Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klimuszkowa

Zioła ojca Klimuszko na odchudzanie opinie

Polecane posty

Gość klimuszkowa

Witam. Jestem od tygodnia na tej kuracji (jestem po ciąży, do wagi sprzed wróciłam i tak wciąż mam nadwagę). I powiem tak, zastosowałam się do zaleceń - nie jem słodyczy i tłustych potraw, bez problemu przyzwyczaiłam się do tego, i jeśli mam chwilę czasu to ćwiczę. I w ogóle te tabletki sprawiają że chce się mniej jeść. Dzisiaj rano na wadze mam prawie -2 kg :). A to że postanowiłam o tej kuracji, to zainspirowała mnie tym moja kuzynka, ona w cholerę schudła na Klimuszce, chyba z 15 kg o ile się nie mylę. A jakie są Wasze opinie? Bo słyszałam że na jednych działa, na drugich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli piłaś rooibos perz lub włosy z kukurydzy to schudniesz to sa zioła kture wpływaja na metabolizm a rooibos to najlepsza z astry to sam sie przekonałem 4 kg w tydzień ale piłem przynajmniej 1litr dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też potwierdzam rooibos nawet niemowlaki mogą pic rooibos na kolkę poszukajcie właściwość rooiboswspomaga leczenie miażdżycy, hamuje wydzielanie histaminy – głównego winowajcy reakcji alergicznej. Glikozydy flawonowe, nadają herbacie charakterystyczny słodkawy smak i jednocześnie obniżają ciśnienie tętnicze krwi. Podobnie działa obecna w Rooibosie aspalatyna. Zawarty w krzewie pinital pozwala obniżyć poziom cukru we krwi, co odgrywa istotne znaczenie w diecie diabetyków. Podczas badań prowadzonych w Japonii wykazano, że regularne picie naparu z czerwono krzewu wyraźnie złagodziło dolegliwości świądowe u osób cierpiących na stany zapalne skóry, łuszczycę oraz trądzik. Kwasy fenolowo-karboksylowe znajdujące się w herbacie wykazują właściwośc**przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne – naparem można przemywać skórę zaognioną i podrażnioną. Rooibos poleca się mamom w ciąży oraz kobietom karmiącym, bowiem napar zawiera sporo żelaza, stymuluje laktację, wspomaga wydzielanie serotoniny, która wpływa na dobre samopoczucie młodych mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tabiunia
Na mnie jakoś się nie sprawdziły, dlatego przerzuciłam się jakieś dwa miesiące temu na te kapsułki- http://wsad.it/gosc/slimette . Też jestem po ciąży i próbuję pozbyć się 16,5 kilograma, które mi zostały. Na razie udało mi się zrzucić tylko 8,5 kilograma, ale jeszcze więcej poćwiczę i dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja siostra schudła od chleba żytniego bo jej sam piekę taki chleb polo market maka zytna po 2 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i potwierdzam rooibos jest skuteczny ja przez tydzien schudłem 4 kg sam nie wiedziałem od czego bo ja dłem tlusto i czekolady a chudłem ale piłem 4 szklanki dziennie tej cherbaty bo ma posmak miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara
Gratuluje wywodu osobie poprzedniej. Ja akurat nie jestem zadnym przedstawicielem a ziola kosztowaly mnie cale 34 zl za 11 paczek poszczegolnych do mieszanki. Dodam ze w ciagu 5 tygodni schulam 4 kg. Oczywiscie trzymalam diete(chociaz po tych ziolach wcale nie chcialo mi sie jesc) i 2 razy w tygodniu aerobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asiara, baju baju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiara
a ksiazka jest dostepna na portalu z chomikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można rzeczywiście po nich schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy mozna je pic karmiac piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie można ich brać w czasie karmienia, poczekaj aż skończysz karmić i wtedy zacznij brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ocet jabłkowy tez pomaga bo zawiera witaminy i minerały ale trzeba pic 3 ray dziennie po łyzce i najlepiej samemu zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GosiaKukuła
Stosuję kurację O. Klimuszki i już widzę efekty. Stosuję się do tego co jest napisane na opakowaniu, czyli jem więcej owoców i warzyw, piję dużo wody niegazowanej i ograniczyłam spożywanie tłuszczu. Jem 3 tabletki dziennie, 2 przed obiadem i 1 przed kolacją, popijam ciepła wodą. Waga cały czas stopniowa spada, jestem bardzo zadowolona i polecam. Tabletki można kupić w sklepach zielarsko medycznych, ja kupuje tutaj http://ziolavita.pl/odchudzanie-oklimuszko-24-tabl-eldex-medical-p1968.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miśka .Witam , ja już kupiłam 11 op ziół od jutra zaczynam kuracje , mam dużo kg do stracenia zobaczymy czy na mnie zadziała, piszcie dziewczyny jak wam idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MIŚKA minęła 2 tygodnie jak piję zioła O Klimuszko , przyznam ze długo musiałam czekać na efekty bo dopiero po 12 dniach pojawiły sie pierwsze efekty -0.70 dziś jest17 dzień mojej kuracji ubytek wagi to -1.40. stosuję jeszcze dietę rozdzielną dla lepszego efektu , ciekawa jestem czy ktoś tu jeszcze zagląda i jak Wam idzie , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gogoscść
ja w ciagu 1.5 roku schudlam 25 kg i jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie niestety żadne zioła ani herbatki nie działają.Postawiłam na coś mocniejszego ale bezpiecznego.Foreverslim bo to jest to co pomogło mi w trakcie odchudzania.Dzięki tym tabletką schudłam sporo i nie zajęło mi to dużo czasu wystarczyły tylko trzy miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nigdy nie próbowałam tych ziół. Odchudzam się już 3 miesiące i schudłam 12kg. Wspomagam się kawą odchudzającą slim coffee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafala2
A co to za suplement ten slim coffee? Możesz napisać coś więcej o nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miśka ja zioła ojca klimuszki pije wytrwale może nie ma szału ale przez 5 tygodni ubyło mi -3.6 , nie ćwiczę , jedynie jeżdżę na rowerku stacjonarnym 15 minut dziennie, i staram się nie łączyć białek z węglowodanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazinqa
fafala2 to suplement diety o smaku kawy. Zajrzyj na stronę slimcoffee.pl tam masz więcej informacji na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zioła raczej nie wierzę .Popijam czerwoną herbatę.Ale w sumie mi się udało schudnąć dzięki tabletką Foreverslim.W sumie gdyby nie dieta i te tabletki to do dzisiaj pewnie nadal był walczyła z niechcianymi kilogramami bez widocznych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdakos
mam do sprzedania ziola Ojca Klimuszko za polowe ceny , dostalem w prezencie i nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutria723
Witam,dzis zamowilam ziola ojca Klimuszki w fprmie tablet,zaczne kuracje bodaj ze od jutra obiadu jak je odbiore po pracy...wypowiem sie co i jak po uplywie ilus dni,wiem jakie takie fora sa przydatne i te wszystkie opinie,dlatego postanowilam sama napisac tu moje postepy...pozdrawiam i do nastepnego nutria723

