Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barbara24

Pilne! Jakie ćwieczenia polecacie na spalanie tłuszczu

Polecane posty

Gość barbara24

Chodzi mi o ćwiczenia w domu na kocu bądź na stojąco jak i o takie co się wykonuje na powietrzu i czy w taka zimową pogode jak ta można spokojnie jeździć rowerem albo biegać?? może głupie pytanie ale poczytam z checia wasze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
Hmm... zalezy na jaka częsc ciała chcesz ćwiczenia :) ( oczywiście tłuszczy nie da sie spalić miejscowo , no da sie ale jest baaaaaardzo Ciezko... ) Jezeli chodzi o uda to polecam zwykły rowerek na podłodze ... o Brzuch to sama nie wiem bo tez własnie szukam czegos ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara24
rowerek na podłosze to i troche brzuch cwieczy zapewne. ja z całego ciala chce bo wszedzie mam po trochu ale dzieli juz mam plan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara24
kasieńka... narazie to ugadałam się z chłopakiem ,że co weekend będziemy jeździć rowerem ale to od lutego. a tak to do tego czasu przygotowawczo w domu -takie standardowe ćwiczenia. Jaki każdy zna w W-F czy z aerobiku;) No i oczywiście wykluczenie słodyczy, zminimalizowanie spozywanych pokarmów, rezygnacja z kebab ,pizzy ;) no i ja mam plan,nie jeść po 18. Do czerwca spokojnie pare kg pójdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Facet z Łodzi
seks kochana, seks... :) ostry i co najmniej godzinę... potem przerwa na kawkę i znów "jazda"... i tak ze 7 razy na dobę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara24
żeby jeszcze czas na to był:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicole...
czas jak czas, ale zeby to jeszcze było z kim ... :D🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korek*
no właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara24
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja proponuję ćwiczenia areobowe na silowni(stepper, bieżnia, orbitrek itp.) tam napewno spalisz tkankę tłuszczową a ja jestem tego żywym dowodem, choć jeszcze mi troche zostało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byl taki moment ze co drugi dzien roblam 15 km na rowerze - przez 2 tyg. spadlo 5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ja ćwiczyłam kiedyś z płyta Cindy brawfor "Kształtuj swoje ciało"- bardzo dobre ćwiczenia, trwają ok 45 min, moze krócej. Po 2 tygodniach ćwiczeń zauważyłam efekty,s zczególnie na brzuchu i ramionach, bo to ćwiczyłam najintensywniej. Do tych ćwiczeń jedyny potrzebny sprzęt to hantle. Ja kupiłam sobie 2kg na allegro. Teraz mam zamiar wrócić do tych ćwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisz sie na silownie albo basen albo aerobik, a najlepiej to na wszystko na raz. polecam aeroby. 1. rozgrzewka 2. bieznia 20 min 3. brzuszki - seria cwiczen 4. orbitrek 5.steper 6. miesnie ramion - ciezarki, sztangi.gwarantuje znaczna utrate wagi, schudlam 7 kg, waze teraz 52 i jesem super zadowolona:)wzrost 167. zajelo mi to ok. 5 miesiecy, ale przez pierwasze 2 niewiele cwiczylam tak na prawde, dopiero potem sie wzielam do roboty:) chodzilam juz pod koniec codziennie na 2 godzinki, tylko ze na sex juz nie mialam sily:D i musialam zastopowac, a teraz kupilam orbiterk i utrzymuje wage w domu, juz pol roku.nie jestem na diecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×