Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maria22

Pozbywam się brzuszka, kto ze mną?

Polecane posty

Oto mój program na najbliższy miesiąc: Hula hop, mam 80 cm. nistety w Trójmieście większych nie ma. Myślę, że 30 min. dziennie kręcenia starczy. Do tego brzuszki tak z 250. No i masaż urządzeniem antycelulitowym+krem wyszczuplający. Macie jeszcze jakieś rady, wskazówki? muszę pozbyć się jeszcze tylko 6 cm. YES, YES, YES:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam dla Ciebie inną propozycję :) Hula hop jest jak najbardziej :) Brzuszki sobie odpuść- to strata czasu, tak naprawdę mało dają. Zamiast tego zrób sobie 6W, załączam linka: http://img419.imageshack.us/my.php?image=a6w2nl6mt.jpg NO i nie zaponij o diecie :) zero słodyczy :) Na początek zrób sobie głodówkę jednodniową, żeby organizm spalił Ci cały nagromadzony pokarm. A później MAŁE posiłki, tak 6x dziennie. I nie jedz po 18!! :D Ahh, żeby brzuszek był odpowiednio umięśniony, musisz być systematyczna :) NAjlepiej codziennie- może być co drugi. Jest tak, że to co spalisz i uzyskasz ćwicząc regularnie np. co drugi dzień, w 70% wraca kiedy odpuścisz jeden dzień :( tak słyszałam :) Ale się rozpisałam , a pewnie Ty to wszystko wiesz :) Ja jestem w trakcie pracy nad brzuszkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_21_
to ja też się dołączam, na początek chcę zgubić 3cm :) Hula hop 90cm, 20 min dziennie, aerobik, brzuszki, masaż, nie jem po 18-tej (wyjątkiem będą święta, ale cóż zrobić, taki czas)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko topiku to nie prawda że w trójmieście nie ma większych hula-hop. ja swoje 95 dostałam w sklepie sportowym maraton w gdańsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robie dzisiaj 2 dzien 6W kiedys probowalam i nie wytrwalam do konca mam nadzieje ze tym razem mi sie uda:) a jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isomniaaaa
anula89-> też jestem w trakcie, kolejny raz, ostatnio do samego końca nie wytrwałam, ale prawie prawie:) z tym,że ja dziś 4 dzień :) Trzymam kciuki :) wiadomo, że Ci się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> do ESCAPE, mnie niestety takiego nie udało się dostać, gratuluje, że chociaż ty masz. Ja pożyczylam od cioci \"80\" takie ciężkie, nie będę kolejnego kupować. Aha, muszę się pochwalić zgubiłam 0,5 cm w pasie YES YES YES :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmellova
ja nie jem 4 godziny przed snem, i hula-hopuje 15 minut dziennie, dopiero zaczynam... a jak nalezy sie mierzyc? w pasie czy w talii ? bo w talii mam ok70 a w pasie prawie 10 cm wiecej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A talia to nie przypadkiem to samo co pas? ja tam się mierze w pasie i w biodrach ;p dzisiaj idę po hula hop, dieta + ABS na brzuch codziennie (6 weidera nie daję rady zrobić :()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak dziewczyny---> trzymacie się:D bo ja tak i za was też trzymam kciuki. Muszę się pochwalić---> kręciłam wczoraj hula przez 40 min!!! Będziemy miały super brzuszki na lato, że nawet te zgrabne będą nam zazdrościć Brzuchy, brzusia i brzuszeczki trzymajcie się!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdfgdfgdfgd
gdzie w Lublinie można kupić hula-hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam hula hop, 90 cm ;) obiciążacie czymś? kręciłam pół godzinki w obie strony. Szóstka weidera nadal za trudna dla mnie :( macie jakieś cwiczenia na brzuszek na kompie? mogę komuś wysłać 8 minutowe treningi w zamian za chce mieć taki brzuch itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paleiko
A co myślicie o brzuszkach ukośnych? pytam, bo nie mam miejsca na kręcenie hula-hopem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobnież trzeba robić i takie i takie. ośmiominutowy trening ćwiczy wszystkie mieśnie brzucha. hula jest dla mnie rozgrzewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się bardzo, że masz, a może mogłabyś się podzielić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragile88
Buahahaa!! Aerobiczna 6 weidera NIC NIE DAJE!!! Mi zostaly 4 dni do konca i rzucilam to w cholere,bo w obwodzie bylo tyle samo co na poczatku! Niedlugo opracuje wlasny program i bede cwiczyc,moze w styczniu...teraz musze odpoczac po tym rozczarowaniu jakie przezylam po weiderze! Eeech,a bylam taka wytrwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, źle ćwiczyłaś, albo masz grubą warstwę tłuszczu i nie widać mięśni. No, ale skoro sama opracujesz lepszy program, to tylko pogratulować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do -----> Daria5 oczywiście, z przyjemnością się podzielę, tylko powiedz jak to zrobić Może moęsz mi przesłać te ćw. 8ABS byłoby fajnie:) Ps. ćwiczyłam 6W, ale po 14 dniu zrezygnowałam bo byłam za bardzo zmęczona, mnie pomagają spięcia, ALE TO CHYBA SPRAWA INDYWIDUALNA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam śliczny
idealnie płaski brzuszek do czasu, jak zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne. Po nich przybyło mi w biodrach i właśnie w brzuszku. Ćwiczę i ćwiczę i nic nie ubywa ;( I mało jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki antykoncepcyjne nie powinny powodować problemów, może są żle dobrane? Dziewczyny piszcie jak wam idzie i wasze metody walki z tłuszczykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki, witam w nowym roku, ja tak samo jak Fragile cwiczylam 6 weidera, ale musialam poprzestac na 30 dniu bo mialam klopoty ze zdrowiem i nie bylam w stanie dokonczyc, ale efektow tez nie mialam:( planuje kupic hula hop bo widze ze robi furore, jak bylam mala to niezle tym krecilam, ciekawe czy nadal potrafie:)trzeba sie przekonac. mi tez sie zrobil brzuszek niestety, nie mam jednak zamiaru siadac na diety bo to nie dla mnie:) musze zgubic tylko ten waleczek na brzuchu, ech!! bede tu wpadac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do----> Nenemosha zapraszamy serdecznie, naz topik widzę się powiększa, zapraszam wszystkie forumowiczki. Piszcie o dietach, ćwiczeniach i rezultatach. Trzeba się wspierać, no nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie widze że z nowym rokiem wiele ludzi ma postanowienie aby schudnąć. Ja urodziłam 2,5 miesiąca temu i nie mogę schudnąć. Postanowiłam shcudnąć nawet więcej niż przytyłam w ciaży, chce wrócić do swojej wagi sprzed 4 lat, a więc chce ważyć 50 kg, a nie tak jak teraz 73. Dlatego też jestem na diecie, otóż nie jem w ogóle ziemniaków, pieczywa, słodyczy, nie piję żadnych soków słodkich ani napojów gazowanych, piję tylko wode mineralną niegazowaną i herbatkę la-karnityna, która składa się z trzech faz (podobnie jak slim figura), I jeszcze jedno jeśli chodzi o dietę nie jem już od godz 17, a poza tym zaczynam chodzić na fitness, dziś o 16 zaczynam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ----> Iwona22, świetnie to dobry moment aby zrzucić kilka kilo:) Trzymamy kciuki i czekamy na efekty:D Gratulacje z powodu synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×