Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Równinaaa

Bezoperacyjne powiększanie biustu

Polecane posty

Gość Równinaaa

Dziś w wiadomościach podali informację o przeprowadzonym po raz pierwszy w Polsce bezoperacyjnym zabiegu powiększenia piersi. Z tego co zdołałam się zorientować polega on na wstrzyknięciu do piersi jakiegoś specjalnego płynu (żelu?). Wiele z Was mieszka za granicą... może słyszałyście o takim zabiegu? Wiecie o nim coś więcej? Czy jest bezpieczny, często wykonywany? A może któraś z Was poddała się temu zabiegowi? W takim razie, czy jest z niego zadowolona? Jakie są efekty? Z góry dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka227
ja też się podłączam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pandoraaaaa
o i ja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był chyba zabieg zrobiony poraz pierwszy w Polsce. Z tego co usłyszałam to efekt na dwa lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
jjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
Ejjjj dziewczyny ja tez slyszałam o tym ze w bydgoszczy przeprowadzono pierwszy zabieg powiekszajacy piersi za pomoca zastrzykow,i faktycznie efekt jest na 2 lata, pierwsza pacjentka sie wypowiadała ze efekt jest natychmiastowy i nie bolesny, mowili o tym w tv w wiadomosciach,sama ogladałam wiec nie piszcie ze jedynie to taletki czy jakies inne bzdety. Szukam jakis informacji w internecieile ile to kosztuje i gdzie dokladnie sie taki zabieg przeprowadza, ale kompletnie nic nie znalazlam. Jak bedziecie cos wiedziec to dajcie znac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka75
Czy ktoras wie gdzie taki zabieg jest robiony i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fendi25
Też jestem zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiii
W wiadomosciach mówili, a w internecie zero informacji na ten temat, straciłam juz nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapylatorek
czesc dziewczyny, Ja takze ogladalam te wiadomosci i pobowalam je odnalezc na www.itvp.pl w Wiadomosciach programu 1 o 19.30, jednak bez skutku, i tak na prawde nie jestem pewna czy bylo to w progr. 1 czy Polsacie lub TVN. Jedno co pamietam, to byl fakt, ze wstrzykniety zel utrzymuje do dwoch lat, a w miedzyczasie lub po dwoch latach (nie jestem pewna) zel redukuje sie do polowy tzn. zostaje w polowie wchloniety przez organizm. szukalam info w internecie jednak nic nie znalazlam. Mam prosbe do dziewczyny, ktora podala pseudo:Rowninaa, jesli pamietasz kiedy i na jakim programie podawali te inormacje. Jesli bylo to w Wiadomosciach w progr.1 to bedzie mozna je powtornie obejrzec i dowiedziec sie o nazwie tej bezoperacyjnej metody. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
Ja tez ogladałam, i pamietam dobrze ze bylo to 26 stycznia ale nie pamietam na jakim programie, wiesz ale cos mi swita ze to mógł byc teleexpres, bo zwykle tam podaja najwiecej ciekawostek roznego typu, a nie jak w innych tylko polityka, i tak bylo faktycznie ze rozne tematy omawiali. JAK COS ZNAJDZIESZ TO PODZIEL SIE INFO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
A raczej chyba nie teleexpres, bo jest o 17.00 a ja to ogladalam napewno pózniej! Ale na 100% to byl 26 stycznia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
A jednak nie!!! Znalazlam teraz. Jednak w teleexpresie mówili o tym o 26 stycznia o dogz 17. Własnie obejrzałam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
tylko ze ja ogladałam dłuzsza transmisje na ten temat i ze zel wprowadza sie zastrzykami a na koniec wypowiadała sie pACJENTKA KTOREJ PRZEPROWADZONO TEN ZABIEG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
MOWA O BEZOPERACYJNYM POWIEKSZANIU PIERSI JEST TEZ Z 26-TEDO STYCZNIA Z GODZINY 18.30 PODAWALI INFO W TYP1 W PANORAMIE DO PIERSI WPROWADZA SIE SPECJALNY ORGANICZNY ZEL, PODOBNO WYPELNIENIE JEST NIEWYCZÓWALNE I UTRZYMUJE SIE PONAD 2 LATA. CIEKAWE ILE TO KOSZTUJE. DLA ZAINTERESOWANYCH: http://www.itvp.pl/video.html?channel_id=499&site_id=837&genre_id=-1&form_id=-1&video=31112

