Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto wie...

bezoperacyjne odmładzanie skóry

Polecane posty

Gość Kto wie...

Thermage, Radiage itp. Czy ktoś zna miejsce w którym mozna by było taki zabieg wykonać??? Szperajac w internecie natknęłam sie na informacje o prezentacji Radiage w Szczecinie, Artplastica czy macie jakieś informacje na temat radiage, co jest lepsze Thermage czy Radiage, jaie sa efekty??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodz
pkarauda@o2.pl odpowiem na kazde pytanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katowic
Polecam ostatni numer Twojego Stylu -artykuł o elosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniq0879
Jest wiele metod nieoperacyjnego odmładzania skóry: Radiage i Thermage to jedne z tych, które wykorzystują fale radiowe, ale są jeszcze wypełniacze (Retylane, Regeneris) i przeszczep tkanki tłuszczowej z komórkami macierzystymi stem. Zwłaszcza ten ostatni zabieg daje bardzo wiele możliwości: można nieco zmienić owal twarzy (np. uwypuklić kości policzkowe, wypełnić bruzdy), a zawarte w tłuszczu komórki macierzyste sprawiają, że skóra w naturalny sposób odmładza się, zanikają zmiarszczki, przebarwienia oraz zwężają się pory. Dowiedz się więcej w Klinice Artplastica w Szczecinie, www.artplastica.pl tel.: 91 4540 442

