Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dopnęSwego

pragnę mieć piękne ciało

Polecane posty

Gość dopnęSwego

Witam, mój problem jest jak w temacie, czy ktoś może mi pomóc , doradzić jakie ćwiczenia są najlepsze? dodam , że gruba nie jestem tylko taka flakowata, oczywiście mam to tu to tam trochę za dużo i chcę to zrzucić ale chcę też ujędrnić moje ciało! czy ktoś może mi podpowiedzieć jakieś sprawdzone ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siłownia
trening na rzeźbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
wiem, wiem ale teraz na siłownię nie mam pieniędzy dlatego zastanawiam się nad ćwiczeniami w domu, muszę się za to zabrać jak najszybciej, póki mam ochotę i motywację bo niedługo może mi minąć a tak wejdzie w krew i już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zacznij jak bedziesz
miała $ ,jakies tam areobiki sriki daja rezultaty po bardzo dlugim czasie jezeli chodzi o rzezbe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też ćwiczyłam w domu
serdecznie Ci polecam płyty z Shape. kupiłam sobie między innymi pilates, płyty z carmen elektrą i taniec brzucha. ćwiczyłam w sumie tylko z pilatesem ale bardzo dobre efekty to przyniosło. serdecznie polecam ćwiczenie z DVD! możesz też spróbować 6 weidera, ale ja nie wytrwałam :) tu np http://www.dlaurody.pl/ar-175-MI%CA%A6NIE%20BRZUCHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
dzieki za radę, czyli da się w domu? bo ja gimnastykuję sie prawie codziennie ale efekty marne, ale pilates może zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda czasu
na siłowni mozna to samo osiagnac w 3 razy krotszym czasie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w domu to problem jest taki, ze mozemy po prostu zle wykonywac ćwiczenia, nawet o tym nie wiedząc. przede wszystkim musisz miec spokojne miejsce zeby ci nikt nie przekadzał, bo jak ktos coś co chwile chce, to żadne ćwiczenia. ćwiczenia z płyt cd nie są złe, ale naprawde to nie to samo co w klubie. Proponowałabym ci zainwestowac chociaz w 1 zajęcia np. pilatesu, strechingu i wtedy ćwiczyć w domu. Pilates fantastycznie rzeźbi ciało, bo dociera do mięśni, których nie używasz np. przy treningu aerobowym, zresztą co bede pisac, poczytaj sobie: http://www.wellnesslife.pl/joga-pilates/na-czym-polega-pilates.html http://www.wellnesslife.pl/joga-pilates/pilates-moda-czy-sposob-na-zdrowie.html Mozesz jeszcze spróbować szybkich spacerów (jezeli masz gdzie, wzdłuż ulicy nie polecam) - tylko pamiętaj o ruchu rąk - energicznie :) Acha i najlepiej 3 x w tygodniu po min,.30 minut. Inaczej nigdy nie zobaczysz efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy w życiu nie byłam w klubie, ćwiczę tylko w domu i efekty są niezłe. Trzeba tylko dobrze wykonywać ćwiczenia. Nie miałaby czasu na bieganie po siłowniach, zresztą w moim mieście nie ma profesjonalnej, są same dreskluby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
dzięki poczytam sobie. na razie cwicze sama w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja motywacja to...
to ze zaczynam widziec moje mięśnie brzucha:-)jestem silniejsza i sprawniejsza:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja motywacja to...
ja miałam sporo sadełka na brzuchu.. gdy stałam to na boczkach i w okolicy pępka mogłam schwycic spory fałd tłuszczu:-( wzięłam sie za siebie lekka dieta, cwiczenia cardio na biezni codziennie co 2 dzien cwiczenia na maszynach i 15 min cwiczen na miesnie brzucha i po kilkunastu tygodniach brzuch prawie nie do poznania:-) własciwie całe ciało sie zmnienia...powoli ale sie zmienia jest jedrniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
