Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość h4g4g4

Przyrost masy po silowni ?

Polecane posty

Gość h4g4g4

Mam pytanie do bardziej doswiadczonych kolezanek. Chodze do fitness klubu od trzech tygodni. Waga wyjsciowa bylo 64 kg\173. Jest 66 :\. Cwicze ok 4-5 razy w tygodniu. 20 min rowerek przy 130 hd potem silka na wszystkie grupy miesni i crosstrainer 20 min ok165 hd. Ew. sauna, chyba ze trzeba do pracy. Pol gdziny przed cwiczeniami shake proteinowy z l karnityna. Z jedzeniem byla roznie, jem przede wszystkim warzywa i owoce oraz nabial. Pieczywo od swieta. Za miesem nie przepadam, wiec stad tez shake. Kiedy moge liczyc na efekty? Chcialabym sie pozbyc ok 10 kg tluszczu i cellulitu. Prosze poradzcie mi cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h4g4g4
Tzn nie wiem ile wazy ten celulit. ale tluszcz to na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
W ten sposób (siłowe po aerobach) to mięśnie tylko spalasz a nie budujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kak
Godziny spędzane na siłowni mają jeden cel chodzi o uzyskanie masy. Powinnaś pamiętać, że do treningu siłowego, którego celem jest zbudowanie mięśni potrzebna jest także odpowiednia dieta. Jeśli to nie jest wystarczające to może warto zastosować właściwe suplementy diety? Na stronie http://hgh.edu.pl/2011/02/25/trening-na-mase-jak-zwiekszyc-jego-efektywnosc/ znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat budowania masy w trakcie ćwiczeń na siłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka z mlekiem897
Wszyscy piszecie o budowie masy na siłowni, ja jako kobiecie chodzi raczej o spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej i lekkie wyzeźbienie sylwetki, szukałam duuzo o tym na necie, ale znalazłam tylko jakies szczątkowe informacje jak należy ćwiczyc aby spalić tłuszcz....Chętnie poczytam opinie doświadczonych osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już nie rozumiem. Czy chcesz schudnąć czy raczej wyrobić sobie masę mięśniową? Może masz źle dobrane odżywki? Zobacz sobie na tej stronce: http://hellhound.pl/index.php tam mają bardzo fajną wyszukiwarkę odżywek po oczekiwanych efektach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie badania wykazały , że częste i forsujące ćwiczenia na siłowni nie dają oczekiwanych efektów :( . Sama chodziłam na siłownię 3 lata i g.wno , wcale moja waga nie spadała. Chodziłam 5 razy w tygodniu . Czytałam , że najlepsze efekty daje chodzenie max 3 razy w tyg. , częste , lecz nieduże posiłki. Osobiście zrezygnowałam z siłowni , zaczęłam jeździć konno :) . Świerze powietrze , ruch , kontakt z fajnymi ludźmi i super zwierzętami :) . Do stajni jadę rowerem - dodatkowy wysiłek . Przez 7 miesięcy schudłam 9 kg !!! Zimą z powodu przerwy troszkę przytyłam :( , ale sezon znowu się zaczął i powoli wracam do wagi :) . Życzę powodzenia i wytrwałaości i pamiętaj , że nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość illnikko
No to w końcu rzeczywiście zaczęłaś ćwiczyć. Bo wiesz, chodzić na siłownię a robić tam coś mądrego i z pożytkiem to dwie różne rzeczy :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze po prostu poczekaj troche dluzej? 3 tygodnie to za malo, zeby obserwowac jakas stala tendencje. Jesli wczesniej w ogole nie cwiczylas, to miesnie sie po prostu wzmacniaja, przez co staly sie nieco ciezsze. Cwicz dalej i obserwuj nie tylko wage, ale obwod pasa. 4-5 razy w tygodniu cwiczen silowych to faktycznie troche duzo, 3 razy powinno ci wystarczyc, a w pozostale 2 zrob np. dluzsza sesje aerobow albo interwaly. Co do L-karnityny to jest zdecydowanie przereklamowana, jak dla mnie szkoda pieniedzy. Dawki takie jak zwykle podawane sa na opakowaniach nie dadza efektu, a lykanie 3-4x wiekszych porcji tez sie raczej nie kalkuluje. Moze zamiast tego lepiej lykac omega-3, tylko wybierac te z duza zawatoscia DHA. Nie dosc, ze NNKT sa bardzo wazne dla organizmu i korzystnie wplywaja na stan zdrowia, to wspomagaja czerpanie energii z trojglicerydow, czyli poprawiaja spalanie tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej847
Ćwiczę już od kilku ładnych lat, postępy na siłowni są duże bo wyciskam coraz większe obciążenia. Niestety nie widać było tak tego po mnie, od 3 miesięcy stosuję Somatodrol i wreszcie jest to preparat z którego jestem zadowolony. Przy zamówieniu z tej strony http://www.croc.link/5Zr dostaje się do 2 paczek 3 gratis. A jedna paczka wystaracza na miesięczną terapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skutecznym preparatem na budowę masy mięśniowej jest naturalny i bezpieczny suplement diety o nazwie Mass Extreme. Błyskawicznie dodaje energii, wydłuża czas treningu , umożliwia wykonywanie dodatkowych powtórzeń, a więc stymuluje organizm do budowania dobrze zarysowanych mięśni.Więcej info i możliwość zakupu w tym linku http://nplink.net/2k1jFfIb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×