Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nałęczowianka_with_sugar

siłownia tylko dla kobiet

Polecane posty

Hej też szukam siłowni tylko dla kobiet w Krakowie, nie wiem czy coś takiego jest, ale ostatnio zobaczyłam jakiś materiał w telewizji o siłowni tylko dla kobiet, dowiedziałam sie z tego reportażu że jest tam instruktorka która pomaga we wszystkim i w ogóle podobno bardzo fajnie tam jest, niestety nie spostrzegłam gdzie to jest tzn nie znalazłam adresu bo za późno włączyłam i teraz poszukuje tej siłowni, usłyszałam że jest właśnie gdzie w okolicach nowej huty, z chęcią bym poszła do takiej bo z facetami nie lubię ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej też szukam siłowni tylko dla kobiet w Krakowie, nie wiem czy coś takiego jest, ale ostatnio zobaczyłam jakiś materiał w telewizji o siłowni tylko dla kobiet, dowiedziałam sie z tego reportażu że jest tam instruktorka która pomaga we wszystkim i w ogóle podobno bardzo fajnie tam jest, niestety nie spostrzegłam gdzie to jest tzn nie znalazłam adresu bo za późno włączyłam i teraz poszukuje tej siłowni, usłyszałam że jest właśnie gdzie w okolicach nowej huty, z chęcią bym poszła do takiej bo z facetami nie lubię ćwiczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ola
oo tez jestem taką siłownią zainteresowana ! i tez jestem z Krakowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie...ale nie mam pojęcia gdzie ona jest...może trzeba się będzie jakoś popytać...w necie szukałam ale nic nie znalazłam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilaaaaa
Witam !!! Hej Dziewczyny ? Nie słyszałyście czasami gdzie w Krakowie znajduje się jakieś studio z najnowszą kosmiczną platformą wibracyjną - soniczną ? Ponoć jest to największy HIT !!! I nazywa się STANDINGMATE. Kuzynka z Warszawy nie może się nachwalić co ta maszyna potrafi , wyniki są już ponoć po paru razach . Ponoć jest to pierwsza maszyna w świecie która bije na łeb wszystkie platformy wibracyjne . Dajcie znać jak byście coś wiedziały ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powstaje coraz więcej siłowni dla pań gdzie panowie nie maja wstepu. Ceny karnetów sa nieco wyższe niz w siłowniach koedukacyjnych ale atmowfera jest tam swobodniejsza a poza tym można przyoszczędzić na stroju: http://www.nakedtrainingonline.com/images/jen_lg001.jpg http://www.nakedtrainingonline.com/images/updates67_alison2/alison_lg006.jpg http://www.nakedtrainingonline.com/images/abbigale_lg007.jpg http://www.nakedtrainingonline.com/images/skyler_lg003.jpg Mogą z nich korzystać pod fachową opieka panie oczekujące potomstwa - sa dla nich specjalne zestawy ćiwczeń: http://www.nakedtrainingonline.com/images/maria_lg004.jpg Na ogół po świczeniach można tam też skorzystać z masażu i sauny: http://www.nakedtrainingonline.com/images/nadine_lg003.jpg http://www.glass-dildo-sextoys.com/babes/les3/014.jpg Niestety nie znam zadnego adresu w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swietna siłownia:P jednak nie wiem czy odwarzyła bym się tak totalnie toples paradować hehe troche to krępujące:P ale licze na to że wkońcu trafi tu jakiś człowiec z radosną informacją że w krakowie jest siłownia dla kobiet:) słyszałam o niej...tyle że jak juz mówiłam cholercia nie wiem gdzie...a co do tego wibro cos tam co to jest jeśli można wiedziec?? i w czym pomaga?? brzmi nieźle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez----> Te ćwiczące panie nie są s stroju TOPLESS - przypatrz się dobrze! One są topless+ bottomless! :D Myślę, że gdybyś się zdecydowała do nich przyloączyć skrępowanie szybko by Ci przeszło - w końcu tam byłyby same kobiety. No może z wyjątkiem instruktora którym mógłbym byc np. ja ;) Mam uprawnienia instruktora w jednej z dyscyplin sportu wymagającej dużej wszechstronności więc z fitnessem też bym sobie poradził. