Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozeeeeeeeciegfdsgfd

SZCZUPŁE NOGI - CWICZENIA W DOMU. JAKIE? PROSZE O POMOC

Polecane posty

Gość pomozeeeeeeeciegfdsgfd

JAKIE CWICZENIA MAM WYKONYWAC W DOMU ZEBY MIEC SZCZUPŁE UDA PRZEDEWSZYSTKIM? powiecie pewnie zebym sobie znalazła na necie.. mam kilka zestawów ale niewiem które mam wykonywac! Tak zeby uda były szczupłe, mam 53(!!) w udach przy 156! Chciałabym miec tak 47 :< pomózcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozeeeeeeeciegfdsgfd
hellp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz jakie masz zestawy, to ocenimy mniej więcej czy przydadzą się do spalania. przede wszystkim musisz się skupić na ćwiczeniach aerobowych typu bieganie, pływanie, jakies orbitreki etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobacz te ćwiczenia ze str Wdzięk - każde z nich zaczyna się od tekstu typu "coś tam kształtuje mięśnie...X".. wg mnie te ćwiczenia byłyby całkiem spoko dla kogoś, kto chciałby sobie podnieść pośladki, wymodelować trochę nogi, zlikwidować lekko galaretkę na udach ale żeby one się przyczyniały do spalania tk tłuszczowej to wątpię.. ten drugi link.. no cóż, dla mnie ćwiczenia są dość podobne do tych z Wdzięku. nie zaszkodzi jeśłi będziesz je robić rzecz jasna, na pewno wpłynie pozytywnie na ogólny wygląd nóg, ale czy przyczynią się do spalenia tk tłuszczowej to trudno powiedzieć. skoncentruj się zdecydowanie na ćwiczeniach aerobowych jeśli chcesz schudnąć (z tym, ze nie schudniesz tylko w udach, chudnie się regularnie wszędzie) - aerobiki jakieś poćwicz (moim zdaniem bardzo dobre do spalania są aerobiki z serii "Body Attack" czy z serii "Turbo Jam")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloniutka
ja wlasnie korzystalam z tej stronki z wdzieku i cwiczylam co 2 dzien rano przed sniadaniem przez 2 miesiace. Nie stosowalam zadnej diety i w udach ubylo mi po 6 cm,lydkach 3cm i w biodrach 14cm!!! Wiec mysle,ze sa bardzo dobre powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozeeeeeeeciegfdsgfd
o mój boże! naprawde?! Mimo wwszystko takiego kopa chciałam! Dzieki wielkie! Zaczynam cwiczzycc! te z wdzieku i modelingu! zyczcie powodzenia! o matko tego własnie chciałam zeby byly jakies efekty! Teraz juz napewno sie za to zabiore! Dzieki wielkie, normalnie niewiem jak ci dziekowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"cwiczylam co 2 dzien rano przed sniadaniem" najprawdopodobniej spaliłaś sobie mięśnie, nie tłuszcz. jeśli Wam chodzi o spalenie czegokolwiek, byle utracić cm, to każda dieta i wyczerpujące ćwiczenia pomogą pamiętajcie, że spalanie tk tłuszczowej zaczyna się po ok 20 minutach treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloniutka
Wlasnie,to pdstawa,aby cwiczyc rano przed sniadaniem i nie spalilam miesni,a tluszcz! Nawet cellulit jest niewidoczny:)a te cwiczenia w ostatnim czwartym tygodniu zajmuja 50 minut:) doskonale wiem,ze dopiero po 20 minut zaczynamy spalanie! Gwarantuje,ze jezeli sie wykonuje to cwiczenia dobrze i sumiennie to centymetry leca:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadniczo w ogóle nie powinno się cwiczyć na czczo. ale wiem, że w dążeniu do spalenia jak najwięcej cm nie przekonam nikogo, że to niezdrowe i mija się faktycznie z celem, więc nawet nie próbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloniutka
Jezeli organizm jest zdrowy to nie ma zadnego powodu,aby nie cwiczyc rano,a poza tym po porannej gimnastyce dotleniamy organizm na caly dzien:) Wazna rozgrzewka przed,czyli rozciaganie zaspalych jeszcze miesni:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie twierdzę, ze niezdrowe jest ćwiczenia rano, tylko na czczo. wiem, że są opinie które mówią odwrotnie, że to nie szkodzi, ale ja uważam, ze cokolwiek należy zjeść przed ćwiczeniami (lekkiego) niż ćwiczyć na pusty żołądek i spalać mięśnie - 30 min po lekkim treningu można zacząć ćwiczyć aby spalać tk tłuszczową. po nocy organim ma mało \"paliwa\" do ćwiczenia, więc jasne, że będzie sięgał do rezerw, ale najpierw do białka z mięśni, a potem dopiero do tłuszczu. zatem ćwiczenia na czczo jest nieefektywne - nie w płytkim sensie wizualnym, ale głębszym, zdrowotnym. pozdrawiam i niemniej jednak radzę ograniczyć niszczenie mieśni na rzecz mniejszego rozmiaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloniutka
juz taka mlodziutka nie jestem i znam sie troche w temacie:) Kiedys trenowalam akrobatyke przez 8 lat,wiec nie niszcze sobie miesni,a spalam tluszczyk powoli i sumiennie,a po tluszczyku ,ktory systematycznie spalam,widac juz zarys dawnej sylwetki,czyli delikatnych miesni :) Wiec jak najbardziej polecam rano cwiczenia i bez jedzenia,ewentualnie jak ktos nie daje rady to lekkie sniadanie,po ktorym nalezy pol godzinki odczekac,zanim rozpocznie sie cwiczenia,ale efekt nie ten sam na 100%.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale lepiej nie doradzaj innym, którzy kilku lat treningu nie mają za sobą, żeby się brali za takie techniki spalania, bo sobie krzywdę zrobią większą niż to warte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowoloniutka
Wlasnie dlatego doradzam:) bo to sa odpowiednie cweiczenia dla osob,ktore dopiero zabieraja sie za cwiczenia!!! Jedne z latwiejszych i do tego efekty! Czego wiecej chciec:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi mi przecież o ćwiczenia, tylko o ćwiczenie na czczo. do tego trzeba trochę poczytać chociaż, ale niebardzo głupawą kafeterię. szczególnie że piszesz ze schudłaś dzięki TYM ćwiczeniom bez diety itd. i pewnie tylko w dolnych partiach ciała, od pasa w górę bez zmian.. eee... dobra, miałam nie przekonywać na siłę, to nie przekonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×