Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klaudiak

tamilee webb

Polecane posty

Gość klaudiak

Mam pytanko do ćwiczących z płytką Tmilee Webb - Ja chcę mieć taki brzuch, nie wiem czy ćwiczę prawidłowo bo zamiast brzucha to bolą mnie plecy. Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasadnicze pytanie - GDZIE cię te plecy bolą? możesz źle coś wykonywać, a mozesz mieć zakwasy po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Chcę dojść do jakiegoś wyglądu na lato i mieć lepszą kondycję dlatego ćwiczę codziennie na leg magic + płytka a ostatnio kupiłam sobie właśnie płytki Tamilee Webb - brzuch, pośladki i ramiona. I tak sobie ćwiczę na przemian raz tą płytkę a raz inną. Widzę Samantha, że udzielasz się tu na różnych topikach i masz sporą wiedzę o ćwiczeniach. Co byś mi poleciła jeśli chodzi o brzuch, uda i pośladki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Mam jeszcze jedno pytanko do Samanty - na co powinnam zwrócić największą uwagę przy ćwiczeniach brzucha Tamilee Webb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Aha a plecy bolą mnie mniej więcej pod łopatkami, ciut powyżej zapięcia od biustonosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ćwiczysz ręce to możesz mieć zakwasy w pleckach - przecież one też mocno pracują wtedy :) jeśłi chodzi o pośladki, brzuch, uda - jak dla mnie na razie nie ma lepszych ćwiczeń od tych Tamille :) ja je sobie bardzo chwalę, są dość wymagające, mimo że krótkie :) leg magic na pewno też jest ok - ujędnisz sie, kondycję pewnie poprawisz trochę :) jeszcze z takich trochę siłowych na wyrzeźbienie mieśni fajne są cwiczenia cindy crawford - kształtuj swoje ciało i (lepszy, ale trudniejszy) - nowe wyzwanie - ale są już dłuższe, 40min do godz. mi też o kondycję chodzi - ćwiczę dwa, trzy razy w tyg po ok godzinie aerobiki (z płytki, w domu) - przyjemne (bo lubię) z pożytecznym ;) co do Tamilee jeszcze - to w zasadzie trzeba się skupić na poprawnym wykonywaniu tych ćwiczeń - nie przyspieszać itd :) Salchicha - odp już na tamtym topiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Wielkie dzięki Samanta!!!!!!!!!! Płytkę Cindy mam ale tą pierwszą część. Nie wiesz może czy ćwiczenia na pośladki od Tamilee Webb wysmuklą też uda? Bardzo by mi zależało na tym, bo dolna część mojego ciała -pośladki+uda- to największy mój problem Salicha - płytki kupiłam w Merlinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysmuklą na pewno - trochę rozbudują mięsnie ud - u mnie to rozbudowanie wygląda tak, że to co było okrutnie galaretowate (bleee) jest teraz twarde jak kamień :) nie wielkie udziska jak u kolarza czy coś, kobiety nie mają tendencji do takiego przyrostu masy (bez wspomagaczy) jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiak
Samanta na Ciebie zawsze można liczyć - wielkie dzięki!!!!!!!!!!! A znasz może jakieś fajne ćwiczonka na wysmuklenie ud i podniesienie pośladków, oprócz tych od Tamilee Webb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minima32
ja także cwicze z Tamilee mięśnie brzucha (co 2 dzien), mnie z kolei boli kręgosłup (przy cwiczeniach gdzy podnoszę klatke piersiową), ale mnie boli tak po środku kręgosłupa, czylijakies 10 cm pod zapięcie stanika. czy to może byc jakies zwyrodnienie? (mam skoliozę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może. ja mam w ogóle kręgosłup powyginany, ale akurat w takim mijescu mnie nie boli. może za mocno się odrywasz od podłogi (za bardzo podnosisz przy brzuszkach)..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minima32
hmmm tylko jak to sprawdzić? rtg w którym miejscu mam krzywy kręgosłup? bo raczej skłony robie lekkie Samanta, a są jakies cwiczenia na wzocnienie kregosłupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×