Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AGNES 1981

ZATRZYMANIE WODY- BŁAGAM O POMOC

Polecane posty

Gość AGNES 1981

pROSZE O POMOC KOMPETENTNE OSOBY.OTÓŻ,,,OD PARU DNI MAM SILNE ZATRZYMANIE WODY W ORGANIŹMIE.BYŁAM U LEKARZA,ALE NIESTETY NIE POTRAFIŁ MI POMÓC WAŻE OK 55 KG PRZY WZROŚCIE 167 CM.POPATRZYŁ NA MNIE I POWIEDZIAŁ,CIEKAWE W KTÓRYM MIEJSCU SIE PANI ZATRZYMUJE.BARDZO ZABAWNE.TYLKO,ZE CZUJE SIE NAPRAWDE FATALNIE.NIC NIE JEM ODCZUWAM OGROMNE PRAGNIENI.WYPIJAM OK 2 LITRÓW WODY DZIENNIE I W OGOLE TEGO NIE WYDALAM.CZUJE SIE NAPRADE FATALNIE.NIE MOGE UBRAC BUTÓWI NIE DOPINAM SIE W CIUCHY.JAK DOTAD PRAŁAM UROSEPT,VEROSPIRON PIŁAM HERBTY ZA SKRZYPU I POKRZYWY I NIC.Z DNAI NA DZIEN JEST CORAZ GORZEJ.DO TEGO MA INFEKCJE DRÓG ODDECHOWYCH.NA CODZIEŃ UPRAWIAM SPORT, TZN BIEGAM CODZIENNIE OKOŁO 1,5 GODZINKI I JEZDZE NA ROWERZE.WSPOMAGAŁAM SIE THERMO SPEEDEM OLIMPU I KARNITYNA.OBECNIE NIE MAM NA NIC SIŁY.CO SIE DZIEJE?ODSTAWIŁĄM WSPOMAGACZE.W PRZESZŁOŚCI MIAŁAM PROBLEMY ZNERKAMI.TERAZ ZNOWU MNIE POBOLEWAJĄ.MÓWIŁAM LEKARZOWI,ON STWIERDZIŁ ZE WSZYSTKO W PORZADKU.NIE WIEM CO MAM ROBIC BADZ GDZIE UDAC SIE PO POMOC.BARDZO PROSZE O WSKAZÓWKI ,ZA KTÓRE Z GÓRY DZIĘKUJĘ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze sprobuj
piwko wypic? podobno pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do urologa marsz
a jak to trwa juz pare dni, to najlepiej od razu na ostry dyzur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmień lekarza jak najszybciej i nie daj sobie wmówić że to żaden problem - sama najlepiej wiesz jak działa Twój organizm i jeśli masz silne zaburzenie to trzeba to zbadać. Może faktycznie jakiś problem z nerkami skoro już kiedyś coś się z nimi dział? Koniecznie lekarz i wszystko mu opowiedz. Też czasem trafiam na lekarzy konowałów do których nie ma po co chodzić jeśli mi ręki albo nogi nie urwało, ale nie ma na nich rady - trzeba szukać lepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES 1981
NAJMOCNIEJ DZIEKUJE ZA SZYBKA ODPOWIEDŹ.POZDRAWIAM GORACO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGNES 2006
JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ ZA POMOC.ODWIEDZIŁAM MĄDRZEJSZEGO LEKARZA I STWIERDZIŁ ZABURZENIA ELEKTROLITYCZNE NA SKUTEK INTENSYWNEGO WYSIŁKU FIZYCZNEGO.DOSTAŁAM ODPOWIEDNIE LEKII Z KAŻĄ CHWILĄ CZUJĘ SIĘ LEPIEJ.APELUJE RÓWNIEŻ DO WSZYSTKICH ĆWICZĄCYCH O SYSTEMATYCZNE UZUPEŁNIANIE MINERAŁOW W ORGANIŹMIE GŁOWNIE POTASU I MAGNEZU,JESLI NIE CHCECIE,ŻEBY SPOTKAŁO WAS TO CO SPOTKAŁO MNIE.POZDRAWIAM GORĄCO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heme heme
Też od paru dni nie moge sobie poradzić, cały czas czuje sie opuchnieta, mam wypchany brzuch - no coś strasznego. Zaczłema się odchudzac , to już 2 tydzień + dośc dużo ćwiczeń, a efektów jak narazie nie ma ;( Wręcz przeciwnie cały czas czuje się ciężka. Wydaje mi się że to własnie zatrzymanie wody, ale nie mam możliwości pójścia z tym do lekarza... Co mam zrobic?? W jakich produktach znajdę potas i magnez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes 1981
polecam ASPARGIN,-PREPARAT UZUPEŁNAIJĄCY NIEDOBORY MAGNEZU I POTASU.3 RAZY DZIENNIE PO 2 TABLETKI.DO KUPIENIA W APTECE,BEZ RECEPTY.KOSZT OK 8 ZŁ.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heme - mnóstwo potasu jest w pomidorach. Dla mnie twoje objawy to zespół napięcia przedmiesiączkowego. Pamiętam, że kiedy pierwszy raz mi sie takie coś pojawiło, to bylam zalamana. Wyglądałam jak w zaawansowanej ciąży, a w pierwszym dniu okresu biegaam co pół godziny do ubikacji, żeby pozbyć sie tej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milly
