Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Akupres

Wspomaganie odchudzania poprzez pobudzenie krążenia i detox organizmu

Polecane posty

Jestem bardzo ciekawy Waszych opinii ... Proszę się nie krępować i śmiało pisać i pochwałę i krytykę. Chcesz schudnąć oczyszczając organizm z toksyn? Przywrócić mu równowagę? Marzną lub drętwieją Ci dłonie bądź stopy? Masz problemy z krążeniem krwi? Dokuczają Ci bóle głowy czy bezsenność ? Oto ciekawe rozwiązanie. Według tradycyjnej medycyny chińskiej, stopa jest drugim sercem ludzkiego ciała. Mieszczą się na niej tzw. strefy refleksyjne, które odpowiadają poszczególnym częściom i narządom naszego organizmu. Poprzez ucisk-masaż poprawia się ich ukrwienie, a tym samym ukrwienie odpowiadających im narządów. Lepsze krążenie krwi oznacza szybszy transport składników koniecznych do życia, oraz usuwanie toksyn i złogów odpowiedzialnych m.in. za choroby. Buty do masażu stóp naturalnymi kamieniami Akupres zostały zaprojektowane według koncepcji tradycyjnej medycyny chińskiej. Użyte w nich naturalne kamienie,doskonale stymulują strefy refleksyjne powodując dobroczynne działanie na większość narządów wewnętrznych i zewnętrznych. Regularne korzystanie z butów Akupres, utrzymuje stan dobrego zdrowia przywracając równowagę energetyczną całego organizmu, a efekty działania są bardzo zbliżone do tradycyjnego chińskiego masażu stóp. Akupresy masują stopy w określonych strefach, co ma zastosowanie we wspomaganiu leczenia ponad 200 chorób i dolegliwości. Umożliwiają stymulację punktów akupresury, dzięki czemu w obieg wprowadzana jest większa dawka energii życiowej, która stabilizuje i wzmacnia siły organizmu. Nosząc Akupresy, (ale również chodząc boso po kamienistych powierzchniach) wszystkie zakończenia nerwowe skupione w naszych stopach ulegają pobudzeniu, dzięki czemu energia życiowa regeneruje się i wzmacnia. W Chinach czy Japonii, a ostatnio coraz częściej w USA i Europie, akupresurę stosuje się nie tylko w przypadku bólu, ale także w celach profilaktycznych, aby uchronić się przed dolegliwościami i chorobami. i co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam zgadzam się z wypowiedzią klapki z kulkami do masażu rewelacja :) i ogólnie akupunktura też rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraWro
Temat stary, ale ja dwa miesiące temu znalazłam, wydaje mi się że fajną naturalną opcję, a konkretnie habaicynę. Tak więc dzielę się z tymi którzy są zainteresowani tematem. Są to kapsułki (bez wypełniaczy i barwników!), któe w swoim składzie mają tylko sproszkowaną paprykę habanero i pierzgę pszczelą. A jak działa ostra papryka, to chyba większość wie, podkręca metabolizm, nie uszkadzając naturalnej funkcji jelit, wspomagając tym samym spalanie tłuszczyku. Ja w dwa miesiące zgubiłam 9kg, wydaje mi się że jest to dobry wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę praktycznie napisać podobnie, faktycznie Slimunox jest bowiem rewelacyjnie skuteczny. Mi pomógł się pozbyć 15 kg nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×