Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewweqqweewqz

Wyrobione mięśnie brzucha = zanik talii?

Polecane posty

Gość ewweqqweewqz

Oglądałam zdjęcia dziewczyn z "kaloryferami" na brzuchu (osobiście na takim efekcie mi nie zależy, chcę po prostu mieć płaski brzuch). Większość z nich praktycznie nie miała talii... czy to ma jakiś związek z ćwiiczeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem możliwe...
ja robię od pewnego czasu ćwiczenia ogólnorozwojowe i w tym trochę brzuszków i zaczęłam zauważać że mi zaczyna w talii przybywać ale to się zaczęło dopiero dziać po 1,5 ćwiczeń. Zastanawiałam się czemu i doszłam do tego samego wniosku. Ale ja mam taką talie jak co niektórzy mają biodra. Jak chcesz mieć płaski brzuch to zacznij od diety, często to to co jemy sprawia że brzuch jest nadęty i sprawia wrażenie większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owszem tak się może dziać
jeśli nei ćwiczysz mięśni skośnych brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdddfsdfsf
Jakie to mięśnie skośne? Jak ćwiczyć? Brzuszki "na ukos"? (np dotykając prawym łokciem lewego kolana)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajakajaa
coś w tym musi być. Mierzę się regularnie i odkąd zaczęłam przygodę z siłownią zauważyłam, że wszystkie obwody spadły o 2-3 cm, a w talii przybyło 1,5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osilowni.pl
1. NIE ĆWICZ MIĘŚNI BOCZNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2. Skup się na ćwiczeniu mięśni prostych brzucha, spięcia itd 3. Jaka masz wogole sylwetke? w tym miejscu? bo ciezko to ocenic czytajac wpisy heh tkanka tłuszczowa nad biodrami? wąskie biodra, i brak tłuszczu w ich okolicy Jak chcesz konkretnej pomocy to www.osilowni.pl i na forum zapraszam, tyle moge ci podpowiedziec na teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wtretwretwr
bzdura. po prostu większość kobiet nie ma ładnej talii niezależnie od tego czy sa zapuszczone czy wysportowane. ja mam 59 w talii i 90 w biodrach i jak wyrobiłam sobie mięśnie na brzuchu, to nic mi się w wymiarach nie zmieniło, bo niby dlaczego? większość ma niewielką różnicę talia- biodra więc jak w końcu zacznie się ruszać i w końcu zgubi tłusty tyłek, to bardziej to widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głen
Ja tam nic nie ćwicze. Mam w talii 60 cm a w biodrach 93 cm. Na moja sylwetke dobrze robią spacery ( wtedy dobrze utrzymuje wymiary ) i spodnie z wysokim stanem z bardzo mocno zaciśnietym paskiem na talii. To powinno wystarczyc. Liczy sie tez zrowa dieta bez slodyczy i staranie sie nie jesc bardzo przetworzonych produktow. Lecz od czasu do czasu batonik nie zaszkodzi ale wzne zeby poprostu nie porzerac slodyczy i fastfoodow. Czyli jesli chodzi o cwiczenia to polecam poprostu chodzic na spacery i mozna sie czasami rozciągac ( jesli chodzi o rozciaganie to robie to żadko ale raz w miesiacu chyba powinno wystarczyc ). Jesli chodzi o moja wage to waze 55 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głen
I dodam jeszcze ze mam plaski brzuch chociaz kiedys go nie mialam ale dzieki spodnią z wysokim stanem i mocno zacisnietemu paskowi w talii udalp mi sie go wyrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×