Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pati09215

Trener personalny

Polecane posty

Gość Pati09215

Hej od wrzesnia zaczynam szkole policealna ide na trenera personalnego i zastanawiam sie ile godzin dziennie pracuje trener personalny ? Moze jest tu ktos kto moze mi odpowiedziec ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki na siłowni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, taki w masarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati09215
Na silowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Dużo zależy tylko od Ciebie ale również od tego jak będzie Ci szło co skutkuje liczbą chętnych. Możesz pracować całymi dniami, ale równie dobrze możesz zawęzić liczbę klientów do kilku jednego dnia, co zajeło by Ci np pół dnia tak jak w moim przypadku. Gdzie przy większym natłoku obowiązków zdarza mi się trenować 1-2 osoby dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dy_lena
moja siostra kończyła ten kierunek w Progresie i pracuje w zawodzie. Teraz idzie ze mną dodatkowo na dietetykę. Ale wracając do tematu - pracuje tyle czasu ile ma klientów, na siłowni jest średnio 5 godzin póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli wybieracie się w tatry to polecam Hotel Kopieniec. Czysto, ładnie i z klasą, nowocześnie, a w dodatku można się zrelaksować w SPA. Link do hotelu www.kopieniec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku wybieramy się z mężem ponownie do hotelu www.kopieniec.pl. Polecam wszystkim, a w szczególności osobom z dolegliwościami narządu ruchu. Spędziliśmy miło czas, a rehabilitacja z której skorzystaliśmy znacznie nam pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwiasylvusia85
Praca z trenerem personalnym jest super - ja pracuję z moim trenerem od 3 miesięcy i bardzo mi się ta współpraca podoba. Widzę efekty, prawidłowo wykonuję ćwiczenia, kilogramy spadają. Trener rozpisał mi dietę...ale ja nie lubię gotować . Polecono mi, żeby gotować sobie na cały dzień. ...ale poległam już po 3 dniach. Zamówiłam dietę pudełkową z dietbox i pokazałam trenerowi co jem i co jest w składzie. Okazało się, że to co serwuję dietbox jest okej a ja wybrałam opcję dla osób aktywnych fizycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zapytaj wprost? Myślę, że Patryk co mnie treninguje jest na tyle spoko gościem, że da Ci cynk :) www.athletichealth-trenerpersonalny.pl/kontakt czy na fb www.facebook.com/AthleticHealthPatryk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×