Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madzienkamitmuscle

umiesnione nogi-za bardzo!!!

Polecane posty

Gość madzienkamitmuscle

no i chcialam sie wysmuklic i wsiadlam na rower, a teraz mam udziska twarde i gigantyczne:( biegalam, nic dalej udziska um miesnione, siasc i plakac czy jest jakas nadzieja??pomozcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
nikt mi nie pomoze? nie posluzy rada:(???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_21
Napisz dokładniej! Odchudzałaś się i chciałaś wyszczuplić nogi przez sport? Opisz swoją dietę i intensywność treningów to ci postaram się pomóc. Ale muszę wiedzieć wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
czesc:) konkretnej dety nie stosuje, staram sie nie jesc za duzo (bywa roznie ale staram sie) glownie sery, jogurty, musli, mleko, chuda wedlina, warzywa , owoce to na kilogramy, staram sie pic wystarczajca ilosc plynow (2-3 l) choc to dla mnie "wysilek" bo nie miewam pragnienia:/ pieczywo albo ciemne, albo chrupkie albo baaardzo rzadko zwykle, ale niestety musi byc. Na slodycze czasem mam ochote a jak juz mam to juz musze zjesc bo inaczej sie trzese..:( a cwiczenia to jak juz powiedzialam caly rok (zima nie zima, deszcz nie deszcz) rower. Minimum 1 h dziennie, ale czasem zdarza sie do 4. niekoniecznie na raz. Silownia-bieganie na biezni 20 min potem cwiczenia na sprzetach na wszystkie miesnie (nie za duze obciazenie ok. 20 powtorzen) potem znowu albo bieganie 20 albo crosstrainer ok. 40. Potem znowu maszyny. Na konieec krootkie rozciagniecie miesni nog (szpagat itd). CZasemw domu skacze na skakance, probowalam nordic walkingu (40-60min). Co robie zle?? pomoz mi jak mozesz proszeeeee, z gory dzieki i pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_21
Z tego co czytam, wnioskuję, że twoim problemem są rzeczywiście zbyt rozrośniete miesnie ud( a nie tłuszcz na nich). Przypuszczam, że masz świetną figurę ( tzn coś jak fitneska) ale dążysz do ideału kobiety chudej. Jeżeli chcesz być chuda, a nie umiesniona, zrezygnuj z ćwiczeń siłowych na nogi oraz z intensywnej jazdy na rowerze. I ogranicz liczbę kalorii- tylko nie przesadzaj. Zjadaj ok 1800 kcal dziennie. Trening dla ciebie na wysmuklenie: Jak rower, to nie codziennie i nie na wysokiej przerzutce. Najlepiej zrezygnuj z tego sportu przez jakis czas. Co drugi dzień bieg na długi dysans( min 5 km) w wolnym tempie . Silownia tylko i wylącznie male obciążenia ale za to duża liczba powtórzeń. Powinnaś zrobić typowy trening na spalenie tłuszczu. Przy ograniczonej liczbie kalori organizm zejdzie nie tylko z tkanki tluszczowej ale tez z masy miesniowej. Mi osobiście bardziej podoba się figura fitneski, a nie modelki- ale wszystko oczywiście to kwestia gustu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina_21
Dodam jeszcze tylko, że jak ja moj trening opieralam tylko i wylacznie na jezdzie na rowerze i cwiczeniach silowych z duzym obciazeniem, to też bylam "nabita". Jak zaczelam biegac na dlugi dystans, zrezygnowalam na jakis czas z roweru, to automatycznie masa mi spadla. Dam ci jeszcze jedną radę: Nie przesadzaj z treningiem, jezeli nie chcesz wyglądać jak fitneska i biegaj na swierzym powietrzu po miekiej nawierzchni. Ogranicz kalorie! Napisz za jakis czas jak ci idzie i jak sie czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
dzieki zlotenko ze mi doradzasz:):) buzakow moc dla ciebie!!!!:**** mam jeszcze pare pytan... hmm a co ze skakanka? i marszem w mia=re szybkim tempie? aaa i jaki jest ten trening na spalanie tluszczu? dzieki dzieki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arahja
