Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Dominiquita
Nie sadze, aby ktoras z Pan tu sie tego uczyla. Gdzies czytalam, ze sa kursy tanca erotycznego.. My natomiast interesujemy sie aerobik stripteasem, ale to inna dzialka niz zawodowy taniec go go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiquita
Mała podpowiedz dla Ciebie: "Nad Wisłą najczęściej naukę striptizu nazywa się oględnie kursami tańca erotycznego. Takie zajęcia prowadzi – z reguły na zamówienie – na razie tylko kilka szkół, jak Maria de las Flores albo wrocławska szkoła tańca Beaty Tymes. Zajęć nie prowadzą tancerki go-go, lecz instruktorki tańca współczesnego i klasycznego. W programie jest m.in. zmysłowe chodzenie, kręcenie biodrami, a także... kontakt wzrokowy, mający wyrabiać pewność siebie. Tancerki uczą, jak ładnie poruszać się, jak elegancko chodzić. Wyrabia się miękkie ruchy, wpaja prawidłową postawę ciała – wylicza Beata Tymes. Instruktorzy szacują liczbę absolwentów w całym kraju na najwyżej kilkaset osób. Zniechęca cena: bywa, że za trzymiesięczne szkolenie (w programie również wizaż i savoir--vivre) trzeba zapłacić aż 1200 zł. W szkole Maria de las Flores krótki, siedmiogodzinny kurs kosztuje 300 zł. Potencjalne klientki odstrasza też odium, jakie ciąży na tańcu erotycznym. To może kojarzyć się z czymś zdrożnym – sugeruje Martyna Rapp, wicemistrzyni świata w fittnesie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukułki
a co to jest pole dance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kukułki
Ja bym własnie tez chciała rure:)Ale nie wiem jak to sie zakłada tzn jak sie montuje i kto by mi to zrobil:)Troche to wstydliwe ale chcialabym tez a kukułka powiedz w takim razie pole dance czym sie rozni od go go?Bo ja myslalam caly czas ze go-go to taniec na rurze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukulka, poszukaj sobie na e-bayu. Tam jest sporo kaset z nauka tego typu tanca. I nie jest to juz aerobik, tylko cos bardziej profesjonalnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
łoł :) co za temat :) a ja mam propozycję nie do odrzucenia :)... proponuję odłozyc pieniazki przeznaczone na rurę i naukę wicia się na niej i zainwestowac w jakąs miłą szkółkę dającą wykształcenie bardziej przydatne w życiu:) a czas przeznaczony na ściąganie z youtuba wykorzystać na jakąs prace.pl albo jobpilota albo gratke.pl itp :) co? wrrrr rrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalaa
trzeba mieć jakieś hobby - dlaczego nie takie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szefowa prezesa
jasne, ze hobby moze byc, ale naprawde HOBBY... :) bo hobby to jest najcześciej coś co lubisz robić tak "poza dniem codziennym" i wszystkimi obowiązkami heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indiga
a ja uwazam ze temat jest jak najbardziej ok. sama rozgladam sie za taka rura...przeciez erotyka jest nieodlaczna czascia naszego zycia...i to jest takie same doksztalcanie sie jak nauka jezyka :) moze udalo ci sie juz cos znalezc sensownego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezyrrrrrr
"to jest takie same doksztalcanie sie jak nauka jezyka" bueheheheheheheheehheheeee nie moge :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balerina
CZY KTORAS Z DZIEWCZYN MOZE MI NAPISAC GDZIE MOZNA KUPIC TAKA RURKE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewka23
szefowa prezesa, a dlaczego taka nauka ma być nieprzydatna w zyciu? Można na tym naprawdę dobrze zarobić, zaczac pracowac i przynajmniej lubic to co się robi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loleq
Czy ktos moze mi napisac gdzie mozna znalesc cos na temat tanca gogo dla kolesi i gdzie mozna zakupic rurkę do tanca ? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenka
a czym się rożni go-go od pole dance?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RASHA
