Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aguska4444

R O W E R E K

Polecane posty

Mam pytanie czy jeżeli chce schudnąc 10kg. głownie pupa uda i brzuch wiadomo to czy jest sens kupować rowerek i cwiczyć jeśli nie mam dostępu do basenu i siłowni czy rowerek naprawde pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Jaweł
daj mi dziecko spokój idź posprzątać pokój ty jestes wariatka (tak jak twoja matka) a taki rowerek niech ci kupi Felek albo tatuś Felka nie dam ci rowerka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka4444
odpowie ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rovverek
rowerek to super sprawa na mięśnie nóg i brzucha. Sam jeżdżę. Z tym, że zakwasy mam, średnio mi się chce. Coś z żeń szeniem by się przydało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka4444
tyle, że ja chce schudnąc a nie mieśnie wyrobić i pytam czy to dobra opcja, pomóżcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga280179
Ja jeźdżę już trochę na rowerku więc ci powiem że schudniesz na pewno.Jeszcze dołącz diete MŻ a na pewno zgubisz zbędne kg. Gdyby nie zakup rowerka to raczej bym nie schudła , a mam już za sobą 14 kg----tylko rowerek i MŻ. POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka4444
jaki rowerek kupiłas i za ile ile już jezdzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem, stacjonarny rowerek to troszkę nudna sprawa... nie lepiej wsiąść na normalny rower, przejechać się gdzieś za miasto i zobaczyć kawałek świata? naprawdę nie wszystko trzeba robić w towarzystwie telewizora, a zakup tradycyjnego roweru nie jest jakimś okrutnym wydatkiem, zobacz zresztą na serwis rower.com.pl, tamte ceny są jeszcze do negocjacji, więc w ogóle rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga280179
Ja kupiłam rower na allegro za 200zł, jeżdżę około 3 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina9999
Zainteresował mnie ten temat. Również mam zamiar kupić rowerek, szczególnie, że zbliża się zima i na dworze raczej nie pojeżdżę. Ile średnio jeździłaś dziennie? I 14 kg bez żadnego innego sportu i diety? Trudno uwierzyć..Będę wdzięczna za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Da sie schudnąć na rowerze naprawdę sporo, ale bez diety - no nie powiedziałabym...zdrowa dieta to podstawa, jeśli się będziemy objadały to nic nie pomoże. A co do mięśni brzucha - dużo jeżdżę na rowerze i przyznaję, że nogi i pupę wyrabia pięknie, ale na brzuch jednak wpływa pośrednio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka4444
OK, to powiedz co jesz, czy jaka dietę stosujesz no i ile jeździsz, dziękuje za wypowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aguśka4444
dziewczyny a może po prostu nie jeść i spadnie waga ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest sens kupić rowerek, jazda na rowerze jest treningiem aerobowym a to trening spalający tkankę tłuszczową, chodząc na siłownie i chcąc schudnąć też należy np jeździć na rowerku bądź na innym sprzęcie umożliwiającym trening aerobowy. tylko należy pamiętać o: Trzy główne zasady treningu aerobowego: 1)Minimalny czas treningu to 50 minut. 2)Trening cały czas w tym samym tempie. 3)Tętno powinno być na poziomie 60-65% tętna maksymalnego. No i rzecz jasna odpowiednie odżywianie się, masz pytania? zajrzyj na moją stronę tam uzyskasz odpowiednią wiedzę aby schudnąć. Pozdrawiam Ewelina Jakubiak ewelinajakubiak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że jest sens kupić rowerek. Trening na nim wcale nie jest nudny, to tylko kwestia odpowiedniego podejścia do ćwiczeń. Można ćwiczyć w stałym tempie, ale ja preferuję jego zmiany, bo wtedy jest ciekawiej i człowiek się bardziej napoci. Czyli raz jadę wolno na dużym obciążeniu, a potem szybko na małym. Naprawdę daje w kość, ale warto się poświęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×