Dziewczyno! Tego już nie zmienisz, uwarunkowania genetyczne. Co najwyżej możesz obrosnąć tłuszczem, ale tego nie polecam. Wiem, bo sama mam bardzo umięśnione uda. Lepsze to niż sadło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
hmm no wiem ze Kate Moss nigdy nie bede i ze chudych dlugich nog tez sobie nie "stworze" ale chcialabym ten pozostaly tluszczyk (gl. na wew. partiach ud) unicestwic i jesli mozna to troche z tych miesni spasc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman
Czesc. Mysle ze troszke przesadzasz.Umiesnione uda u kobiet wygladaja bardzo ladnie, a kobietki poza tym maja tendencje do histeryzowania. na pewno masz miesnie w porzadku. A takie nogi podobaja sie facetom. Pozdrawiam serdecznie Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxidka
No to widze ze mamy dokladnie ten sam problem, ja chodze na silownie codziennie, chcialam sie pozbyc sadelka i zaczynam wygl;adac jak poczatkujaca kulturystka:( moje rozmiary pas=65, biodra=98 a uda az 58cm. Porazka doslownie. Lubie umiesnione cialo u kobiet ale te uda sa poprostu za olbrzymie i jak tu zmiejszyc ich pbwod:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może mnie obciażeń
dużo ćwiczeń rozciągających, joga i pilates świetnie wysmuklają nogi. Mówię z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
hej! no i zaczelam biegac, i nie powiem, kondyche mam nawet niezla;) zobaczymy czy na te nozyska cos pomoze;) Oxidka--> ja mam w talii 65, w biodrach 93 i w udach 57:/ porazka;) i do tego wzrost "smisznie niskawy" 163cm. A Ty? jaka wysoka jestes? Ataman--->dzieki za slowa otuchy;) ale jak moga sie podobac uda ktore w obwodzie maja prawie tyle co talia?? ech...no i nikt mi nie powiedzial co z ta skakanka;) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxidka
nio ja mam 172 wzrostu ale te uda i tak wygladu nie maja. No niewiem, poslucham tych rad i zobaczymy co nam z tego wyjdzie narazie dokoncze swoj karnet na silowni a pozniej zaczne dzialac inaczej, trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
kurde to cale 10 cm wiecej! buu...jestem potworem;) na jak sie taktyke przerzucasz po skonczeniu z silownia jesli mozna?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxidka
Niewiem jeszcze dokladnie, wiem ze niektorym bieganie wysmukla ladnie nogi moze i mi pomoze do tego moze jednak przejde na jakas diete a jak nic nie pomoze to coz mi innego pozostanie jak zaakceptowac to i czekac na cud :P no niewiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzienkamitmuscle
no to mozemy sobie reke (noge?:P:P) podac i do bojjuuuuuu!!!! i zyczmy sobie powodzenia- albo w postaci smuklych nog albo w postaci faktycznej akceptacji siebie;) no i mam nadzieje ze bedziemy sie informowac o efektach, ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiorek
ja tez mam strasznie umiesnione!!! trenuje zawodowo bieganie-sprint i ciesze sie z moich nog. sa taaaakie super zobaczysz polubisz je jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiorek
ja nie weim czemu wy sie tak czepiacie tych nog!!! mnie sie bardzo podobaja i ciesze sie ze jestem wysportowana.przynajmniej widac ze nie siedzse przed telewizorem i sie nie objadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA TEZZZZZ
pysiorek nie watpie w to ze ci się swoje nóżki podobają.. gdybym miała.. ładnie całe umieśnione.. i w ogole to bym chyba nie narzekała.. ale niestety to sa mieśnie z tłuszczem.. itp itd... No ale dzisiaj idem biegać.. polubiłam ten sport..:D tylko nienawdzie zimy bo to ogranicza.. moj wysiłek fizyczny i sporty.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiorek
