Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ulanaakluska

Suplementy odchudzanie help

Polecane posty

Gość Ulanaakluska

Hejka . Zmagam się z nadwaga przez rok przytyłam 15kg z fajnej figury powoli robi się ze mnie grubas . Przekroczyłam już próg wagi prawidłowej i aktualnie mam 3kg nadwagi . Od tygodnia stosuje dietę Bebio Chodakowskiej . Do tego od przyszłego tygodnia zaczynam ćwiczyć . I tu moje pytanie czy znacie jakies tabletki przyspieszające spalanie które powodują ze się bardziej pocimy wspomagają metabolizm i wiem ze nie ma cudownego środka tylko ćwiczenia i dieta wyciągną mnie z dołka ale moze znacie jakies tabletki bądź odżywki które wspomogą proces odchudzania ? Kompletnie nie znam się w tym temacie ;) czy ktoś z Was wie jak mogę wspomóc proces spalania . Słyszałam o tabletkach z kfd dzięki którym pocimy się bardziej , czy to prawda ? Kolega mi mówił zebym po cardio Piła białko to podobno również wpływa na proces spalania tłuszczów . Czy ktoś może mi doradzić co powinnam jeść po wysiłku fizycznym . Jakie tabletki stosować idąc na siłownie itp itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak slysze taki tępe dzidy to mi się odechciewa moja rada rusz dupę to wystarczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie schudnąć to powinniście połączyć suplementy diety z odpowiednimi ćwiczeniami. Polecam wam udać się do www.elitesportfood.pl Tam pomogą wam dobrać odpowiednie suplementy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzałam się z tabletkami Foreverslim.Zaczęłam już w marcu bo chciałam mieć pewnośc że do wakacjischudnę i to tyle ile zaplanowałam.A miałam do zrzucenia 13 kg.Najważniejsze żę się udało.Teraz najważniejszy problem jakie wybrać bikini bo teraz mam wybór ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na początku stosowania Foreverslim miałam spore wątpliwości co do tych tabletek.Ale z każdym kilogramem mniej moje wątpliwości się kończyły.Ostatecznie udało mi się zrzucić12 kg a zajęło mi to równe 12 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z siebie bardzo dumna dałam radę schudnąć.Wspomagałam się Foreverslimem ale od siebie też wiele dałam.Pilnowałam diety ćwiczyłam i dzięki mojej ciężkiej pracy udało się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jedyną zmianę jaka wprowadziła stosują Slimunox to zasada częściej a mniej.Dużo również dużo dało ruszenie się z fotela.Dzięki tym trzem elementom schudłam 14 kg a dla mnie to znakomity wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia B30
Ja miałam podobny problem. Moim zdaniem obecnie na samej diecie się nie ujedzie. Aby odchudzanie dało efekt potrzebny jest dobry suplement i systematyczny wysyłek. Ja zdecydowałam się na zastosowanie Slimunox i u mnie przyniosło to efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UszataMyszka
Mi pomogło zastosowanie Foreverslimu, nie mniej jeżeli myślisz, że sam supement wystarczy nie będzie potrzebna dieta, to się mylisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na samym początku nie byłam przekonana co do Foreverslimu bo miałam nie łatwe początki.Ale po zmianie nawyków żywieniowych i wprowadzeniu w pełni zasad kuracji w końcu mi się udało.I schudłam z czego bardzo się cieszę zresztą do dnia dzisiejszego wagę utrzymuje w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o Slimunox to tym tabletką mogę wystawić jak najlepsza opinie.Dla mnie nie ma nic lepszego na odchudzanie niż te tabletki.A jeśli mowa o wyniku to mi udało się schudnąć 15 kg .Również ważna jest informacja o tym żę po skończonej kuracji z Slimunox nie występuje efekt jo-jo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobne efekty miałam z tabletkami Foeverslim z tym że schudłam 6kg w 2 miesiące. Do tego odczuwałam hamowanie łaknienia, przyśpieszaną przemiane materii. Dieta która stosowałam nie była jakaś zaplanowana. Po prostu mniej jadłam ale to za sprawą hamowania łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jak na mnie zadziałał Slimunox to jest