Nie uzywaj soli (wcale) a doprawiaj pieprzem,czosnkiem suszonym(granulowany), czy papryka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerzystka stacjonarna
moj ojciec miewa takie straszne zatrzymania wody, bardzo puchna mu nogi... i wiem ze wtedy zazywa potas, ale on niestety jest chyba na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo potas
w nadmiarze moze zaszkodzic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przy takiej pogodzie lepiej nie rezygnować z soli. Bardzo moczopędna jest herbata z bratków. Do tego ładnie wpływa na cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka0411
Witam! mam poblem, po hormonach antykoncepcyjnych czuję ze mój organizm nie funkcjonuje tak jak powinien. czuję ze Magazynuję duze ilości wody w organiźmie a co za tym idzie tyję, nawet kiedy stosuję dietę czuje się bardzo ociężała, powinnam chudnąć a nie ma zadnych efektów. Podczas terapii hormonalnej oraz po utyłam ok 15kg, to bardzo niepokojące, a lekarz zalecił dietę, która i tak nic nie pomaga. poradzcie mi coś proszę Moze leki bez recepty które pomagają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qobra
K....wa, jak ja tego nie nawidze !!!! Normalnie jestem chuda a gdy tylko nadchodzi PMS niektore czesci mojego ciala sa wlasnie pełne tej j......ej wody! Czy sa jakies preparaty moczopędne bez recepty????? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ot
ja pije herbetke z bratka, mozna ja dostac w kazdej aptece koszt okolo 4-5 zl za opakowanie, gdzie jest 30 torebek. dziala moczopednie i jak juz ktos wczesniej napisal wplywa korzystnie na cere. ja mam cere tradzikowa i odkad pije bratki zauwazylam poprawe! polecam, warto sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też spuchnięta
Cześć Dziewczyny! Mam podobny problem.. pod koniec opakowania pigułek antykoncepcyjnych, puchnę jak balon. Nie dopinam spodni, twarz mam jakby mnie coś pogryzło od środka :) Co miesiąc męczarnia. Ale dziś poszłam do apteki i kupiłam Aqua-Femin i po zażyciu jednej tabletki już czuję ulgę!!! Zobaczymy czy będą dalej skutkować, ale po jednej tabletce, mogę polecić :) Nie są co prawda tanie - 50 tabletek kosztuje ok 30 zl, ale na prawdę warto! :) Pozdrawiam i życzę szybkiego pozbycia się wody z organizmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antenka07
Witam wszystkie Panie!wczoraj znalazlam to forum. ja mam od dawna problem z zatrzymaniem wody w organizmie. prawie trzy lata temu zaczelam brac Cilest i po nim zaczelam gromadzic wode w organizmie. Odstawilam tabletki ale moj organizm nadal nie wracal do normalnego stanu. po 6 miesiacach zaczelam brac Yasmine -tez nie pomogl. czuje sie okropnie- caly czas nabrzmiala. nie iwm co mam robic, probowalam sie odchudzac, cwiczyc ale to i tak nie daje rewelacyjnych rezultatow. moj brzuch robi sie jak balon jak tylko cos zjem - nawet jablko. bylam u ginekologa, powiedzial mi ze 'chyba przesadzam (mam 165 cm i waze 53 kg - ale tu nie chodzi o wage tylko moje samopoczucie) POMOZCIE!!!!jesli znacie jakies sposoby. czytalam, ze moze mam za duzo estrogenow? Teraz jestem w irlandii i nie mam jak isc do endykrynologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczram
zatrzymanie wody w organizmie pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salwadore
