Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karaaaluch23

uda,pupa- kształtowanie, ujędrnianie

Polecane posty

hej :) dziewczyny mam pytanko, Co, jak, jak dlugo cwiczyc zeby nadac nozkom ladny kształt, ale nie chudnąc przy tym???? to jest dla mnie bardzo wazne, zebym nie chudla, bo przy 160cm waze 45kg, tylko te moje uda :( jakos nie moge sie przekonac do krotkiej spodniczki:( jakie cwiczenia byscie mi polecily? silownia czy basen?? a moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
tylko ze u mnie jeszcze dochodza lydki do wymodelowania i tak:cwicze codziennie,a za kikla dni zamierzam jezdzic na rowerku codziennie-podobno najlepszy sposob : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opisujcie tu wszystko to, co wy robicie by nadać nóżkom piękny kształt i w ogóle wszystkie triki by nóżki ładnie wyglądały w spódniczce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OliwaSprawiedliwa
1. wyszuiwarka kafeterii 2. google !!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
sama jestem ciekawa.....dobry topik choc nie rozchwytywany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
ja nie moge sie doczekac,chcialabym miec w koncu normalne miesnie i chodzic we wszystkim ;) ale troche to pewnie zajmie czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
ja codziennie jezdze na rowerze ale zastanawiam sie co dzieki temu uzyskam ...kto odpowie na to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
strzaleczka,uzyskasz to,ze Ci sie miesnie uksztaltuja.jesli masz np zbyt chude nogi,to efekt bedzie swietny.jesli zas masz za grube,to nie poleca sie jazdy na rowerze,najlepszym wyjsciem jest plywanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jezdze na rowerze, srednio 15km, potem ABS na nogi i takie domowe na pupe i brzuszki, niestety ostatnio albo nie mam czasu, albo mi sie nie chce i tylko raz w tyg udaje sie zrobic taka rundke a zwlaszcza ze w domu wszyscy na mnie krzycza ze za chuda jestem i jeszcze cwicze :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
nogi mam chude ale lydki dosyc.....sadzilam,ze dzieki temu spadnie mi brzuszek i boczki a tu rozczarowanie...plywac nie umiem ....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co sadzicie o silowni? chyba sie jutro do jakiejs wybiore i pogadam z instruktorem, bo szkoda wywalac kase na karnet, zapytam czy to cos pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
najgorsze jest to,ze nie lubie sie przemeczac hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak samo
karaluch,strzaleczka -ja sie nie lubie przemeczac za bardzo, i tak sie dziwie,ze od 3 tyg regularnie w domu cwicze no i dojdzie zaraz rower...mam nadzieje,ze przez wakacje beda jakies efekty...a co do silowni,to pewnie bym ze dwa razy poszla i by mi sie znudzilo:P mnie nawet namawiaja w domu do cwiczen,bo mam naprawde chudawe nozki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
dzieki bardzo fajna stronka....zobaczymy jak bedzie z realizacja ...chyba troche trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
moge Wam dziewczyny zdradzic dzieki czemu mozna szybko schudnac .....stosuje to choc nie powinnam bo jestem szczupla...moim probleme jest jedynie brzuch i boczki....a to raczej nie zadziala na te partie ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
trzeba pic przed kazdym posilkiem szklanke przegotowanej wody z dodatkiem octu JABLKOWEGO...moja kolezka ginie w oczach dzieki temu ....troche juz przesadza....ja np. dodaje ten ocet do salatek...pycha...nie mylcie z octem winnym bo ma ono zle skutki. poczytajcie ksiazke Michala Tombaka "czy mozna zyc 150 lat".Polecam....staram sie trzymac tego co oferuje. Ksiazka ta zrobila na mnie wielkie wrazenie....dodatkowa ciekawostka jest rowniez to,ze zna on takze diete przeciw chorobom nowotworowym....daje do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kiedys bralam jakies tabletki z octem jablkowym, ale tylko jedno opakowanie bo mi sie odechcialo faszerowac chemia no i nie wiem w jakim zakresie to dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalallalalalkaaa
dziewczyny a wy chcecie schudnac czy ladnie uksztaltowac cialko?? podajcie swoje wymiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzaleczka
no wlasnie ....ja chce uksztaltowac...jesli chodzi o moje wymiary to musze koniecznie sie zmiezyc....:) ale przy wzroscie 172 waze 56 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociociocioctaaaa
ja kształtuję ciało już miesiąc cwiczeniami pilates i są efekty!Przy wzroście 174 ważę 54 kg,waga w sam raz,teraz pracuję nad sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewston
czesc dziewczyny :) a zncie jakies cwiczenia na lydki?? bo mam za grube:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ILE DZIENNIE
CWiczysz tego pilatesa? ja dopiero zaczynam a juz widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisze czesc :) choc tu nikt nie zaglada:( mam jednak nadzieje ze topic nie umrze smiercia naturalna, ja bede tu w miare mozliwosci systematycznie zagladac i dzielic sie moimi osiagnieciami :) poki co nie mam sie czym chwalic, ale bylam w tej silowni, i pani powiedziala ze w moim przypadku najlepsza bylaby bieznia, rowerek i jeszcze jakies inne rozciagajace, ale te juz by mi trener indywidualnie dobral. Nie moge natomiast ciwczyc na steperze bo rozbudowuje biodra i posladki- to ona wie z wlasnego doswiadczenia :) heh.... chyba sie skusze na ta silownie, zaryzykuje do wrzesnia, jesli mi nie bedzie odpowiadala to sie przerzuce na basen :) Dziewczyny piszcie jak wyglada wasza walka z niedoskonalosciami nog i pupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszarkarolka
up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzywajcie
sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odzywajcie
sie kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×