Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a co zrobic z.......

Tabetki odchudzające ALE takie które znajda tylko tłusz a nie odchudza...

Polecane posty

Gość a co zrobic z.......

istnieja wogole takowe? ... chodzi mi tabletki odchudzajace/ suplementy cokolwiek, byle by byly to tableki które nie zrobia ze mnie chudzielca okrutnego a znajda moj tluszcz podczas treningu i nim sie zajma!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic z.......
:) tzn wlasnie chodzi o to ze ogolnie nie narzekam na moje cialko, TYLKO moj brzuch mnie dobija! .. moze i nie jest tragiczny ale musze go wyzeźbic:) ... cwicze itd. ale wiem ze moglabym moj wymarzony efekt poprostu szybciej osiagnac!:) ... totez pytam bralam TSE ale wogole mi nie podchodzi oprocz tego ze czuej cale sniadanie w gardle jest mi po nim baaardzo nie dobrze a glowa chce mi peknac:( ... a stosowalam go tak na wskazówkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonowy koszmar
To po diabła tyle jesz, że w gardle stoi...a potem szukasz tabsów jedz mnie, rusz dupsko, pij wodę! zdrowsza będziesz na brzuch są skuteczne spacery i szybki marsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie dziecko
z brzucha najtrudniej zrzucić, trzeba ćwiczyć aeroby i racjonalnie się odżywiać a tłuszcz ma to do siebie że odkąłda się każdemu inaczej: "gruszkom" w udkach i biodrach a "jabłkom" właśnie na brzuchu więcej biegaj, spaceruj to spalisz tłuszczyk, żadne tabletki tego za Ciebie nei zrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic z.......
no dobra nie umiecie chyba czytac!:) w gardle to mi nie staje 'żarcie' z przejedzenia jak to okresliła osoba powyzej tylko po zazyciu TSE :) a to roznica! nie jem wiel! i ruszam sie, czego tez poewnie nie zauwazyliscie w poscie:) -biegam -plywam -hula hop dla rozluźnienia -codziennie 8ABS czaem 2x dziennie - starma sie malo jescdzis, np. od rana jestem o jendek kromce i tak mi peweni zejdzie do wieczora moze jakis maly niskokaroloczny obiad i duzo pije:) ale chce przyspieszyc redukcje tkanki tłuszczowej z brzucha daltego ytam.. moze Wy cos wiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sprawdzonych i zdrowych wspomagaczy odchudzania warto chyba zarekomendować l-karnitynę, która przyspiesza metabolizm i spalanie tłuszczu, ale nie działa jak niezdrowe wspomagacze diety - czyli będziesz dalej musiała ćwiczyć i stosować racjonalną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość by spalać tłuszcz
trzeba jeść regularnie, do 5 posiłów dziennie, gdzy jesz nieregularnie w dużych odstępach czasowych to organizm zamiast spalać tłuszcz to go magazynuje i spowalnia metabolizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co zrobic z ........
problem w tym, ze własnie trzymam sie diety, byłam nawet u specjalicty i dzieki P. dietetyk utzrymuje moja wage:) ALE ten nieszczesny brzuch:) ona nie chce mi dac juz nizszej kalorycznie diety poniewaz jestm juz w 'idealnej' wadze jesli chodzi o moj wiek,wzrost itd. a chce sie pozbyc tych nieszczesnych oponek!:( ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy w takim wyapdku pomogą Ci tabletki... one przecież też nie gwarantują spalenia miejscowego, nie zwiążą chyba też w ten sposób tłuszczu (rozumiem o co ci chodzi, ale nie wiem, czy takie dostępne dla "średniozaawansowanych" ze tak powiem, pomogą..) mój facet ma podobny problem z brzuchem - łykał jakąś l-karnitynę wspominaną (łączoną z zieloną herbatą), ćwiczył na orbitreku kilka razy w tyg po godzinie owijając brzuch folią (efekt sauny) i smarująć jakimś antycellulitowym mazidłem - widać było efekty. zaprzestał z różnych powodów, ale wraca do tego rodzaju walki z brzuchem, bo lato tuż tuż heh :) moze sprobuj takiego ataku z róznych stron na brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "a co zrobić z..." 1) jestem przeciwniczką wszelkiego typu tabletek - istnieją mądrzejsze i zdrowsze sposoby na uzyskanie upragnionej sylwetki 2) nie istnieje coś takiego "jak przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej na brzuchu" - jeżeli chudniesz, chudnie całe twoje ciało, a nie np. łydka prawej nogi. 3) piszesz: "staram się mało jeść... jestem na jednej kromce cały dzień" - Moja Droga, niedostarczanie wystarczających składników pokarmowych dla organizmu (czytaj: głodzenie się, spożywanie małej ilości jedzenia) powoduje otłuszczenie organizmu. Kiedy głodzisz organizm, uruchamia on funkcje obronne, które zamiast trawić dostarczane mu niewielkie ilości pokarmów, odkłada je w postaci tkanki tłuszczowej (m.in. dlatego, że potrzebuje on energii do funkcjonowania). Nie bądź zaskoczona jeżeli kondycja twoich włosów, paznokci, skóry ulegnie pogorszeniu. Dotyczy to również sfery psychicznej. 4) ćwicz mięśnie brzucha (w szczególności dolne partie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×