Czesc, ja tez mam czesto brzuch jak balon - nie doinam spodni! Prowadze raczej aktywny tryb zycia, troche biegam i sie gimnastykuje. /czesto jezdza na rowerze. Wczoraj u ginekologa dowiedzialam sie, ze mam piersi masypatyczne. Jest to spowdowane zaburzeniem hormonalnym lub zatrzymaniem wody w organizmie. Czy to wszystko jakos sie laczy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ascia
mam dokładnie ten sam problem! jestem okazem zdrowia, odżywiam się książkowo, jestem wręcz nadgorliwa, jeśli chodzi o uzupełnianie minerałowi aktywnośc sportową, a pomimo tego czuję się strasznie!!! regularnie piję czerwoną i zieloną herbatę... jem suszone śliwki, cytrusy i płatki owsiane... a i tak mam wrażenie, że moje nogi pokryte są 2cm warstwą "czegoś"! mam bardzo cienką i delikatna skóre, więc od razu widać zmęczenie i opuchliznę czyt. wszystkie żyły i grudki przypominające celulitis ( a do otyłych nie należę). Poza tym mam bardzo spowolniony metabolizm, więc jakby wszystko się zgadzało... Brałam kiedyś cilest, a potem yasmin... i nie zdawalam sobie sprawy, ze to może być przyczyną... Powiedziano mi również, że to może być spowodowane problemami z krązeniem krwi (?), nie wiem, ale na pewno się przebadam. Dowiedziałam sie również, że pomocna może być sauna i masaże drenujące. znacie jakieś inne metody albo środki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniesss
Woda zatrzymywała mi się przed okresem w organizmie. Czulam sie bardzo ociężała i spuchnięta. Pomogło mi picie naparu z pokrzywy 2x dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagussssia
Witajcie! mam taki problem - moja 15letnia corka odkad zaczela dojrzewac, zaczela przybierac na wadze. zgrubly jej nozki, ale w dotyku nie sa miekkie, nie czuje sie tluszczu ale sa twarde jak skala. còrka twierdzi, ze jest za bardzo umiesniona, jak facet i nie chce cwiczyc, bo mowi ze w ten sposob znowu przybedzie jej miesni i nogi zgrubna jeszcze bardziej, ale mnie nie wydaje sie ze to sa miesnie, tylko ze nie wiem dlaczego jest taka twarda? czy mozliwe ze to nagromadzila jej sie woda w organizmie? bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka z problemem
ja mam to samo, to trwa już rok, ciągle mam spuchniete łydki, fakt mam problem z krążeniem, ale nigdy dotad nie puchły mi tak nogi:(( pomóżcie co mam robić, mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllka
do szpitala jakiegoś pojechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllka
są leki na odwodnienie,ale trzeba stwierdzić czy rzeczywiscie takowe jest,ja też okresowo zaczynam m,nóstwo pić,potem porzechodzi,a sprawdzałaś sobie cukier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllka
do jagusssia:) w tym wieu dziwnie się tyje,ja z tego powodu zaczęłam cwiczyć i było coraz gorzej..przestałam i po czasie wszystko zaczeło się normowac.Do dzisiaj jak ogladam zdjecia z tamtego okresu to dziwie sie jaki ze mnie był pulpet:) Też miałam wrażenie że woda zatrzymuje mi się w organiźmie...w drugiej klasie liceum wszystko wróciło do normy,teraz mam 28 lat i dalej wszystko oki:) szczuplutka jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22latka z problemem
Olu, a dlaczego pytasz o cukier? to ma coś wspólnego z obrzękami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllka
zatrzymanie nie,ale nadmierne pragnienie może być wskaźnikiem cukrzycy...do lekarza marsz na podstawowe badania,jak lekarz nie da skierowania zrób prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×