Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Krruczeek

Zaledwie 3 tygodnie na wyszczuplenie ciała... pomożecie?

Polecane posty

Gość Krruczeek

Najgorsze problemy to brzuch, uda i łydki. Na brzuch bd kręcić codziennie około 1,5 h hula hop. Inne ćwiczenia: - ABS 8 minut, na nogi codziennie; - jazda na rowerze, 1 h dziennie; - rowerek w powietrzu, 15-20 minut dziennie; - rozciąganie pomiędzy ćwiczeniami; - skakanka, 500-600 podskoków; - taniec przy jakiejś rozrywkowej muzyce, 30 minut codziennie; - masaże szorstką gąbką i rękoma, peeling kawowy co jakis czas. Moze macie jeszcze jakies propozycje dla mnie? Mam tylko 3 tygodnie, a chcę zrzucić po 3 cm z brzuszka, łydek!!!, i ud... Dodatkowo nie jem słodyczy, ani po 18:00, dwie szklanki zielonej herbatki dziennie. Czy uda mi się odnieść sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam takiego problemu
Hmm ja jestem za systematycznoscia, a nie katowaniem sie, bo nie chce efektu jo-jo. Dlatego jesli juz musisz sport jak najbardziej polecam, ale nie jedz mniej niz 1300 kcal dziennie i czy masz kondycje wystarczajaca zeby podolac takiemu wysilkowi? Bo latwo sie pisze, z wykonaniem zazwyczaj jest gorzej. A na zakwasy ewentualne p[olecam magnez rozpuszczalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
Myślę, że taki wysiłek nie jest dla mnie aż tak ogromny. Jakoś na razie daję sobie radę. Już mam za sobą 6 minut rowerka+ rozciąganie, 350 podskoków na skakance (z rozciąganiem oczywiście) i wymachy kostkami (50 razy z rozciąganiem). Za chwilę wybieram się na przejażdżkę rowerową, pośmigam z godzinkę, takim normalnym tempie, potem troszkę się porozciągam, potańczę 30 minut, pobiegam po schodach, jeszcze raz rowerek w powietrzu, ogólne ćwiczenia, ABs i hula hop o 20:00, kiedy to zaczyna się ciekawy serial. Jutro może pojadę na basen... TO by było coś! Iść na przystanek- 2 km, pływać 1,5 h i wracać też 2 km. Wiem, że może trochę przesadzam, ale mi naprawdę zależy na wyszczupleniu chociaż trochę ciała przez 3 tygodnie. Jadę nad morze z przyjaciółmi, a tam będą same moje szczuplutkie znajome, więc nie chcę się wyróżniać. Za późno się do tego wzięłam, ale wczesniej mialam pracę, a teraz długi urlop. A jeżeli chodzi o jedzenie, dzis jakos nie mam apetytu, co mnie cieszy:). Zjadłam talerz płatków kukurydzianych z mlekiem, zupę, jednego schabowego i po 17;00 zamierzam zjeść znowu płatki, jako kolację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
dziekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
Jestem po godzince jazdy na rowerze. Za chwilkę będę tańczyć przy muzyce, i 8 min ABS na nogi. Jeszcze rowerek, hula hop, bieganie po schodach, masaże, skakanka. Mam pytanie: czy peeling kawowy można robić z samej kawy i np. oleju? Nie mam innych składników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga77
To ja się dołączam do Ciebie. Mogę :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
No oczywiście! Razem będzie nam raźniej. Ja trochę zmieniłam swój "trening". Postanowiłam, że będę dłużej jeździć na rowerze (około 2 godzin dziennie), więcej rozciągania i podskoków na skakance, i ABS 8 minut: http://www.youtube.com/watch?v=YmTmWff26ls http://www.youtube.com/watch?v=Jse7bz4MFQM http://www.youtube.com/watch?v=79sXwpZUeBw I dla kazdego cwiczenia z ABS będę robić po 20 powtórzen, nie na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rollmasaz
j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
http://crossdressing.pl/main.php?lv1_id=3&lv2_id=9&lv3_id=204&lang=pl Teraz to się wystraszyłam. Znalazłam stronę z idealnymi wymiarami. Idealne wymiary dla mnie: udo- 49 cm; talia- 63 cm; łydka- 33 cm; A jest: udo- 53 cm; talia- 75 cm; łydka- 40 cm. Świetnie... ech... W 3 tygodnie raczej nie uda mi się osiągnąć takich wymiarów. Wydaje mi się, ze z łydkami o szerokości 33 cm wyglądałabym dosyć dziwnie, zbyt mało kobieco. Dobra, za chwilę idę poskakać na skakance. Zrobię jakieś 1000 podskoków. 100 i przerwa na rozciąganie i tak do tysiąca. Jestem optymistycznie nastawiona;). Ostatnio przeczytałam że jedna kafeterianka jeździ od dwóch tygodni na rowerze codziennie po 1,5 h i widzi świetne efekty. Więc od dziś bd jeździć po 2 h. Tylko że problem z trasą jest, bo nie mam za bardzo gdzie, aleco tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krruczeek
rollmasaż- nie mam niestety pieniędzy na takie "bajery":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nineq
czesc:) jezeli chodzi o te cwiczenia, to nie rob ich na ilosc, tylko razem z gosciem. jezeli to dla ciebie za malo, to potraktuj ten filmik jako jedna serie, a potem pusc od nowa jako druga itd. tu wlasnie chodzi o ilosc powtorzen i czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Warto zacząć regularnie chodzić na siłownię (http://www.energym.com.pl) Efekty często są widoczne już po 3 tygodniach. Do tego należy dostosować odpowiednią dietę, bo bez diety nie można się spodziewać fenomenalnych efektów. Ja chodzę na siłownię już od ponad roku i od tego czasu nie mam kompleksów dotyczących mojego ciała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem zadowolona z tabletek.Pierwsze efekty zauważyłam już w drugim tygodniu brania.Przed zastosowaniem Foreverslimu nosiłam rozmiar 44 teraz noszę 38.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zacznij ćwiczyć - ruch jest konieczny! jedz male porcje, często, w ten sposób rozkręcisz metabolizm. i pij duzo wody - wyrob sobie dobry nawyk picia wody, nie tylko jak jestes spragniona - mije butelke pod ręką i sięgaj po nia czesto. dodatkowo jak nie ebdziesz usatysfakcjonowana z efektów bo czasu jest mało, polecam jakis nieinwazyjny zabieg w klinicie la perla - mają ją np. w zakopanem w hotelu Nosalowy Dwór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz byłam na zabiegu Icoone w klinice Estetica Nova na Ochocie, chodziłam często bo tak trzeba i dla mnie ten zabieg to jest totalna odmiana! fajnie wpływa na uczucie lekkosci, drenuje CALE CIAŁO (bo zabieg jest złozony z masazu rolkami na ciałe ciało i później na wybrane partie), troche silnej moim zdaniem masuje niż endermologia i super wygładza ciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporifitness
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce:www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź nawww.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×