widze, ze jescze pare dziewczyn chce byc piekna! ja tez mam brzuszek niestety, kurcze nie wiem co jest ale cwicze i jakoś efektow nie widze, chyba naprawde silownia to lepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wykonujesz ćwiczenia aerobowe? ja kręcę hula hopem i liczę na to, że za kilka miesięcy oponka spadnie. daje sobie czas, nie spieszę się, nie naciskam na to, by juz zaraz być piękną tak jak chcę. poczekam cierpliwie, ale tylko ta motywacja....moja ostatnia motywacja trwała 1 miesiąc wytrwałych, codziennych ćwiczeń, ale skończyło się:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
nie nie wykonuje cw aerobowych , tylko gimnastyka ok 30-45min dziennie, ale dziś sobie odpuściłam i dietkę i ćwiczenia:(, znaczy sie dieta polega na nie jedzeniu po 18tej;) a właśnie jem :p, ale może hula hop byłoby dobre..? ja tez nie marze o pięknej figurze w 3 tyg, daję sobie na to trochę więcej czasu.... powolutku do skutku:), ale ok 10 kg powinnam schudnąć , bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się do was przyłączę, ćwiczę od dzisiaj właściwie. Wcześniej ćwiczyłam, ale to było kilka m-cy temu :P A od dzisiaj zaczęłam trening z nowymi ćwiczeniami. Oczywiście w zaciszu domowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
a z jakimi ćwiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
bo ja na razie tylko taka zwyczajna gimnastyka, ale szukam czegos lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podoba mi się bardzo temat:) Ja też dopnę swego. Teraz jestem po prostu gruba i to mi nie odpowiada, zwłaszcza przy mężu, który jest fantastycznie umięśniony:O. Wizualnie do siebie nie pasujemy. Przeszłam na dietę, chodzę na aquaaerobik 2xtyg. w domu jeżdżę trochę na rowerku stacjonarnym i ćwiczę z kasetą. Mam striptease aerobic z shapea a wczoraj kupiłam Chic z 2 płytami na brzuch i kick&burn + pilates. Zawsze wydawało mi się, że na nic nie mam czasu, ale jak się postaram, to tą godzinkę na ćwiczenia znajdę:). Jestem z Wami, trzymam za Was i za siebie kciuki. Trochę wytrwałości, a będziemy miały piękne ciała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnęSwego
ohoho, widzę, ze z tym aerobikiem i i płytami to szybciej Tobie pójdzie! ja na razie ważę 79:( przy wzroście 172 cmm, ech.... ale ćwiczę dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na zakupach. Kupiłam sobie śliczny golfik jasny kremowy. Nie było mojego rozmiaru, więc wzięłam mniejszy - efekt - wrzyna mi się w fałdki po bokach na plecach. Ale jestem święcie przekonana, że za miesiąc będzie w sam raz na mnie :P. Bo oprócz ćwiczeń jestem na intensywnej diecie:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dopnESwego
hahah, ja też tak często robię i jest to dobra motywacja:))) oby ci się udałao! ja dziś ruszyć się nie moge tak mnie wszystko boli po ćwiczeniach, zmieniłąm rodzaj cwiczen i zupełnie inne miesnie pracuja....tylko że ja zadnej diety nie stosuje , wrecz przeciwnie.. włąsnie frytki jem :p, ale moze sie zmobilizuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja motywacja to...
pamietaj ze pierwsze efekty codziennych cwiczen sa widoczne dopiero po kilku tygodniach dopiero... ja dopiero po ok 3 miesiacach zauwazyłam małe zmiany.. cierpliwosc, konsekwencja, wytrwałośc silna wola to jest podstawa!:-) bardzo cięzko mi budowac swoje ciało... miałam duzo tłuszczu teraz gubie brzuch ciało robi sie zgrabniejsze, jestem silniejsza lepiej sie czuję ale muszę jeszcze duzo popracować na udami i biodrami... poza tym odpowiednia dieta by efekty cwiczen były szybciej i bardziej widoczne to ciezka praca i jak patrze na niektóre posty w dziale dieta to mi włosy stają dęba jak czytam ze kobiety sie głodza bo chcą schudnąc 10 kg w miesiac... jak one mało wiedzą o tym jak nieraz ciezko jest schudnac i przestrzegac restrykcyjnych diet.. powoli sport wchodzi mi w nawyk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×