Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdam21

prosze pomozcie mi wyszczuplic nogi.nienawidze siebie z ich powodu!!!!foto

Polecane posty

Gość napisz ile ma cm w udzie
w najgrunszym miejscu i ile cm w łydce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
udo lewe 49,5 prawe 50:/ lydka 34....wzrost 158,waga 48 kg...wg wskaznika BMI to ja prawie niedowage mam...ciekawe w ktorym miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xmena
jest dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w biuście masz niedowagę
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
no w biuscie to na pewno...niestety.i ubolewam nad tym ale wiem ze nic z tym nie moge zrobic...ale biust podobno nie wazy wcale duzo.brzuch tez mam dosyc ok.ale uda sa za grube.kiedys byly jeszcze grubsze.ale tez mialam grubsza "gore" wiec wygladalam podobnie czyli nieproporcjonalnie...prosze pomozcie.co polecacie?moze stepper?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
ja tam nie wiem ale bym miesni nie rozwijala bo nogi masz dosc masywne. brzuch i biust bardzo ok. zastanawiam sie czy twoim problemem nie jest zbieranie w organizmie wody. moze malo pijesz i malo sikasz? bo stopy tez masz takie jakby opuchniete. moze jakbys te nogi ujerdnila czyms co wyssie wode byloby lepiej. nie wiem, czy plywasz ale woda wyciaga wode. opal je troche to tez sie lepiej poczujesz. calos figury naprawde ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BeznadziejnaOsobaGigant
co Ty od siebie chcesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zalezy
i masz nietypowo bo uda sa ok ale problem sie czaczyna w kolanach az do stop. uda sa b ladnie zbudowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bladzizna
i do tego czarna bializna :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mozna nienawidzic siebie z powodu jakiejs czesci ciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
no dobra z tym nienawidzeniem przesadzilam...ale mam z tego powodu ogromne kompleksy i zwyczajnie wstydze sie swoich nog...i mnie sie wlasnie wydaje ze moje uda sa gorsze.mam na nich naprawde sporo tluszczu.nie sa ani troche jedrne...a wody fakt,pije malo.kiedys staralam sie pic to min 1,5 litra ale nic sie nie zmienilo...a jesli chodzi o opalenizne to niestety naleze do ludzi ktorrzy sie nie opalaja.moge sie smazyc miesiacami na sloncu i jedyny efekt to czerwona skora...wiec dalam sobie spokoj z opalaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
i niestety nie plywam.po pierwsze dlatego ze nie bardzo mam gdzie a po drugie (i pewnie przede wszystkim) jak mam sie pokazac ludziom w stroju to jestem chora:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie eveline serum intensywnie wyszczuplające slim extreme 3 d spa! działa, wiem po sobie, zniszczył cellulit w 2 tygodnie i zmiejszył mi w tym czasie obwód uda o 2 cm. kosztuje okolo 11 - 15 zł za 200 ml, to wystarcza na jakies 3 tygodnie, bo smarujesz rano i wieczorem, do tego masaż i dobrze by było jakbys troche popływała na basenie i wszystko bedzie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj i z piersiami mozna coś zrobić i z nogami:) nogi - ćwiczyc - najlepiej pływać to fakt, ale są też rózne inne cwiczenia wysmuklające nogi - oczywiście bez przesady bo zbyt umięśnione u kobiety też nie wyglądają fajnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
BRAVIA uzywam tego serum od jakiegos moze miesiaca:-) co prawda nie stracilam ani jednego cm w udach ale chyba sa troszke jedrniejsze...a polecicie cos innego oprocz plywania?najlepiej cos co moglabym robic w domu...mieszkam w malej miescjowosci i na dojezdzanie na basen do miasta(lub inne miejsce gdzie mozna cwiczyc)po prostu mnie nie stac :-( w domku bardzo chetnie pocwicze tylko nie bardzo wiem za co sie lapac...dodam tylko ze jezdzilam na rowerze pol zeszlych wakacji i nic nie pomoglo..cwiczylam pilates, 8 min legs i buns i efektow zero:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
a tak w ogole dziekuje Wam za zainteresowanie.kochane jestescie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje cwiczenia sa poprostu jakby stworzone dla ciebie. ja tez mialam takie nogi jak ty. Przeczytaj moj temat: Sposob na #szczuple nogi oraz kilka innych porad. napewno zadziala:P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
Xashax007 dziekuje Ci bardzo.napewno sbrobuje.mam nadzieje ze pomoga.a po jakim czasie zauwazylas pierwsze efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
S_A_M_A_N_T_A co moge zrobic z piersiami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
gdybym miala takie nogi ,to bym sie cieszyla i skakala az pod sam sufit!!! mam tyle wzrostu, co ty, waze troche mniej od ciebie a w udzie mam 55, 56 cm!!! nogi naprawde masz super! moim zdaniem, choc moze nie powinnam pisac tego, to popracowalabym nad brzuszkiem, talia. masz chyba bardziej chlopieca figure. szczuple nogi i chyba nie sa krotkie, jak na twoj wzrost, ale gorna paria ciala jest bardziej "chlopieca". jesli twoim problemem sa nogi, to naprawde ja na twoim miejscu ubralabym najkrotsza spodniczke, jaka mam w domu i paradowalabym w niej odwaznie i pewnie:) pozdrawiam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
:-)hehe nie do konca wierze w to co piszesz ale bardzo mi milo:-)a nad brzuchem pracuje-cwicze od poniedzialku codziennie 30 min hula hop i robie brzuszki.mam nadzieje ze wtrwam conajmniej miesiac.chociaz ja ze swojego brzucha jestem dosc zadowolona bo jakies 1,5 roku temu mialam brzuch jak balon i ok 75 cm w pasie...teraz mam nawet 68.wiec roznica jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdam21
dziewczyny to co proponujecie??moze stepper?ja juz sie w tym wszystkim gubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blee
probuj co na ciebie bedzie najlepiej dzialac:-) jesli naprawde uwazasz, ze masz tak fatalne nogi( pisalam wyzej cos na ten temat, moje zdanie jest odmienne od twojego). przeczytaj zamieszczone tutaj tematy, wybierz cos dla siebie. rower, bieganie, canaletics, moze masaz? mysle, ze dla kazdego co innego, u mnie na przyklad odpada rower w powietrzu, bo kregoslup mi wysiada kompletnie a stara nie jestem;-) mojej kolezance nic nie pomagalo, dopiero praca na zmywaku w anglii pomogla i jej cialo wyglada wspaniale, nie pomogly diety ani studia na kierunku wychowanie fizyczne. podziwiam za wytrwalosc, jesli chodzi o brzuch, strasznie duzo centymetrow zgubilas przez te poltora roku, co robilas zeby tak go wyrzezbic i czy cwiczylas codziennie? pozdrawiam;-) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reft5ryuh7
wiesz w zasadzie to jakis rok temu zmagalam sie przez 3,4 miesiace.nie pamietam dokladnie.ale jedyne co robilam to cwiczylam codziennie lub 6 razy w tygodniu 30 min i robilam A6W (jednak dotarlam tylko do 21 dnia bo strasznie nudne to).teraz znowu wracam do hh bo wiem ze dziala a nawet lubie na nim cwiczyc.aha i dodatkowo wtedy ograniczalam sie w jedzeniu ale minimalnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madam21, masz moze problemy z okresem? wyglada na to ze masz troche meska budowe. to pewnie wynik wysokiego poziomu testosteronu. idz do lekarza,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdam21
hmmm okres mam owszem dosc skapy ale bylam w tym u lekarza i ze mna jest wszystko ok.kurcze naprawde mam az tak meska budowe? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×