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
ALE I TAK W INTERNECIE NIE ZNALAZLAM ZADNEGO INFO GDZIE SIE TO WYKONUJE I ILE KOSZTUJE JAK KTOS ZNAJDZIE TO PODAJCIE LINK STRONKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irma658
O kurcze!Jestem w szoku po przeczytaniu tego artykułu od SAMANTY.A tak bałam się operacji.Tylko, że cena jest dość wysoka.630 zł za 10 ml a najmniej w jedną pierś można wstrzyknąć 60 ml i ciekawe jaki się wtedy rozmiar osiągnie jeśli ma się miseczkę A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
TO SOBIE POCZYTAJCIE, CENA JESTEM ZDOŁOWANA;;; Jeśli chodzi o piękne piersi, to jesteśmy pierwsi w kraju. Centrum Medyczne Bieńkowski jako jedyne w Polsce wykonuje najnowocześniejsze operacje biustu. Najpierw przestestowali dokładnie Japończycy, potem sprawdzili Szwedzi, wreszcie metoda poprawiania estetyki atrybutu kobiecości "stała się ciałem". - Kwas hialuronowy służył głównie jako wypełnicz zmarszczek - mówi dr Wiesław Bieńkowski, szef bydgoskiego centrum. - Ale wszystko zależy od jego gęstości, od tego jak zostanie spreparowany. Okazało się, że w pewnej konsystencji doskonale spełnia się przy zabiegu bezpiecznego powiększania biustu. Badania kwasu trwały trzy lata, substancja został przetestowana na wielu kobietach, w różnym wieku. W Szwecji przebadano półtora tysiąca pań, w Japonii aż trzy i pół tysiąca. Nasze centrum jako jedyne w Polsce uzyskało certyfikat uprawniający do powiększania piersi kwasem hialuronowym. W piątek pierwsza pacjenta oddała się w nasze ręce. Pani Margarita jest młodą matką dwójki dzieci. Po porodzie jej piersi zdecydowanie straciły jędrność, sprężystość. - Pacjentka miała biust w rozmiarze mniej więcej a, b - opisuje dr Bieńkowski. - Po dwójce dzieci piersi opadły, stwierdziliśmy, że biust tej kobiety doskonale można powiększyć tą metodą. - A mnie zależało na jak najmniej inwazyjnym zabiegu - mówi pacjentka. - Pytałam nawet, jakie zabiegi jak najmniej obciążają organizm. No i zgodziłam się na zastrzyki. Zabieg przeprowadzono w znieczuleniu miejscowym, trwał krótko, po wszystkim normalnie wyszłam i wróciłam do domu. Sądzę, że w zależności od sytuacji, kobieta mogłaby wyjść na godzinę z pracy, wpaść na zabieg i do pracy wrócić za biurko, ale już z większym biustem. Czy ktoś zauważył różnicę? Przede wszystkim ja jestem zadowolona. A inni? Tuż po zabiegu szłam na imprezę karnawałową, ubrałam sukienkę z dużym dekoltem i jestem pewna, że wielu osobom zmiana wielkości moich piersi mocno rzuciła się w oczy. Pani Halina o operacji myślała długo. To nie jej fanaberia. - Piersi były duże, dopóki nie przestałam karmić dziecka - wyznaje bydgoszczanka. - Potem szybko schudłam, a razem ze mną mój biust. Mogłam go zwinąć i schować do miseczek biustonosza. Operacja przyniosła wspaniałe efekty. Gdybym jednak wiedziała, że pojawią się zastrzyki, poczekałabym z decyzją o wszczepieniu endoprotez. - Najważniejsze to ustalić, czy piersi nadają się do zabiegu z użyciem kwasu hialuronowego - zastrzega doktor Bieńkowski. - Biust trzeba zakwalifikować. Może się bowiem okazać, ze endoproteza będzie lepszym rozwiązaniem. Zastrzyki nie zastapią endoprotez, to jedynie alternatywa, ale bardzo bezpieczna. Właściwie nie ma przeciwskazań. Powikłania? Jedyne, jakie mogą się pojawić to uszkodzenie małych naczyń krwionośnych w czasie nakłuwania. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po około dwóch latach zawartość kwasu w piersi zmniejsza się o połowę. Wtedy można pomyśleć o kolejnej dawce preparatu. Koszt zabiegu zależy od ilości zużytego preparatu. Jedna 10-mililitrowa ampułka kwasu to koszt 630 złotych, w jedną pierś można wstrzyknąć jednorazowo od 60 do 100 ml preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
ma ktos na zdyciu 8000-13000 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
Przepraszam, " na zbyciu" chciałam napisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jowitasrita
Ja bym chciałą troszke zmniejszyc bo takie duze sa dla mnie uciążliwe :(Faceci ciągle chcą je dotykac ,a ja łatwa nie jestem i nie mam ochoty na to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irma658
magiiii-ja także jestem zdołowana.Nawet jak bym miała taką kwotę,to za dwa lata znów trzeba płacić....tragedia, a miałam taką cichą nadzieję, że będzie to tańsze niż operacja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
Wyobraz sobie ze moja siostra ma ten sam problem co ty, jesli chodzi o mnie to wielkosc moze byc ale nie sa juz jedrne po dziecku, a mysle ze takie zabiegi by je ujedrniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
Wlasnie chiałam napisac ze co 2 lata przeba zbierac kaske na zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
I tak przez cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
ale moze wygram w totka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiiiiiiiiii
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agtk
witam dziewczyny! ja też po usłyszeniu tej wiadomości miałam nadzieję, że to jedyny skuteczny i bezinwazyjny sposób na powiększenie moich małych piersi, ale po przeczytaniu artykułu doznałam szoku, gdyż byłam przekonana, że taki zabieg będzie o wiele tańszy, a tu.... nie dość,że po dwóch latach ubywa połowa tego co zostało wstrzyknięte , to i cena \\\"kosmos\\\". Poza tym, nawet gdybym miała fundusze, to i tak od zaraz bym się tego zabiegu nie podjęła,gdyż na polskim rynku to nowość. A to co nowe, nie zawsze znaczy dobre. Potrzeba, myślę, czasu. Bo tak naprawdę nie wiemy jaki daje efekt taki zabieg i jak nasze piersi będą faktycznie wyglądały po 2 latach... a więc małe piersi górą! może czas, by wreszcie zaakceptować się taką jaką się jest!!?? P.S. a w żadne cuda typu ziółka czy tabletki, które ludzie tu i ówdzie reklamują po prostu nie wierzcie. Nie bądzmy tak naiwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikiriki
a jakie ziolka np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×