W Polsce nie ma szkół pole dancing. Można ewentualnie iść do jakiegoś klubu nocnego i nauczyć się tej sztuki od striptizerki ;)- niektóre kształciły się w tym kierunku za granicą. Rurę do tańca można kupić tu(pamiętajcie tylko ze nie jest to profesjonalna rura i nie utrzyma ciezaru calego ciala- wiec akrobacje odpadaja) http://ww.toys4boys.pl/Rura-do-tanca-Peekaboo-item650.html Można równiez kupic normalna rure w sklepach z rurami, np. w Kalwarii Zebrzydowskiej. Taką rure trzeba juz oczywiscie montowac na stale. Nazwa tanca go-go pochodzi z jezyka ang. "GO" ma wyrazac energie, moc - idz i zatancz! Taniec go-go to przede wszystkim sztuka dla rozrywki wykonywana w nocnych klubach. Taniec na rurze to rowniez sport, zawierajacy pewne akrobacje. W tancu go-go wykorzystuje sie elementy pole dance Zapraszam na moj blog - www.eroticfitness-rasha.blog.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombarda
Dziewczyny rura peekaboo nie nadaje sie do typowego pole fitness nie utrzyma ona ciezaru ciala no chyba ze chcecie tylko wkolo niej tanczyc i sie wyginac to czemu nie ,do pole fitness rury kupic mozna w stanach ewentualnie uk wiem bo moja instruktorka tam swoje nabyla .Zastanowcie sie lepiej czy jestescie na tyle wytrwale by sprostac zadaniu nauki a jest bardzo ciezko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia 66666
a gdzie jest ta szkola maria de las flores? na ich str nie ma adresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anga77
a ja mam newsa!! w Warszawie otwierają szkołę pole dance, 1 w Polsce! Mają otworzyć jakoś pod koniec lata, jeszcze nie znam szczegółów, bo to mi znajoma powiedziała, w każdym razie już niedługo będzie - nie mogę się doczekać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doda88888888888888
ja jestem tancerka w klubie go go... pracuje w ten sposob od roku i nie wiem kto wymyslil, że potrzeba lat pracy aby się nauczyc róznych figur... wystarczy co noc tak pracowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astarki
witajcie rura do poledance jusz jest dostepna i na allegro i na ebay wystarczy wpisac rura pole dance fitnes i macie jest ona profesionalna i mozna naniej robic wszystkie figory ma jeszcze jedna zalete mozna je samemu zamontowac i zdemontowac niewiercac dziur , a szkole otwieramy narazie w lodzi we wrzesniu pozdrawiamy .astar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość astarki
przepraszm za literowki / klawiatura/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica 25
sory za drobne błedy ale korzystam z krótkiej przerwy w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia 77
wlaśnie kliknęłam zakup rurki na allegro, jak przyjdzie i ją wypróbuję dam znać czy jest warta tych 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysia 77
rurka przyjechała, za mną już pierwszy popis przed moim ukochanym, i na pewno nie ostatni .... polecam wszystkim dla których ważne jest stałe "podsycanie ognia" w sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziuch
Moje drogie panie, nie wiem jak w Polsce ale w Niemczech w kazdym sexschopie mozna zakupic rure. Koszt to 100 euro. Naturalnie tez w ebey gdzie koszt wacha sie od 25 - 35 euro. Sama kupilam ( w sexschopie) Rurka perfekcyjna - latwa w montazu ktory trwa 3 min:) i bardzo stabilna. Pasuje do pomieszczenia wysokiego na ok 2,60 - 2,70m. Polecam i zycze milej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lafrancaise
grusza, znalazłaś instruktorkę z Poznania?? ale pole dance czy erotic fitness czy jeszcze czegoś innego?? jak Ci się to udało? ile to Cię będzie kosztowało? sama się nad tym zastanawiam, taniec brzucha jest zmysłowy, ale w zupełnie inny sposób. nie zamierzam tańczyć wklubie więc nie pójdę do żadnego żeby mnie nauczyli, przydałaby się kobieta która to potrafi i chciałaby się wiedzą podzielić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
Wybacz, że nie odpowiadałam, ale brak komputera był:P. Niestety niewiele wiem o tej instruktorce, nie odpowiedziała jak dotąd na maila (znalazłam ofertę gdzieś na jakiejś stronie z ogłoszeniami). Nie wiem czy coś z tego będzie, ale jak się uda to napiszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mischel
witam :) też jestem zainteresowana nauką tańca erotycznego i na rurze. jeżeli ktoś ma jakieś namiary na taki kurs to bardzo proszę o info. widzę że jest więcej zainteresowanych z poznaia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×