Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szkoła tanca w Opolu

Polecane posty

Gość gość

Czy znacie jakieś godne polecenia szkoły tańca w Opolu, gdzie można by zapisać dziecko? Słyszal ktoś jakies opinie o royal dance center, lub wasze dziecko tam chodzi? Chciałabym poznać wasze opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o Opole, to bardzo fajna jest szkoła royal dance center. Moj syn chodzi tam na zajęcia i jestesmy bardzo zadowoleni. ładnie tańczy, dużo się tam juz nauczył i lubi tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się. W Opolu najlepsza jest szkoła royal dance center. Ja zapisałam tam dwójkę swoich dzieci i naprawdę pięknie tańczą! jeżdża nawet na konkursy taneczne wraz ze szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryśka1961
Ja z mężem zrobiliśmy sobie prezent na dwudziestą rocznicę ślubu zapisaliśmy się na zajęcia z nauki tanga i też wybraliśmy tą szkołę Royal Dance. Słyszałam od znajomej, że zajęcia nie tylko dla młodych. Stresowałam się na początku ale teraz śmiało mogę powiedzieć, że jest fantastycznie. Śmigamy z mężem że hej! Kryśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodziłam tam na zajęcia i bardzo miło wspominam te czasy <3 poznałam dużo wspaniałych osób. Nauczycieli miałam najlepszych na świecie! Teraz wyjechałam na studia, ale to czego mnie nauczyli nie przepadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Royal Dance Center - zdecydowanie tak. Chodzę tam na dance pole, wcześniej uczyłam się sexy dance i uważam, że to najlepszy wybór szkoły tańca w Opolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cecylia8932
ja tak jak pozostali mogę powiedzieć, że Royal dance Center to dobra szkoła tańca, mają oni zajęcia dla osób w każdym wieku także warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowita2
Chodzę do Royal Dance Center na Jazz już od ponad pół roku. Wcześniej byłam w innej szkole tańca, ale nie widziałam postępów, jakbym zatrzymała się w miejscu .. Teraz jest inaczej, robię fajne inne figury, ruchy itp. Godna polecenia placówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarcia12
Zdecydowanie Royal Dance Center - mają super obszerną ofertę stylów tańca, profesjonalni instruktorzy! Dawniej chodziłam tam na jazz, teraz pole dance :D. Bardzo na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×