Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gruba zołza

therma cuts - działa??

Polecane posty

Gość gruba zołza

wypowiadajce sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
ladaco zawsze musisz byc pierwszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
atro phex lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
pkj napisz cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
co chceszb wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
poczytaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
chce wiedziec czy dziala therma cuts bo juz zamowilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
nie wiem apro jest bardzo skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
slyszalam na kafe ze dobra jest therma ale nie wiem ja nie stosowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
jak skończe brac therme to zacznę te o ktorych mowisz.ile na nich schudlas i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
w ciagu miesiaca 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
:D :D :D naprawde?? ile tabletek dziennie bralas i ile opakowan zuzylas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
dieta 1000 kcal 4 tabletki ale bralam tez multiwitamine bo wlosy mi wypadaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
i jedno opakowanie wystarczyło?? kiedy skonczylas to brac i co z efektem jo-jo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkj
nie wystarczylo pilnuje sie i po 3 miesiacach wiecej nie przyytylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba zołza
Dzięki za te odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam
dzialaja cos te tabletki?? Dlaczego tak duzo ludzi zaczyna temat, a potem nic sie nie odzywaja?? Wkurza mnie takie cos. Po jaka cholere zasiewac w nas ciekawosc?? O ile dostalas te tabletki to jestes juz na nich ponad tydzien. Widac efekty??? Napisz cos prosze. Nie badz jedna z tysiaca zaczynajacych i majacych w d...ie reszte!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten blog umarl
smiercia natralna. Takie niepotrzebne zasmiecanie internetu paniusiu cos go zalozyla. Dzieki za pomoc. Wiedziem ze na baby nie ma co liczyc!!! Poszukam blogu zalozonego przez facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Efik
Zapewniam Cię, że na męskich forach też tak dziwnie urywają się posty. Zacząłem brać, powiem co i jak, jakie efekty i....cisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika123454
a gdzie mozna zamowic te tabletki ? slyszalam ze nie sa tanie ale podobno skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że wspomaganie się suplementami przynosi wymierne korzyści i podnosi skuteczność kuracji, ale pod warunkiem że takowa występuje. Samo łykanie bez wsparcia ćwiczeniami i dietą nic nie daje. Filozofia działania tych specyfików polega na tym, że hamują głód i podnoszą wydajność ćwiczeń, intensyfikując spalanie tkanki tłuszczowej. Ale zamiast therma cuts i jemu podobnych, opartych na kofeinie polecałbym środki bezpieczniejsze, najwyższej jakości (http://suplementy-diety.net/pl,category,109843,preparaty,na,odchudzanie.html) i potwierdzonym działaniu. Zamiast thermacuts wystarczy filiżanka kawy przed ćwiczeniami (potwierdzone pozytywne działanie kofeiny - spalanie tłuszczu i ogólne pobudzenie) i sumiennie zażywanie slim formula przy posiłkach trzy razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antaloj
ostrzegam, że można sie sparzyć tak jak ja. Zapłacłam i nie otrzymałam,według mnie to kanciarze, uważajcie. Ja im przelałam należną kwotę w listopadzie, mamy już styczeń i zero odzewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atruviell
Co do therma cuts, to zamówiłam w czwartek 7 stycznia i zapłaciłam na dodatek kartą za dwa opakowania. Nie wiem, co mnie podkusiło... Chyba desperacja. Chwilę po zaakceptowaniu transakcji żałowałam jak nie wiem co swojej głupoty. Potem na dokładkę poczytałam różne fora i normalnie szlag mnie trafił, kasa wtopiona, byłam wściekła na swoją głupotę i naiwność. A tu dzisiaj - zonk. Przyszła paczka z 2 opakowaniami tabletek. Właśnie jedną wzięłam. Nie wiem, czego się spodziewać. Brałam już kiedyś Meridię i schudłam ok. 10 kg w 3 m-ce ale ostatnio odrobiłam straty, czuję się z tym fatalnie. Ciekawe czy to w ogóle zadziała... Tak czy inaczej uznałam te 300 zł za stracone, mam nadzieję, że przynajmniej mi nie zaszkodzą. A nauczke mam na całe życie. Stara a głupia. Pozdrawiam wszystkie zdesperowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atruviell
Antaloy - od listopada? Qurcze, mi przysłali w sumie po niespełna tygodniu... Sama jestem w szoku. To się nadaje do jakiegoś urzędu ochrony konsumentów. Gdyby mi nie przysłali tak właśnie miałam zrobić, chociaż nie wiem, czy przyznałabym się mężowi, ze wstydu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddarek
nie wiem, bo czekałm ponad miesiąc - po ponagleniu (przez ponowne złożenie zamówienia z komentarzem, wreszcie dzis dostałam!!! ALE NIE THERMACUTS, TYLKO EXTRA-SIZE powiększacz penisa (nie bardzo mi przydatny!!!). Owszem, ulotka dotyczyła Thermacuts. Nie wiem jeszcze jak to zrobić, ale należałoby powiadomić o tym jakiś urząd kontroli, bo oprócz tego, że ludzie traca pieniądze, to moga sobie zrobić krzywdę, nie każdy czyta uważnie nalepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdss
ja tez chce kupic Therma Cuts ... zastanawiam sie jakie są realne efekty po tym preparacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simona1811
słabe. Jest masa lepszych preparatów w sklepach z odżywkami, ale kobiety rzadko tam bywają, nie interesują się składem, farmakologią i przez to tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effka__
działa jak się ćwiczy, bez diety i ćwiczeń lipa, dlatego teraz kupiłam Hoodię bo mój najwiekszy problem to apetyt, a wyciag z Hoodii go zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ja biorę thermacuts ok 15 dni. Jak dotąd nie widzę żadnych efektów. Chociaz 1 kg jakbym miała mniej to już coś. Nie uważam się za osobę otyłą bo mam 165cm i 65kg. Chciałam się pozbyć 3-5kg. Wypowiedziałam się na stronie opinii o cudownym schudnięciu thermacuts. W związku z tym, że nie była to pochlebna opinia..niestety mnie tam nie umieszczono. Zatem jedno stwierdzenie. Wszyscy ci co pochlebnie i obrzydliwie super się wypowiadają o tym specyfiku...to sa osoby ktore MUSZĄ pisac pozytywne opinie-bo za to im płacą. To moje zdanie. Szkoda kasy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×