Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry89

Aqualyx lipoliza

Polecane posty

Gość cherry89

Cześć, Chciałabym sie dowiedzieć czy ktoś z Was wykonywał może lipolizę za pomocą aqualyxu? Nie ważne czego, ale czy wykonał i czy był jakiś efekt. Z tego co mi wiadomo, to powinno to działać, bo rzeczywiście ta substancja rozpuszcza tłuszcz (mam w rodzinie mgr chemii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chesz sobioe to sama
wstrzykiwać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Jestem na tyle mobilna że mogę jechać na drugi koniec Polski byle by to było dobrze zrobione, co więcej od razu powiem iż sprawdzę lekarza, ale nie w internecie, doskonale wiem jak sprawdzić czy ma speckę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Nikt nie próbował tej metody? Wolicie od razu iść pod nóż??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hagagagagai
aqualyx podobno daje slabe efekty. Lepsza jest zwykla lipoliza iniekcyjna, no i tansza. Bedziesz co prawda spuchnięta jak balon ale masz wiekszą szanse na fajny efekt. Aqualyx to nowosc i jak widac kariery ten preparat nie zrobil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u chirurga plastyka
on odradza lipilizę iniekcykną mówi że potrzeba zbyt duzo zabiegów a i efekt niepewny, lepsza ponoć liposukcja, miejscowe znieczulenie i odsysanie aqualyx nie działa bo co z tego że tłuszcz się rozpuści jeśli wątroba musi go przepracować a to nie takie hop siup jak w reklamach opisują miałam konsultację bo chciałam wyszczuplić okolice kolan, zawsze zbiera mi się tam tłuszczyk i mimo że ważę 57 kilo przy 170 wzrostu uda przez to wyglądają okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u chirurga plastyka
na górze uda mam 50 cm a nad kolanem chyba około 40 cm łydka jest szczuplejsza więc ta buła nad kolanem wygląda wstrętnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u chirurga plastyka
Byłam w Poznaniu u Gromadzińskiego, za liposukcję 1500, ponoć to tylko godzinny zabieg, bez narkozy kawitacja to zupełnie inny zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
I co najważniejsze jaką metodę na nogi lekarze polecają, to nei jest brzuch, że można bardzo łatwo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
Brzuch to nie problem., na dobrą sprawę pół roku ćwiczeń i masz jak marzenie, a uda kolana to ogromny problem. Wiem, że kawitacja to inny problem, ale podobno do 7 cm można stracić. A pytałaś go o same kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam u chirurga plastyka
Tak, uściśliłam że nie chodzi mi o całe uda ale właśnie ten obszar z przodu nad samym kolanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry89
A kwestię blizn poruszył? Pytałaś go o inne metody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz uslyszalam
o tym zabiegu, chyba jakis nowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aqualyx to w sumie stosunkowo od niedawna (przynajmniej w Polsce) stosowany preparat w zabiegu lipolizy iniekcyjnej. Najciekawsze - z punktu widzenia pacjenta jest to, że profesor, który go wynalazł upoważnił do korzystania z preparatu wyłącznie lekarzy. Więc jeśli jakaś kosmetyczka czy dermatolożka będą chciały taki zabieg z użyciem Aqualyxu wykonać, to wiedzcie, że coś jest nie tak... Z mojego doświadczenia mogę potwierdzić, że w tym gabinecie NewU pracuje lekarz - co więcej, zrobił kurs u samego wynalazcy tej substancji... widziałam na własne oczy;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ania_Ka. Napisz coś więcej. Jestem strasznie ciekawa i w dodatku po przeczytaniu Twojego posta uspokojona. Ja w zeszłym tygodniu robiłam podbródek aqualyxem, za kilka dni chcę zrobić uda. Napisz czy warto - też robiłaś uda? Ile zabiegów- ile ampulek? Bo jak czytam inne wypowiedzi to obawiam się, że na uda może zwykła lipoliza nie zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exilis_olsztyn
Zapraszamy na zabiegi AQUALYX, EXILIS i inne www.exilis.olsztyn.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryśka-a
Cześć, czytam to dla potwierdzenia...ale ja robiłam Aqualyx u chirurga (Pani chirurg) już 4 razy i widzę efekt jak nic! Nie sądzicie, że efekt może zależeć od podania? sama nie wiem. Rozbiła u tej dr inne rzeczy - bez przesady, ale zawsze było bardzo dobrze. Kiedyś próbowałam lipolizy i tak po niej spuchłam, że dwa dni nie mogłam wyjść z domu a drugie, że ból nie do wytrzymania, a po tym Aqualyx było zupełnie spoko. Może ja już widzę coś czego nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aqualyx......