no to faktycznie ja tezzzz masz racje. zacznij chodzic na silownie. moj trener mowi ze to najlepszy sposob na zamiane tluszczu w miesnie. ja trenuje od 5 lat i jestem zadowolona ze swojego wygladu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy masz umięśnione nogi? Jak to sprawdzić? Stań tyłem do dużego lustra na palcach i spójrz na swoje łydki z tyłu. Jesli widzisz na nich dobrze wykształcone, poszczególne mięsnie, jak sie oddzielają od siebie, to znaczy, że tak! Ja tak mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odyn
uwielbiam umieśnione nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1505
Czesc wam wszystkim. Ja mam ten sam problem. Wstydze sie poprostu moich ud sa ogromne. Ale zaczelam jezdzic na roweze przez miesiac po ok 6 h i doszlam do wniosku ze to sa ogromne miesnie ;\ ale nie jestem z tego zadowolona. Mam 13 lat i nie pojechalam na wycieczke nad morze bo sie wstydze. Wszystkie dziwczyny maja piekne nogi a ja... Bleee ;\ Postaram sie biegac przynajmniej 2,3 razy w tygodniu. Dziekuje za rady wasze. staralam sie tez nie jesc slodyczy ale musze bo nie wytrzymie. nie zawsze ale musze. Ja mam 158 cm wzrostu a uda mam ok 50 cm. Duzo wiem. Chcialam sie jeszcze zapytac czy jak troche podrosne to nogi mi wyszczupleja. Bo slyszalam rtakie pogloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolcia1505
Sorki nie po 6 h ino 6 KM... Pseplasam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od zawsze miałam umięśnione uda, bo od dawna jeżdżę dużo na rowerze, kiedyś dużo grałam w siatkę, i to też robi swoje. Mam taką naturę, że szybko powstają mi mięśnie. Ale nie narzekam, przynajmniej mam mocne, twarde nogi i pośladki, którymi mogę orzechy zgniatać J Mojemu facetowi bardzo się to podoba i mi też. Lepiej mieć nogi jak fitnesska niż zwały tłuszczu, przynajmniej widać, że coś się robi w tym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olos
ja tam lubie umiesnione uda u dziewczyn:) to pomoga im prz sciskanieu nogami chlopców:) a tak poważnie to takie laski powinny to wykorzystywać może jakis mixed wrestling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do maliny 21>Ja wlasnie chcialabym troszke rozbudowac moje miesnie ud ale nie wiem za bardzo jak to zrobic:( .Chcialabym je troszke robudowac,gdyz mam za chude:( Cwicze regularnie na silowni i robie nogi na wszystkie partie miesni po 3 serie po 25 powtorzen.Bardzie na rzezbe.Doradz mi prosze jak troszke bardziej robudowac uda. Z gory dziekuje:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość undertaker
Należy więcej jeść i trenować małą liczbą powtórzeń z dużym obciążeniem. Ja także uważam że umięśnione nogi mogą być bardzo sexy i jak widać nie jestem sam. Więc trenujcie nogi i się tym nie przejmujcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam podobny problem
musisz zliwidowac troszkę miesni czyli musisz je SPALIĆ!!!!!11 jak? wystarczy ze bedziesz duzo trenowac cardio- raczej biegi i to na czczo czyli zero jedzenia przed treningiem! tę radę znalazłam w lady fitness - opisany był przypadek kobiety trenujacej kulturystykę która chciała zmniejszyc wiekośc miesni i udało jej się... ja tez widzę ze uda wysmuklają się i juz nie sa tak umiesnione... wstaję przed 6 i od razu lece na siłownie i tam godzina na biezni. pół godz po treningu lekkie sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×