Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AniaaO

Zdrowe odżywianie i bieganie

Polecane posty

Witam :) Czy możecie podzielić się ze mną efektami/opiniami na temat biegania? Oczywiście dodatkowo zdrowa dieta-u mnie akurat rozpisana przez dietetyka. Mam sporo nadwagi i chcę do diety od poniedziałku dołożyć bieganie. 1. Lepiej biegać choćby 20 minut przed śniadaniem czy po południu np przed powieczorkiem? 2. Lepiej tylko biegać czy oprócz biegania dołożyć inny trening np. z Chodaowską? 3. Jakie są wasze opinie na temat biegania? 4. Jakie efekty osiągneliście dzięki bieganiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biegać przed sniadaniem nie radzę,nie znasz swojego organizmu może się skończyć źle ,warto zjeść coś lekkiego i wio ,a tak naprawdę to nie ma róznicy kiedy będziesz biegać ważny jest ujemny bilans energetyczny ,samo bieganie jest ok ale organizm dosć szybko się do niego przyzwyczaja i nie zużywa tyle energii co na początku przygody z bieganiem ,warto mieszać bieganie z treniengami interwałowymi ,ogólnie bieganie jest fajne na początku może byc ciężko potem już z górki ,trzeba pamiętać o dobrych butach z amortyzacją , rozgrzewką przed bieganiem i rozciąganie po bieganiu wtedy unikamy kontuzji ,sama widzialam efekty w postaci zmniejszonego sadla ale nie wazylam sie po prostu po ciuchach widzialam różnice :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markooo_22
Do takich spraw trzeba podejść kompleksowo i zwłaszcza z uwagą na zdrowie. Ja osobiście mogę polecić konsultacje trenerskie w Lux Medzie - przy okazji można wykonać u nich różnorodne badania dla biegaczy, jeśli zajdzie taka potrzeba - miedzy innymi treningi funkcjonalne, motoryczne, FMS itp. Jak już się trenuje, to trzeba podchodzić do tematu holistycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odchudzanie jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! www.igortreneronline.pl Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz w te lato cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz zbudować wspaniałe i muskularne ciało ? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na www.igortreneronline.pl I zapoznaj się z ofertą „Najlepszego Trenera w Internecie”, który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Jedna z opinii: „Trener Igor to aktualnie najlepsze plany treningowe, diety i suplementacja w Polsce a „Pakiet Dzik” i „Pakiet dla Kobiet” to prawdziwa rewolucja na rynku trenerskim.” sklep BodyShock.pro Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×