBravo w którym nakleja się takie łatki. Poleciła mi go koleżanka i mam nadzieję że zadziała bo kosztował aż 1100 zł ale ma wiele zastosowań i to podobno porządny sprzęt, póki co stosuję go 3 tydzień i coś widać- skóra jest jędrniejsza a wałek na brzuchu ciut mniejszy, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocikoci99
super. Dobrze wiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KateUpup
Nic samo w sobie nie odchudza, warto sobie to zapamiętać. Są takie specjalne pasy neoprenowe ARmedical, które pomagają w spalaniu tłuszczu. Pod warunkiem, że zakłada się je do ćwiczeń a nie spodziewa się cudu, leżąc na kanapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam taki pas i moge się o nim wypowiedzieć. Czy odchudza sam w sobie? Odpowiedz brzmi NIE. Kiedyś go kupiłam i jakiś czas temu używałam go bez diety ani ćwiczeń i efektów nie było żadnych. To znaczy był jeden, skóra była troche bardziej napięta. Więc z powrotem wylądował w głębokich czeluściach szafy. Zaczełam ćwiczyć i chodze na siłownie codziennie i spędzam tam conajmniej godzine. Niestety mój organizm zawsze miał tendencję do gromadzenia wody a po ćwiczeniach mięśnie też zaczeły apsorbować wode więc znowu kicha. Postanowiłam spróbować z tym pasem jeszcze raz, tylko tym razem w połączeniu z siłownią i wiecie co to był strzał w 10! Teraz waga mi leci w dół jak szalona. Ostatnio w przeciągu dwóch tygodni zgubiłam 3 kg! Podsumowując sam w sobie pas odchudzający nic nie da poza delikatnym ujędrnieniem sróry. Niestety nie da się chudnąć leżąc na kanapie i wcinając pączki. Jednak poleciłabym go każdej dziewczynie która ćwiczy i chce ujędrnić skóre albo ma problem z gromadzeniem sie wody w organiźmie bo dzięki niemu szybciej będziecie tracić zbędne kilogramy. Oczywiście to tylko moja opinia i nikogo do kupna takiego pasa nie namawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie trening elektro-stymulacyjny to naprawdę super sprawa :) Ćwiczę od dwóch miesięcy i mogę szczerze powiedzieć , że efekty w końcu są :) Polecam, jeżeli ktoś jest spod Warszawy Hifitstudio w Józefosławiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiówkaa43
szukam czegoś do miejscowego likwidowania brzucha... ciągle czytam wszędzie "zacznij sie ruszać to brzuch spadnie". bzdura. mam nogi takie, że jak trener na siłowni dotknął, to był w szoku, gdzie ja takie mięsnie uhodowałam... na brzuchu można mi stać takie są silne, ale wisi mi wał tłuszczu dołem brzucha... galareta, której nie sposób sie pozbyć. jeżdze rowerem, obijam ten wał tłuszczu nogami podczas jazdy i nic, nie schodzi... nie wiem co z tym zrobić. przy diecie znika mi wszystko, oprócz tego wałka na linii kości miednicy. dlatego szukam czegoś, co miejscowo ją zlikwiduje, bo ja już wyglądam jak babski Schwarzeneger, tylko z wiszącym baniakiem na dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak na mnie zadziałał Foreverslim to jest po prosu rewelacja .Wcześniej żadne koktajle herbatki ani inne cuda nie przynosiły efektu a tu pierwszy tydzień i kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola

U mnie brzuch zawsze był miejscem mega problematycznym - niestety. Reszta ciała dość szczupła i spora oponka. Zaczęłam podczas ćwiczeń używać taki specjalny pas neoprenowy  ARmedical. Na początku było ciężko - straaasznie gorąco. Faktem jednak jest, że efekty przerosły moje oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×