Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dora44

torba sportowa

Polecane posty

Gość Dora44

Hej dziewczyny! chodzę od jakiegoś czasu na fitness i muszę zakupić jakąś fajną torbę sportową , ale nie bardzo wiem jaką wybrać . Może mi cos poradzicie :) Jakie są fajne i jakie warto kupić ? Wypatrzyła fajne torby tutaj https://www.asport.pl/k/106/torby-sportowe/ , jak uwazacie która z nich będzie odpowiednia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paćka

fajne torby sportowe w kolekcji mają w sklepie 11teamsports. Ja kupiłam jedną z adidasa i jestem zadowolona . przesylka przyszla szybko, nie zapłacilam wiele, wszystko  bardzo OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×