Witam, we wtorek mialam podana pierwsza dawke Aqualyxu w podbródek, opuchlizna bardziej wyczuwalna niz widoczna, krwaikow brak. wczoraj robilam pierwsze ultradzwieki w celu lepszego rozprowadzenia preparatu. Teraz bede czekac na efekty :) Acha, lekarka powiedziala mi ze fosfatydylocholina zostala wycofana poniewaz nie spalała tkanki tluszczowej, a jedynie jej otoczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was serdecznie :) ja robilam aqualyx dwa razy u dwoch innych lekarzy - powiem tak sposob podania jest bardzo wazny. Za pierwszym razem lekarz podal mi preparat w boki 1,5 ampulki na strone. 3 wbicia po bok zwykla krotka igla. Dwa dni bylam spuchnieta jak banka, siniaki utrzymaly sie tydzien. Efekt byl super ! Za drugim razem chcialam dobic resztki tluszczu na bokach. Lekarz podal mi po ampulce na strone dluga igla metoda wachlazykowa. Spuchniecie jest duzo mniejsze. Siniaki sa. Dwie metody - calkiem inne doznania. Czy druga metoda jestleprza jeszcze nie wiem poniewaz jestem drogi dzien po zabiegu :) dam Wam znac. Sorry za bledy w pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boczki olbrzymy
Mialam robione boczki i bryczesy 6 dni temu ta dluga igla .dostalam po 1,5ampulki na boczka i po1ampulce na bryczesa.Sam zabieg nic nie bolal( tylko ukucie) na drugi dzien nie przespalam nocy tak mnie bardzo bolalo. Teraz po tygodniu boli tylko jak biegne albo schodze po schodach(uczucie jakbym miala poczki doklejone i podczas szybkiego ruchuodrywalyby sie). Byczesy juz nie bola ale sa takie tkliwe. Efektor jeszcze nie widze. Za wszystko zaplacilam 1500 w ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka Aqualyx:-)
Cześć Wam Drogie Forumowiczki !!! Mogę co nie co wtrącić na ten temat.. Otóż historię z aqualyxem rozpoczełam ok roku temu, poddawałam się obstrzykiwaniu tym preparatem regularnie od lipca 2012 roku po 4-5 ampułek raz w miesiącu podczas każdorazowej wizyty, pracowałam nad brzuchem i boczkami, który niechciał zejsc mimo diety i ćwiczeń, spacerów, platformy wibrujacej itp. w ok półrocznej terapii, bo jeździłam do grudnia 2012 zeszło mi w tych miejscach ok. 5-6cm w obwodzie na podstawie regularnego mierzenia sie, w oczach.. może tego az tak nie widac.. ale najbardziej cieszą mnie efekty jędrnej skóry, braku jakiegokolwiek cellulitu, heh.. nadal mam tłuszczyk, ale jest on bardzo naturalny, odznacza się tylko gdy siedzę w pozycji luźnej.. efekt spalania tkanki tłuszczowej w miejscach ostrzykniętych aqualyxem zauważyłam już po ok 2tyg., a po ok 10 dniach zchodziły u mnie opuchniecia i siniaczki. Wcześniej, w latach 2007-2010 korzystałam z zabiegów wyszczuplania preparatem z fosfatydylocholiną, której efekty były bardzo podobne, z tym ze skutki uboczne gorsze( ból, tkliwość leczonych miejsc, ogromne siniaki, wręcz rozlewiska) tam, na koncowe efekty wyszczuplenia trzeba było czekać ok 5-6 tygodni ,a nawet do dwóch miesiecy, ale były.. Jedno co mogę dodać na koniec, to ze tłuszcz rzeczywiscie w tych miejscach juz nie wrócił, mam nadal od tamtej pory taki sam rozmiar, tę samą wage, nadal dbam o diete niskotłuszczową przy niewielkim wysiłku fizycznym. Aktualnie w zeszły wtorek znowu poddałam się ostrzykiwaniu tym razem po raz pierwszy ud, bryczesów i bioder, hi hi i czekam na rezultaty:-) mam jeszcze siniaczki po wewnetrznej stronie ud, ale wiem, ze świadczą one o poprawnym wykonaniu zabiegu. Gdy minie wskazany czas oczekiwania odezwę się znowu. serdecznie pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justblond