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznaję, że mam niedużą wadę wzroku i w chwili obecnej nie mogę znaleźć okularów, ale to coś, co stoi za panią z pierwszego zdjęcia wygląda mi na faceta :o :D zatem Bywalec - spadówa :P ściemniasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta---> No właśnie to jest instruktor - jedyny facet, który moze tam przebywać. Panie nie krepuja sięjego obecności bo jest zawodowcem. przeciwnie bardzo cenią sobie jego uwagi nawet te krytyczne, których nie przyjęłyby od instruktorki. To tak jak z ginekologiem - większość kobiet woli w tym fachu faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, że jeśli chodzi o siłownię dla kobiet to babkom raczej chodzi o taką "bez facetów" :P swoją drogą - przepraszam jeśli kogoś urazażam - ale to idiotyzm. poza tym, te panie tam tylko ciężarki podnoszą czy na bieżni etc też cwiczą? powodzenia tak sobie biegać bez stanika - ktoś powie, że nic nie krępuje ruchów etc, spoko. w przyszłości najwyżej się podniesie, potnie we wszystkie możliwe sposoby i dalej będzie można rozciągać skórę do granic możliwości.. ta "siłownia" istnieje naprawdę..? sorry za off top :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że istnieje! Przecież te fotki tonie fotomontaż! :P Tylko nie wiem gdzie :( Od razu zatrudniłbym sie tam jako instruktor nawet za psie pieniadze ;) A jakbym mial duzo kasy zeby zainwestować w sprzęt sam bym taką założyl. Sukces murowany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że istnieje! Przecież te fotki tonie fotomontaż! :P Tylko nie wiem gdzie :( Od razu zatrudniłbym sie tam jako instruktor nawet za psie pieniadze ;) A jakbym mial duzo kasy zeby zainwestować w sprzęt sam bym taką założyl. Sukces murowany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że istnieje! Przecież te fotki tonie fotomontaż! :P Tylko nie wiem gdzie :( Od razu zatrudniłbym sie tam jako instruktor nawet za psie pieniadze ;) A jakbym mial duzo kasy zeby zainwestować w sprzęt sam bym taką założyl. Sukces murowany! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapraszamy Was do klubu fitness, który jest przeznaczony dla kobiet i ich rodzin - w tym \"bezpieczna siłownia\" Nowy klub w Krakowie mieści się w dawnym Kinie Wolność ul. Królewska 1 - 700 m2 - 2 sale fitness, siłownia, ścianka wspinaczkowa, vacu power, vibra, drenaż limfatyczny, sauna infrared, solarium - szczegóły na www.fitbystep.pl Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe, jednak bez ubrania strasznie źle się cwiczy...ja dziękuje za taką siłownię... Bywalec---> no tak jeśli jestes facetem to ja się wcale nie dziwię że z chęcią byś sie tam najął, tyle nagich kibiet jednego dznia nie widzi się codziennie...chyba że sie pracuje na tej siłowni. Fitbystep---> nie wiem gdzie to jest, będe musiała poszukać na mapie, a powiesz cos wiecej o tej siłowni?? ile kosztują karnety i czy są tam dobrzy instruktoży którzy pomogą?? przyznam że chciała bym trosze zrzucić i wymodelować sylwetke:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z resztą właśnie obczaiłam ta stronę...strasznie drogo...nie na moją kieszeń, te karnety też jakieś dziwne są...to raczej dla kogoś kto nie ma co robić z pieniędzmi...wygląda całkiem sympatycznie...lecz wole szukać dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez------>No coś Ty!!!! :P Wcale nie kieruje mną chęć oglądania nagich kobiet tylko troska o ich kondycję fizyczną i relax psychiczny!! ;) Jestem profesjonalnym instruktorem! A nago ćwiczy się bardzo dobrze! Zważ że podczas starożytnych igrzysk olimpijskich wszyscy zawodnicy wyastepowali nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to ja akurat wiem...ale nie powiedziała bym by było to miłe...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest ładna pogoda więc polecam również bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×