Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pilates

PILATES

Polecane posty

Gość Pilates

Witajcie dziewczyny! Mam pytanie, czy któraś z was ma do czynienia z pilatesem? Słyszałam, ze pilates jest świetny dla ciała, jednak nie bardzo wiem na czym polega... Mógłby ktoś mi wytłumaczyć? :) Kiedyś chodziąłm na jogę i byłam zadowolona, aerobicki typu cardio nie są dla mnie... lubie sobie raczej spokojnie ćwiczyć.. nie zależy mi na efektach typu "5 rozmiarów mniej w 2 miesiace"... Czy pilates to będzie coś dla mnie? ;) Z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pilates bedzie na pewno odpowiedni dla Ciebie.Kiedys chodzilam na pilates ale ja nie jestem zwolenniczka tak powolnych cwiczen wole osobiscie Tbc.Pilates pieknie rzezbi cialo i ujedrnia je.Spala gleboka tkanke tluszczowa lepiej niz inne cwiczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybarybaryba ryb
nie mam do czynienia fajnie co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gusik
to jest swietne, naprawde pomaga w uzyskaniu odpowiedniej elastyczności i gibkosci ciala, wysmukla polecam dla osob, które nie lubią dzikiego pędu, to coś dla osob ceniących spokój, trzeba sie koncentrowac, ale cwiczenia raczej dają w kosc i nie jest tak że w ogóle sie po nich czlowiek nie zmeczy, ważny jest oddech i harmonia polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny jest :) Na poczatku nie bylam przekonana, bo wole bardziej intensywne cwiczenia, ale pilates jest naprawde super :) www.pilates.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pilateska
a wiecie moze z kad moge sciagnac pilatesa mam go na plytce ale gdzies ja straciałam i nie wiem gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....sabrina....
Winogronka8 -->nic tu nie ma,na tym linku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacheloret
super, dzieki za linka juz ściagam i jutro ćwiczę;D a czy macie jeszcze linka do ćwiczeń na brzuch i ramiona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie ma?mi pokazuje ze jest:) dzisiaj sie zabieram ostro za cwiczenia bo lato tuz tuz...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Macie moze pilates na brzuch? Te cwiczonka na nogi i pupe sa naprawde super, choc uwazam, ze są bardziej na pośladki niz uda. Cwicze także ABS teraz tylko na brzuch i skaczę na skakance. Myślicie, ze same ćwiczonka pomogą zrzucić trochę kilogramów, czy muszę przejść na dietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzę ćwiczę i jestem zadowolona. Pilates to ćwiczenia rozciągające, relaksujące. Uczą prawidłowej postawy i wysmuklają sylwetkę. Spróbuj, jak ci nie podpasują to przestaniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linuś
je też dziękuję Winogronko:) jestes super, własnie sobie ściągam ćwiczonka:) i proszę o więcej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, właśnie obejrzałam filmik z tymi ćwiczonkami. Miałyście zakwasy po pierwszym razie? Wydaje mi się, że są bardzo trudne. Ciekawe, czy mój kręgosłup to wytrzyma ;) Ale póki co lecę sprawdzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie bomba.. super stronka i dzisiaj po nieganiu zabiorę się za te ćwiczonka.. podobają mi się, chociaż przyznam że są trudne.. a czy są jakieś przeciwskazania dla osób ze skoliozą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ćwiczyłam.. było cięzko ale bardzo podobają mi się te ćwiczenia.. teraz ściagam sobie ćw na brzuszek.. zamierzam ćwiczyć to co dwa dni.. czyli np pon nogi i posladki, wt brzuch, śr nogi i posl. itd..a niedziela -- rekreacja:) jak myslicie jak szybko będą widoczne efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zrobiłam ćwiczenia na mięśnie brzucha.. było cięzko.. ale dałam radę;) zamierzam ćwiczyć trzy razy w tygodniu,bo na więcej nie będę miała czasu.. poza tym 3 razy w tyg bieagam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak myśliciem, które ćwiczonka na brzuch są lepsze- ABS czy Pilates? Zrezygnowałam z ABS na konto tych drugich. Czekam na rezultaty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie ściągłam te i te.. ale patrząć na nie stwierdziłam żę Pilates jest lepszy.. dzisiaj jestem po pierwszym dniu i czuję się świetnie;) jak mi się znudzi to zacznę abs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggan
a po jakim czasie sa jakies widoczne efekty? i jakie? Tez pobieram pliki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mozecie podac linka do cwiczen pilates bo nie moge ich nigdzie znalezc... z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję żę był pilates na brzuch i nogi oraz strech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17
hej a czy znacie może jakiesdobre ćwiczionka na pozbycie sie tzw.buleczek na udach? błagam napiszcie jak wiecie coś na ten temat bo chce koniecznie wysmuklic moje nóżki...pozdrawiam i z gory wielkie dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×