Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PatrykMela

Suplementy na odchudzanie

Polecane posty

Witam Znacie może jakieś suplementy na odchudzanie ? Ja próbowałem wielu i niestety nie osiągnąłem zamierzonego efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam odchudzanie z Foreverslimem i to z jakim efektem.14 kilo w dól bez głodówek i ciężkiego treningu.Odchudzanie było całkiem miłą sprawą.Nadal dbam o to co i ile jem ale nie stwarza mi to większego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo ograniczenie jedzenia nie każdemu służy, czasami trzeba zdecydować się na tabletki, które jednak wspomagają odchudzanie. Sama wiem po sobie, żeby nie IQAcai to nie schudłabym ani grama, chociaż na brak ruchu nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabi Tabi
Zdecydowanie mogę Ci polecić Thermo speed extreme - używałam go w tamtym roku przed latem i świetnie mi się sprawdził. Nakręca metabolizm i nawet przy niewielkim wysiłku daje efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowa, zbilansowana dieta + wysiłek fizyczny i żadnych suplementów Ci nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foreverslim to najlepszy suplement na jaki trafiłam.U mnie poradził sobie z trzynastoma kilogramami nadwagi i to w bardzo krótkim czasie wystarczyło mi niecałe trzy miesiące.Jakoś o efekcie jo-jo nie myślałam.Ważne że udało mi się schudnąc trwale teraz mija ponad rok od skończenia kuracji a waga się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wierzę ani trochę w cudowne suplementy. Często czytam artykuły na www.runners-world.pl i wiem ile wysiłku wymaga chudnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena V3
Ja akurat stosowałam Slimunox. 3 miesiace czasu i waga spadłą o 12 kilo... Pięknie? Owszem, nie narzekam, jestem zadowolona i to bardzo z wyniku jaki osiągnęłam. Ale aby nie było tak słodko... oprócz suplementu, który uważam, ma też duże znaczenie w odchudzaniu, były i systematyczne ćwiczenia i dieta... Od tego się nie ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka z
Ja odchudzam się z pomocą Bigup.Jestem na diecie,sporo ruchu, zbilansowana dieta.Efekt jest w postaci ujędrnionych i uniesionych posladków. Po tym czasie nauczyłam się jeść zdrowiej nie zrezygnowałam z ruchu więc efektu jo-jo też nie spodziewam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Baśka E
To może spróbuj Slimunox? Mi bardzo pomógł. W 3 miesiące straciłam 11 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa1
Trzeba się ruszać, jeść uważnie, tylko zdrowe rzeczy. To podstawa, jak komuś zależy na czasie to tak jak ja IQgreen i podwojenie zrzucanej masy. Ale jak ktoś ma na tyle uporu, żeby spędzić więcej czasu aktywnie, to droga wolna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrusia K
Moim zdaniem jednym z lepszych jakie dzisiaj można kupić jest Slimunox. Sama stosowałam przez 3 miesiaće i waga spadła o 15 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmasełko
te wasze tablety to ściema, bez ruchy nie będzie efektów, a tylko sobie zdrowie spapracie, ewka ma racje jeśli brać cokolwiek to tylko wspomagająco a nie zamiast, znam ten bigup, sama stosuje, ujędrnia rzeczywiście, pomaga spalać tkankę tłuszczowa i jest przede wszystkim całkowicie naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria anka
też biorę Bigup i naprawdę fajnie działa, po co marnować czas na smarowidła, fajnie ujędrnił i podniósł pośladki, a cellulit prawie już znikł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieranka
próbowałam różnych suplementów, niektóre nie działały nic a niektóre fajnie. Z tych ostatnich przeze mnie przyjmowanych polecam Bigup na ujędrnienie i podniesienie pośladków, fajnie modeluje ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćFelicja
Skończyłam kurację z Foreverslim mój wynik to 15 kg.Teraz muszę pracować nad tym aby nie pojawił się efekt jo-jo.Nie po to walczyłam tyle czasu aby to teraz zaprzepaścić.Nie zamierzam rezygnować z biegania bo oprócz tego że spalam kalorie to znakomicie mnie to odstresowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marzena K
U mnie rewelacyjny efekt dało zastosowanie IQacai. Jestem bardzo zadowolona, bo w 3 miesiące schudłam 14 kilogramów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalalicja
co to jest BigUp? nie znam tego, te inne rzeczy to maja skład taki, że po nich człowiek zaczyna świecić w ciemnościach, heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tymianek0101
z tym co piszesz o tych powyżej rzeczach i świeceniu po zażyciu to się zgodzę, a bigup znam i stosuje od miesiąca, jeszcze chyba za wcześnie pisać o efektach, ale w zamierzeniu mają pomagać ujędrnić pupę uda itepe, dodam, ze ma całkowicie naturalne składniki, kto chce może sprawdzić na stronie Instoya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieranka
jak już ktoś tu napisał, bigup to suplement z naturalnych ekstraktów. Jest to Polski produkt, odpowiednik amerykańskiego znanego suplementu, tylko dużo tańszy. Ja go biorę od kilku miesięcy, na początku byłam sceptyczna, ot suplement jak wszystkie, nie zaszkodzi ale i nie pomoże. Po kilku tygodniach zauważyłam że faktycznie mam ciało jędrniejsze i mniejszy cellulit, i w obwodach mniej po kilka centymetrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga88
i ja polecam poczytać o tym bigup, tego jeszcze nie było, bo suplementy na pushup piersi są, ale na pushup pośladków i ujędrnianie to nie widziałam. I najważniejsze że to naturalne ekstrakty, które nie szkodzą przy dłuższym przyjmowaniu, co jest ważne bo kuracja jest półroczna...efekty już są po kilku tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walencja99
to prawda, nigdy nie słyszałam o środkach na ujędrnienie pośladków, wydaje się mi, że to super sprawa, pod warunkiem, że są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieranka
skuteczność to już każdy na sobie musi sprawdzić, bo to ze ja jestem zadowolona i widzę mega efekty... można to odebrać jako reklamę. Proponuję wejść na stronkę Bigup firmy Instoya i poczytać, samemu ewentualnie podjąć decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzając się z pomocą Foreverslimu nie trzeba wprowadzać jakiś drastycznych zmian w swoim jadłospisie.U mnie wystarczyła rezygnacja ze słodyczy kolorowych napoi .Do tego jadłam pięć mniejszych posiłków zamiast dwóch ogromnych.Udało mi się schudnąć dzięki tym zmianą aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macierzanka55
ja znam ten bigup, to znaczy moja siostra akurat skądś go wzięła, i stosuje, po 2 miesiącach już się chwali efektami, ale cała kuracja trwa pół roku, żeby osiągnąć maksymalny rezultat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolcia
coraz częściej widzę na różnych forach dziewczyny piszą o tym bigup, chwalą sobie że używają zamiast tych wszystkich balsamów na cellulit i ujędrniających, wchodziłam na stronkę i niestety tani nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×