Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fragleska

Suplementacja u kobiet

Polecane posty

Pytanie zadaję zupełnie na serio: czy kobiety też mogą korzystać z takich suplementów jak mężczyźni? Z tych samych? Albo czy są jakieś specjalne dla nich dedykowane? Nie wiem, pytam bo nie mam pojęcia. I ogólnie to jak wygląda kwestia suplementacji? Chciałabym w końcu ruszyć tyłek na siłownię, cokolwiek z sobą zrobić. I efekty jeszcze przed latem zrobić. Proszę Was dziewczyny, którakolwiek zna temat niech pomoże, dla mnie to trochę czarna magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jeśli chodzi o odżywki typu białko, aminokwasy itp to śmiało możesz korzystać z nich jednak najlepiej mieć dobrą diete. Bo suplementy tak naprawdę są uzupełnieniem diety. Osobiście nie brac żadnych suplementów w stylu boostery testosteronu. Reszta ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to idealne tabletki jeżeli chodzi o odchudzanie.Działają od samego początku stosowania .Już w pierwszym tygodniu zażywania schudłam prawie 2kg.Dla mnie nie ma nic lepszego i bardziej skutecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego miesiąca! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko naturalne jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawdę nie wyobrażam sobie odchudzania bez tabletek Slimunox.Tyle ile dały mi te tabletki i tyle ile na nich schudłam nie ma porównania do zwykłych diet które rzadko przynoszą skuteczne efekty.A dzięki tym tabletką mi sie udało co uważam za sukces i to spory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy sposób jest dobry.Ale w moim przypadku tabletki Slimunox przyczyniły sie do trwałej zmiany nawyków żywieniowych.Schudłam a po za tym nauczyłam się jeść tak aby w przyszłości nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już skończyłam się odchudzać z Foreverslim udało mi się schudnąć.Ze zdrowiem nic złego się nie działo i nie dzieje a efekt jo-jo się nie pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle ile osób tyle sposobów na odchudzanie.Jedni chcą się odchudzać na samej diecie inny używają do tego tabletek na odchudzanie.Ja należę do tej drugiej grupy.Bo schudłam dzięki tabletką Foreverslim.I nie żałuję ani jednej wydanej złotówki na te tabletki.Było warto bo bycie atrakcyjną kobietą jest bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałąm te tabletki przez 3 miesiace. W tym czasie moja waga spadłą o 14 kilo. Ja z efektu jaki dało zastosowanie Slimunox jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Specjalista do spraw suplementacji Spoglądasz z niechęcią w lustro? Chcesz pozbyć się kompleksów, lub być królem/królową plaży przyszłego lata i nie tylko? Znam świetną osobę, która sprawi, że twoja sylwetka odmieni się na lepsze. Igor Mieńkowski-trener dzięki któremu dziewczyny na ulicy oglądają się za mną, a nie ja za nimi, tak jak to było wcześniej, gdy go jeszcze nie znałem. Wejdź teraz na www.igortreneronline.pl i ciesz się odpowiednim pakietem, ułożonym indywidualnie dla ciebie. Przykładowe opinie:"Najbardziej skuteczny trener. Dzięki PAKIETOWI DZIK każdy mężczyzna może wreszcie wyglądać jak prawdziwy, męski facet."- STREFA MOCY HERKULES - FITNESS SIŁOWNIA SPA "PAKIET DZIK to najlepsze rozwiązanie dla faceta w każdym wieku."- MUSLCEPOWER- TWÓJ SKLEP Z ODŻYWKAMI www.igortreneronline.pl Wejdź! Dla nowych użytkowników konkurs! Zakup dowolny pakiet i zdobądź szansę na wygranie 10 000 zł. Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz już dziś! Jeśli masz jakieś pytania, możesz liczyć na moją pomoc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też odchudząłam się z Foreverslim mi też się udało, w każdym razie za takowy sukces uważam fakt, że waga spadła mi o 10 kg, co wcześniej było dla mnie niewykonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupując tabletki Foreverslim nie zawiodłam się po raz pierwszy na obietnicach jakie daje producent.Nie wiele trzeba było aby zaczęła chudnąc i dobre tempo utrzymałam aż do samego końca.Mój wynik to 12 kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Zoska 23