Hejka! Ja robilam aqualyx w Berlinie znany doswiadczony lekarz mi polecil . Narazie jestem drugi dzien po zabiegu (robilam uda) takze nogi mam jak balon i wyszly siniaki. Jestem ciekawa kiedy bedzie mozna zobaczyc pierwsze efekty bo za 3 tyg mam termin zeby zabieg powtorzyc.. Wiem ze trzeba sie oszczedzac po zabiegu i robic zimne oklady ale czy powinno sie jeszcze robic jakas diete zeby nienawrocic tego tluszczyku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę pomóżcie rozwiać moje obawy. Przeszłam już dwa zabiegi Aqalyxem w miejscu zgromadzonego tłuszczyku na wewnętrznej stronie kolan, z którym nie mogłam sobie poradzić mimo ćwiczeń. Po pierwszym zabiegu drugi miałam za 4 tyg. Obecnie jestem prawie 6 tyg. po drugim zabiegu i efekt jest zerowy. Wręcz przeciwnie te miejca są większe niż miałam przed zabiegiem (obwód w kolanie/trochę nad kolanem miałam 41 a teraz mam cały czas 45-46). Łykam również codziennie 2 tabl. leku Hydrominum, który ma pomóc w odprowadzeniu wody z organizmu. Przeszłam również do tej pory 7 zabiegów liposukcji ultradźwiękowej na te miejsca (jedna w dniu zabiegu potem za 3 dni i potem za 7 dni). Upragnionego efektu nie ma, jest wręcz przeciwnie i zaczęłam się już pomału załamywać tym, że zainwestowałam w to sporo pieniędzy a jest w sumie gorzej niż było. Zaczynam się zastanawiać czy to jest normalne, czy może jeszcze muszę dłużej czekać i nie denerwować się za wczasu. Po 6 tyg. mam mieć kolejną wizytę czyli 3. Ja już sama nie wiem czy się decydować. Przecież są to tylko nie tak duże miejsca przy kolanach i czy potrzeba kolejnego zabiegu skoro miałam już dwa i nie widzę efektu jaki miał być. Co robić, czy w ogóle te miejsca (ten obwód jaki miałam przed zabiegami) wrócą mi chociaż do stanu wcześniejszego...? Jak na razie jestem załamana - co ja zrobiłam. Jeśli któraś z was przeszła już to co ja teraz przechodzę to proszę o uspokojenie moich obaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justblond
hej madda 171 ja Ci moge powiedziec tyle ze mam taki sam problem tzn mialam robione juz dwa zabiegi aqulyx na wewnetrzne partie ud oraz na kolana . Nie widzialam na poczatku efektu koncowego bo wszystko spuchlo i sie ujedrnilo jedynie . kolejny zabieg mialam miec dalej za 4 tyg ale odmowilam postanowilam odczekac gdyz jeden zabieg kosztowal 300 euro. To odczekanie dobrze mi zrobilo bo opuchlizna zeszla i obwod w udach zmiejszyl sie na poczatku o 2 cm a teraz o 4cm... jeszcze nie ma efektu wow ale trzeba jeszcze odczekac na efekty. W nastepnym tygodniu zrobie termin na juz 3 zabieg i zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam i nie denerwuj sie bo ja tez bylam taka niecierpliwa na poczatku, a efekt bedzie dopiero po 2-3 miesiacach kiedy preperat dobrze sie wchloni w metabolizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kolezanka wykonala sobie zabieg tym preparatem w warszawie w beautymed. Byla zadowolona z zabiegu ale musiala wykonac pare zabiegow. tez sie przymierzam do wykonania tego zabiegu i zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a pisząc "ampułka" macie na myśli 5 ml ampułki czy większe? Ile ml potrzeba przy 1 zabiegu na samą wewnętrzną część kolan u szczupłej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosowałam Aqualyx na podbródek w Bellisanie w Wwie. Jestem zadowolona, od razu po zabiegu można było wrócić do codziennych czynności. Lekka opuchlizna utrzymywała się kilka dni, ale nic strasznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chireadan
jeżeli chodzi o okolice kolan, to ja miałam robione "Dermahialem LL" a jest to lepsze od aqualyxu, bo jeszcze można sie pozbyc celulitu przy okazji :D Jestem mega zadowolona z efektów. Jak chcecie moge podac namiary gdzie robiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chiredan, powiedz, bo jestem bardzo ciekawa. btw, nie bolało Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chireadan
nie, nie bolało, bo mialam znieczulenie :P poza tym pani dr była bardzo... hym, skupiona, nie robiła tego byle jak. Jak jesteś z Poznania, albo okolic, to polecam Estime, jest właściwie w centrum. Na mnie zrobiło mega pozytywne wrażenie. Jak troche odłożę to zrobie sobie tam usta :D :P macie strone-> http://www.estime.poznan.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×