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćaaa
nuria723 sa jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubooo 34
Ja stosuje tabletki o. klimuszko, piję 2x dziennie zieloną kawę, czarną rano (bez tego nie wyobrażam sobie poranka) ale nie słodzę cukrem tylko ksylitolem. Do tego herbatka odchudzającą i posiłki w rozsądnych ilościach. Z diety wyrzuciłem ziemniaki, zastąpione kaszą gryczaną, ale z kotletów czy innych przysmaków nie zrezygnują. Śniadanie 1 kromka białego chlebka z wędlinką (innego nie znoszę), jablko i jogurt, obiad normalny (jem bardzo wolno i połowę tego co wcześniej) kolacja z racji tego że pracuję do 16:30 obiad jem stosunkowo późno. Kolacja więc wypadła z obiegu. Zastąpiona herbatą, ew. dużą ilością wody (skutkiem są nocne maratony do łazienki). Nadmienie, że pracuję jako kierowca i siedzę za kółkiem praktycznie od 8:00 do 16:30. ruchu mam bardzo mało. Weekendowo urządzam wycieczki, spacery, lub wymyslam sobie prace przy których muszę się napocić, Efektem na razie jest 3 kg w przeciągu 2 tygodni.. Do zrzucenia minimum jeszcze 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuboo34ć
Ja stosuje tabletki o. klimuszko, piję 2x dziennie zieloną kawę, czarną rano (bez tego nie wyobrażam sobie poranka) ale nie słodzę cukrem tylko ksylitolem. Do tego herbatka odchudzającą i posiłki w rozsądnych ilościach. Z diety wyrzuciłem ziemniaki, zastąpione kaszą gryczaną, ale z kotletów czy innych przysmaków nie zrezygnują. Śniadanie 1 kromka białego chlebka z wędlinką (innego nie znoszę), jablko i jogurt, obiad normalny (jem bardzo wolno i połowę tego co wcześniej) kolacja z racji tego że pracuję do 16:30 obiad jem stosunkowo późno. Kolacja więc wypadła z obiegu. Zastąpiona herbatą, ew. dużą ilością wody (skutkiem są nocne maratony do łazienki). Nadmienie, że pracuję jako kierowca i siedzę za kółkiem praktycznie od 8:00 do 16:30. ruchu mam bardzo mało. Weekendowo urządzam wycieczki, spacery, lub wymyslam sobie prace przy których muszę się napocić, Efektem na razie jest 3 kg w przeciągu 2 tygodni.. Do zrzucenia minimum jeszcze 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×