Ja zdecydowałam sie na zastosowanie Slimunox i jak sie okazalo było to super rozwiązanie, bo nadwagi pozbylam sie w 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie schudnąć i zastanawiacie się nad wyborem suplementów diety to polecam wam udać się do www.elitesportfood.pl Są to świetnie wyposażone sklepy z odżywkami i suplementami diety, w których zawsze spotykam się z profesjonalną obsługą. Tam doradzą wam jakie suplementy wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: https://lepszytrener.pl/fitness I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u większości osób wypowiadających się na tym forum Foreverslim u mnie też zadziałał.Według mnie dobrze skomponowany skład tych tabletek przynosi efekty w bardzo krótkim czasie nie powodując skutków ubocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biegająca30
A ja jestem zdania, że lepiej np. używać takich odżywek jak ten izo tonic - https://tanie-odzywki.pl/weglowodany/3197-real-pharm-iso-go-600g.html niż kupować jakieś inne sklepowe napoje. Osoby, które dbają o zdrowy tryb życia doskonale znają się na suplementach i odżywkach i doskonale wiedzą jakie składy są najbezpieczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje doświadczenie z Foreverslimem uważam za bardzo udane.Cała kuracja skończyła się 13 kg spadkiem wagi co dla mnie jest bardzo dużym sukcesem.Jeżeli chcecie się odchudzać to nie ma na co czekać.Regularne branie tabletek i odpowiednia dieta i pełen sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie Foreverslim działał praktycznie od samego początku .Z jego pomocą schudłam bardzo dużo. Czułam się bardzo dobrze nawet miałam więcej energii.W mojej ocenie jeden z lepszych specyfików dostępnych bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga Prymosz
Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią lub już ćwiczysz regularnie, ale dopiero teraz chciałabyś zacząć brać suplementy, to mam odpowiednią osobę, która mi pomogła w doborze odpowiednich suplementów, które nie niszczą organizmu, ale go wspomagają w budowaniu masy mięsniowej lub szczupłej sylwetki. Jest to certyfikowany trener, a to jego strona: https://www.igortreneronline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w mojej diecie to tylko przyjmuję tabletki Intesta. Nie mam żadnych jakiś niedoborów witamin czy minerałów. Jedynie co to pojawiały się czasami wzdęcia, ale po niej wszystko szybko wróciło do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim i jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu pozbyłam się całej nadwagi, jestem lżejsza o 14 kg,ale czuję się lżejsza o 50 kg i młodsza o 20lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie ludzi za idiotow? S********j z reklamą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopiero na Foreverslim byłam faktycznie w stanie zmienić trwale dietę. Podziwiam wszystkich, którzy potrafią rezygnować ze słodyczy i tego co lubią. Ja nie umiałam. Ale straciłam kilkanaście kilogramów i zmieniłam wszystkie przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta007
Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o suplement skierowany dla osób ćwiczących , to szczerze polecam Fiord Fit. Opakowanie wystarcza na dwa miesiące suplementacji. Przez unikalny skład (kelp, kapsaicyna, chrom, jod) na maksa poprawia metabolizm i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. I co najważniejsze, żadnych sztucznych składników, ulepszaczy, czy konserwantów. Zamawiam ze stronki biomed-pharma.pl ale widziałam też w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarrLenkaa
Kreatynę, białko, spalacze tłuszczu mogą. No i wiele kobiet zażywa, w tym ja :) Nie powiem Ci dokładnie co powinnaś zrobić, bo w tym celu najlepiej byś się skontaktowała z jakimś trenerem, który dobierze suple i ćwiczenia specjalnie pod Ciebie, razem z dietą. Wtedy efekty będą super i kondycja zdrowotna też. Nie zabieraj się za to tak na oko. A jak będziesz potrzebowała suplementów to obczaj prohormones.pl, wszystko tam znajdziesz, miejsce sprawdzone przeze mnie już wielokrotnie. Polecam, bo nie trafisz na żadnego bubla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×