Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iejen

2 tyg po plastyce nosa z przeszczepem i wyglądam na coś między świnką a M. Jacks

Polecane posty

Gość Iejen

Przeszczepiali mi chrząstkę z ucha. Jestem teraz na etapie "po co mi to było". Nos ma krzywe dziurki i przegrodę między nimi, zrobiło się tak po odpadnięciu strupów. Nos jest jak u Michaela...albo jak w filmach o zombie Czy to jeszcze się zmieni? Np.odpadnie? Bo jest zadarty. Będę wdzięczna za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba miało być - np opadnie bo chyba nie chcesz żeby ci odpadł (oczywiście to żart chocaż myśle że nie jest ci do śmiechu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli wykonałaś operację nosa u dobrego chirurga to będzie dobrze ale jak robił ten zabieg jakiś partacz to może by różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
który chirurg plastyk Cię operował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ech idiotka, trzeba było przeczytać , albo zapytać lekarza jak przebiega rekonwalescencja. Wiesz chyba ze miałaś operację, lekarz skalpelem chlastał ci w nosie, potem to szył więc głupia masz jeszcze to niewygojone i opuchniete. Mi dopiero po 4 tygodniach było widać efekt, a jeszcze w srodku nie wszystko wygojone i jeszcze wygląd nosa sie będzie zmieniał, ostateczny efekt bez dni kiedy będzie jeszcze troche puchł i to to minimum po pół roku, do roku. Naprawdę nie spytałaś jak to będzie wygladało? I głupio myślałaś, ze po pochlastaniu w dwa dni staniesz sie nie wiem jak cudna? Ręce opadają......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak, po operacji i gipsie jest zadarty, potem opada. Idiotka z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można się poddac takiej poważnej operacji- bo to jest powazny zabieg i sie nie zainteresować tak na serio jak to wszystko przebiega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, mialo byc opadnie :D Nikt mi nie mowil o detalach typu "jak odpadnie ci ten strup to bedzie wyrwa" O operacji dostalam cala" ksiazke", ale na nic mi to było skoro swoj nos po operacji ogladam od 4 dni, wczesniej wiadomo byl zasloniety. Chcialam dowiedziec sie tego od osob, ktore mialy operacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przeszczep
Ja miałam operację nosa.Miałam mieć drobną korektę a tu nos powiększony ,niesymetryczny z przeszczepami.Jesli chodzi o przeszczepy i powiększenie nosa to taką niespodziankę doktor mi zrobił.....Sam.-taki" artysta" .A na przeszczep chrząstka z przegrody.Mój mąż mi powiedzial ,że" i tak miałas szczeście-wyjściowka nosa mała ,bez garba,dobrze,że ci doktor z ucha chrzastki nie wziął bo byś miała jeszcze większy"/taki wisielczy humor mojego męża/.Ale książeczki przed operacją nie dostałam.Też ciekawa jestem co to za lekarz.Ta" książeczka" zwłaszcza mnie intryguje-słyszałam tylko o jednym co książeczki zaczął rozdawać-na beauty forum dziewczyna pisała o jakieś książeczce o operacji nosa,która dostała od lekarza przed operacją. Jeśli masz przeszczepy w słupku to nos nie opadnie.Co masz napisane w dokumentacji medycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książkę napisałam w "", bo chodziło mi o to, że dostałam tak dużo informacji przed operacją. Na szczęście wczoraj przeczesując internet trafiłam na podobny problem jak mój i dużo osób o tym pisało, więc daję sobie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy możesz napisać u kogo miałaś operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chirurg plastyk jak kazdy inny, posiada zwolenikow i przeciwnikow (bazujac na komentarzach w necie, o ile to wiarygodne zrodlo). Nie bede nikogo oczerniac, bo pewnie panikuje za wczesnie. Nie jest to zaden lekarz z programow tv. Zaskoczylo mnie, ze duzo osob po plastyce nosa boi sie, ze nos im opadnie, a ja z kolei odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale napisać u kogo miałaś zabieg mimo niewiadomego efektu końcowego możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona

Tak się kończą wizyty w gabinetach niewiadomego pochodzenia.  Mam dwie znajome, która latała po całej polsce w poszukiwaniu najtańszego chirurga, który zrobi jej za " grosze " operację powiększenia piersi. Druga moja znajoma poszukała najlepszej kliniki na Mokotowie na Kazimierzowskiej w Klinice  Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej - Chęciński. Efekt jest bez porównania.... koleżanka, która robiła zabieg w warszawie ma biust piękny, naturalny a nie ordynarny na pierwszy rzut okna - sztuczny biust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×