po prosu rewelacja .Wcześniej żadne koktajle herbatki ani inne cuda nie przynosiły efektu a tu pierwszy tydzień i kilo mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaaa...Foreverslim , Slimunox skutecznie odchudza portfele a nie sylwetkę . Gdyby te suplementy działały to nie byłoby grubych osób na ulicach. Powiem wam że ŻADNE suplementy nie odchudzają , osobiście przetestowałam wiele łącznie z aptecznymi na receptę i guzik . Schudłam dzięki diecie Montignac i co najważniejsze uczuciu SZCZĘŚCIA które pojawiło się w moim życiu . Lecz kiedy znów po kilku latach dopadły mnie kłopoty waga wróciła z ogromną nawiązką . Wniosek z tego taki iż by schudnąć trzeba poczuć się szczęśliwą !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KarmelowaDama
Jeżeli chodzi o środki oparte o naturalne składniki, legalne i skuteczne, to chyba nie ma lepszego jak Slimunox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda pora jest dobra aby się odchudzać nie ma znaczenia czy to wiosna czy lato.A dzięki Foreverslimowi odchudzanie wcale nie jest takie trudne.Na pewno jest znacznie łatwiej niż na samej diecie.Ważne jest również to że po skończonej kuracji nie ma efektu jo-jo czyli odchudzanie jest trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w momencie gdy uświadomiłam sobie że pora się za siebie wziąć sięgnęłam po Slimuox i od razu poczułam różnicę. Bardzo szybko powróciłam do normalnej wagi i przestałam mieć problemy z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam nie proporcjonalna nadwagę. Kwestia genów i budowy ciała. Schudłam bez problemu mimo to z suplementem diety Foreverslim. Stosowałam go 3 miesiące i przez ten okres schudłam c 13kg. Da się jeżeli się tylko chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slimunox to najlepszy suplement na jaki trafiłam.U mnie poradził sobie z trzynastoma kilogramami nadwagi i to w bardzo krótkim czasie wystarczyło mi niecałe trzy miesiące.Jakoś o efekcie jo-jo nie myślałam.Ważne że udało mi się schudnąc trwale teraz mija ponad rok od skończenia kuracji a waga się nie zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biorę Foreverslim ,wiem że nie ma tabletek odchudzających.Te tabletki wspomagają odchudzanie ja na nich nie czuję się głodna ani też nie ciągnie mnie do słodyczy.Jest mi łatwiej utrzymać dietę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam sobie kurację zioła tybetańskie i dzisiaj czekam na dostawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj spalacz tłuszczu od Trec Nutrition Clenburexin. Działa (na mnie) wysmienicie, delikatnie pobudza na trenigu, zmniejsza mi apetyt i powoduje uczucie takiej jaby lekkiej gorączki. Kupuje tutaj www.strefaciala.pl/pl/60-trec-clenburexin-180kaps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatae

Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością figurena. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatae

Innym wartym uwagi suplementem na odchudzanie jest z pewnością figurena. Sama nie stosowałam, wiem jak działa bo stosowała koleżanka która od dawna miała problem z nadwagą. Ile schudła mi nie powiedziała ale widzę po niej że na prawdę sporo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

Ja mogę z własnego doświadczenia polecić fajny i profesjonalny preparat na redukcję tkanki tłuszczowej i budowę masy mięśniowe Reducer Thermo Extreme. Stosowałam przez 3 miesiące co kilka dni wybierając się na bieg i schudłam 8 kg. Zostawię link, gdyby ktoś był zainteresowany sprawdzeniem - https://bit.ly/2prqdu5 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata Rydz

W moim przypadku idealnie spisał się podczas odchudzania Slimunox. Po  3 miesiacach stosowania miałam na wadze mniej o 11 kilogramów. Jak dla mnie to rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszka

ja akurat podczas odchudzania stosowałam Foreverslim, który poleciła mi kuzynka i jestem bardzo zadowolona. 3 miesiące i nie mam ani grama nadweagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×