Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

justyna9191

piperyna

Polecane posty

jak w temacie. co myślicie o przyjmowaniu takich tabletek jako dodatek do odchudzania? ktoś próbował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoważnyTrener
to jest świńśtwo. DLaczego nie weźmiesz się za trening tylko siedzisz przed kompem? W tym czasie mogłabyś pojeździć na rowerku, albo cokolwiek! Od siedzenia przed kompem i tabletek nie schudniesz. Weź się za zdrowe odżywianie bez jakichkolwiek suplementów i zcarodziejskich pigułek i zacznij się ruszać, efekt masz murowany! bez efektu jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszam sie :) jestem na diecie :) codziennie poza niedzielą mam 1,5 godzinny trening. ale cwicze juz 1,5 miesiac i tylko 2kg mniej. dlatego szukam czegoś co mi pomoże szybciej schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka kk
bardzo ładnie to ujełaś, jako dodatek do odchudzania =) ja właśnie tak zrobiłam i ruszyło. a na czym polega twój trening1.5 godzinny jesli mozna spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozgrzewka 10 min cwiczenia silowe na brzuch 15 min i na posladki 15 min, potem boczki tiffany 10min i trening ewy chodakowskiej turbo spalanie lub killer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień trening. 15-20 minut interwałów, 40 minut porządnych siłowych, 5-10 minut treningu metabolicznego da duuuużo więcej niż 1,5 godz. byle czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanila ice
cwiczenia na brzuch posladki i boczki pewnie sa silowe, a turbo i killer to mocne cardio wiec powinno byc ok. a czy zdecydowałaś sie w koncu na piperyne? bo troche o niej slyszalam i chcialam sprobowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośkaw
A mi polecił gościu z siłowni coś na oczyszczenie i odchudzanie > PiperynePlus i to jest z zielonym jeczmieniem . Powiem Wam że jestem zadowolona bo już łącznie w ciągu miesiąca ponad 3 kg. Nie chcę pisać dokłaładnie nazwy producenta bo nie chodzi o reklamę ale dodam że nie jest tani ale działa i jest teraz w promocji w dwupaku . Wystarczy akurat na 2 miesiące :)Warto spróbować jako dodatek do ćwiczeń. Nawet skóra jest bardziej jędrna - super..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariu22
Piperyna jest bardzo skuteczna, mogę śmiało polecić. W pierwszym miesiącu poleciało mi ponad 5 kg. Zobaczymy jak dalej. Z tej stronki zamawiałam: http://piperyna.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darria0
Aniu a gdzie zamó∑iłaś piperyne forte na stronie producenta? Proszę odpowiedz bo chce je kupić a nie chce się nabrać na jakąś podrubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 19799
Tak tak na ich głównej stronce sama wiesz jak to jest z aukcjami na allegro. Jednak u producenta najlepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darria0
Tak tak już znalazłam ich stronkę i zamówiłam 2 opakowania czekam na przesyłkę i przystępuję do kuracji. Nie ukrywam, że jestem bardzo bardzo ciekawa efektów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaszczecin
Piperyna nie pomogła mi schudnąć. Dopiero jak zaczęłam ćwiczyć i jak zastosowałam dietę Sandruni udało mi się pozbyć 7 kg. Jestem bardzo zadowolona z efektu ;) Więcej o tej diecie można przeczytać na tej stronie https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinasolinska
Super, że zdajesz sobie sprawę, że piperyna to tylko dodatek do diety i ćwiczeń. Według mnie warto spróbować- nic nie stracisz, taki suplement w żaden sposób nie wpływa na stan zdrowia- wystarczy, ze bedziesz przyjmowac go zgodnie z zaleceniami producenta no i połączysz z jakas aktywnoscia fizyczną czy racjonalnym zywieniem. Ja kupiłam Piperine Max i ide do przodu- waga zjezdza w dol, co bardzo mnie cieszy. Powodzenia w odchudzaniu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też wspomagam się piperyną max, jestem z niej bardzo zadowolona. Biorę już drugi miesiąc jak na razie schudłam 8 kilo, nie mam żadnych skutków ubocznych. Liczę na więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest nowa wersja piperyny max, do zestawu dołącza piperyna pro i piperyna hot. Z każdym miesiącem zwiększona jest dawka piperyny. To może pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beattaa
Ja też byłam na diecie Sandruni i schudłam aż 10 kg więc warto :) zmieniłam swoje nawyki żywieniowe, polubiłam sport, teraz czuje się znacznie lepiej niż kiedyś :) http://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam tą nową piperynę 3 steps, kończę już drugie opakowanie. Na początku nie widziałam żadnych efektów i się załamałam, myślałam że znowu zostałam oszukana. Całe szczęście okazało się inaczej, jak na razie 8 kg w dół a jeszcze przede mną półtorej miesiąca kuracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam ten zestaw trzech piperyn :) dla mnie bomba, czuje się bardzo dobrze po pierwszym opakowaniu schudłam prawie 4 kg, teraz czas na zwiększenie dawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c**eryna
ja używam c**eryna działa lepiej daje mocnego kopa a moja koleżanka woli d**erynę do dupnie i schudła juz 200 gram po mieisącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starawyga75
Malgorzata1970 lekarstwo bardzo fajne tylko jak stosować ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila999
znam fanów różnych środków aktywnych na odchudzanie i wyciąg z pieprzu chyba jest aktualnie w czołówce jeżeli chodzi o wspomagacze :) Ale moim zdaniem przeforsujesz sobie mięśnie takimi treningami, 50 minut zdecydowanie wystarczy i pamiętaj żeby kończyć na poważnym rozciąganiu bo się strasznie przejedziesz.. i nie codziennie! Poczytaj sobie w wolnej chwili o zielonej kawie też jako wspomagaczu spalania złych tłuszczów, ja stosuję właśnie iqgreen i efekty są super, ale jak to zawsze mówią, żadna, nawet najlepsza kapsułka nie zrzuci cię z kanapy i nie spoci się za ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kamila999 a jak to się stosuje? Tzn co to daje np w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×