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupkooos
oj jest naprawde duzo sposobow, wedlug mnie mezoterapia jest swietna. Osobiscie polecam dr Zdzitowieckiego, dobre ceny i fachowiec po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o liftingu nie myśleliście? W sumie jest to jednak zabieg ale i tak najbardziej skuteczny - na jego temat trochę tutaj: http://www.iqmedica.pl/lift-twarzy,59,3.html - sama nie wiem jeszcze czy kiedyś się na cos takiego zdecyduję ale dobrze wiedzieć, że w ogóle istnieje i wiadomo gdzie ewentualnie szukać pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarijaKossak56
Pytanie, co jest lepsze : przeszczep tłuszczu w twarz czy Nici Serdeva czy Sillhouvette Lift czy Thermag'e. Czy ktoś miał te zabiegi i może podzielić się wrażeniami. Wiem, że lifting twarzy to przeżytek i nie da naturalnego efektu, sztuczne naciągnięcie. Podobno fajne efekty daje Sillhouvette Lift. Proszę o komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadowitta
Metod jest wiele, pytanie na czym Ci zależy. Moje ulubione to mezoterapia bezigłowa ( najlepiej z kwasem hialuronowym) oraz RF. Ten ostatni zabieg daje super efekty, które jeszcze poprawiają się z upływem czasu : następuje porządkowanie kolagenu - super efekt jest po 4- 6 miesiącach. Oba zabiegi oczywiście bezbolesne : przed mezo dobrze zrobić sobie microdermabrazję - efekty są naprawdę super! Warto też sięgnąć do kosmeceutyków, które dają efekt taki jak zabiegi : wymagają jednak troszkę czasu. Moim ostatnim odkryciem jest linia DermatoPoietin ( dostępna online) ze Szwajcarii . Preparaty działają tak , że skóra sama zaczyna produkować kolagn, elastynę i kwas hialuronowy : czyli coś na kształt wypełniacza. Jestem mega zadowolona! Używam serum do twarzy - skóra jest jakby wypełniona od wewnątrz i bardzo napięta. naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmuchawwiec
a co z kwasem polimlekowym wiem że efekt dopiero po jakimś czasie ale mysle że warto. Zresztą ja jestem po zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patti19
ja korzystam z zabiegów z kwasem hialuronowym - już dwa razy go miałam w wellderm we wrocławiu w odstępie roku, bo efekt naprawdę długo się utrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie nalepszy efekt uzyskujesię po kwasie poliśmietankowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HANNA SZCZERBA Uwaga !!! Przestrzegam wszystkich przed tą osobą!!! Źle wypełniła dolinę łez, czego skutkiem jest efekt Tyndalla. Jeszcze sama musiałam ja uświadomić. Początkowo deklarowała, że mnie nie zostawi i napewno pomoże. W ramach rekompensaty wykonała mezoterapię powiek i na tym jej pomoc się skończyła. Jak jej napisałam, że boli mnie oko i być może potrzebna mi pomoc- już nie odpisała. Następnego dnia nie odebrała telefonu. Kiedy jej napisałam, że oczekuję rekompensaty- zerwała kontakt... Zabieg kosztował mnie 850zł. Naprawa jej błędu już prawie 5000zł i końca nie widać. Przestrzegam wszystkich!!! UWAGA ZERO ETYKI. Szkodzi i nie udziela pomocy swoim ofiarom. Wszystkim zainteresowanym służę dokumentacją foto, sms oraz bilingami na dowód tego, że ta pani ma zero moralności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka 99
Ja mogę polecić zupełnie nową w Polsce metodę - zabieg z użyciem lasera picosure. Wystarczą 3 zabiegi i jest w pełni bezpieczny. Ja jestem BARDZO zadowolona. Nie spodziewałam się tak dobrych efektów! Polecam i ten laser i Klinikę Miracki w Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veerra
co prawda nie wiem w jakim wieku jesteś ale próbowałaś może fotoodmładzanie? ja miałam taki zabieg i jestem zadwolona, skóra lepiej wygląda, wygładzona i jędrna...w sumie zmarszczki mniej widoczne (nie miałam ich wiele bo to pierwsze takie ;) ) Robiłam w Ikonie w Wawie (moze jestes ze stolicy?) i w ogóle bardzo dobre miejsce na tego typu zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczka h
Ja bym nigdy chyba nie zrobiła sobie operacji, jak już to zastanawiałam się nad jakimiś zabiegami odmładzającymi typu DermaOxy czy coś w tym stylu, bo efekt jest podobno w miarę szybko, a wszystko odbywa się poprzez nawilżanie głębokich warstw skóry - infuzja tlenowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEwka73
Masz rację ja robiłam Infuzje tlenową, o której piszesz w Krakowie w Rubinkiewicz Med Clinic i rzeczywiście buzia jest mieciutka, wygładzona i nawilżona, dodatkowo za tydzień jestem umówiona na zabieg Igłowego Termoliftingu RF- Radiofrekwencji mikroigłowej i po tym spodziewam się konkretnego rezultatu. Zabieg niestety trzyma cenę ale koleżanka robiła go dwa miesiące temu i efekt jest obłędny. Ja tez tak chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psjjja
ja w Dermamedzie we Wro robiłam fotoodmładzanie i szczerze powiedziawszy efekt jest na prawde superowy! skóra promienista i odmłodzona. a podejście do klienta w klinice jest zachwycające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie jeżeli chodzi odmładzanie skóry bardzo skuteczne sa zabiegi z retinolem, z peptydami, jadem węża oraz mezoterapia mikroigłowa i RF. Korzystałam z tych wszystkich zabiegów i jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam odpowiedniego miejsca, gdzie takie zabiegi są wykonywane fachowo i w końcu znalazłam na stronie: http://dobrakosmetyczka.pl/kosmetyczki/poznan/beauty-premium-kosmetyka-lecznicza-i-pielegnacyjna-3.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sterska
ja chodziłam na fotoodmładzanie skóry do Dermamedu we Wrocławiu - super sprawa bo było widać że skóra jest taka promienista i świeża! także polecam tego typu zabiegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werkaka
W Studio Ikona na Urysowie są zabiegi na odmładzanie skóry. Ja zabiegi na twarz.Ale jak pójdziesz tam i powiesz co konkretnie byś chciała to oni ci doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bardzo dużo schorzeń, które dyskwalifikują mnie do zabiegów z urządzeniami typu RF i ultradźwięki, a bardzo mi zależało na zliftingowaniu twarzu i podniesieniu owalu. Dzięki przyjaciółce trafiłam do salonu w Poznaniu www.beautypremium.pl i tam miałam robione zabiegi Temptation z jadem węża i komórkami macierzystymi z jabłoni. Świetni zabieg, gładka skóra z wygładzonymi zmarszczkami i przy okazji niesamowity relaks. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOasiaKO
W Warszawie na Urysowie jest super salon Studio Ikona. mają tam róznego typu zabiegi odmładzające, ale to najlepiej iść tam a oni doradzą jaki zabieg dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beIIa
Odmładznie robią tutaj: studio Ikona na urysowie. działa bo sama robiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AdeIa
W studio ikona na urysowie mają zabiegi na odmładzanie, ja tam robiłam i jestem bardzo zadowolona! skóra jest jędrna i gładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z koleżankami powyżej! w Studio Ikona na Urysowie robią zabiegi odmładzające skóre :) efekty są na prawde fajne, sam zabieg bezbolesny i niedrogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulons
Ja akurat wrocławianka i słyszałam, że odmładzanie laserami mają też w Dermamedzie na Żeromskiego. Moja znajoma była i powiem że efekty zaskakujące dość... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×